Идеи за Бизнес 3

  • 97 294
  • 605
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 917
Никъде не видях, къде трябва да се запишеш? И как става заплащането?
х_diabet_mama , моля те дай по-подробна информация.

# 151
  • у нас
  • Мнения: 8 077
е, какъв беше сайта newsm78

# 152
  • Мнения: 379
момичета,пишете ми на лс и ще изпратя каквото е необходимо на всяка.
х_diabet_mama , ако не е тайна ти колко публикации имаш и какви пари изкарваш? питам те защото аз вече имам 20-тина,но идея си нямам това в пари какво значи.

# 153
  • Мнения: 851


И аз се интересувам Thinking

# 154
  • Мнения: 658
Ето ви идея за бизнес-тоалетноотпушвач- едно вакуумче от левчето и отивате на адрес - правите отпушване с вакуума за 20 секунди, изливате две кофи вода в тоалетната- става 1 минута и взимате 50 лв- ей на това му викам бизнес #Crazy/току що на мен ми се случи това, така че е проверено/

# 155
  • Мнения: 379
Ето ви идея за бизнес-тоалетноотпушвач- едно вакуумче от левчето и отивате на адрес - правите отпушване с вакуума за 20 секунди, изливате две кофи вода в тоалетната- става 1 минута и взимате 50 лв- ей на това му викам бизнес #Crazy/току що на мен ми се случи това, така че е проверено/
абе то и на мен се случи преди време ама си трябва и чалъм. ние с вакуумчето и телчицата не успяхме, а човеко си дойде и си го направи - срещу 50лв. Shocked

# 156
  • Мнения: 681
 Писах ти на лични ,че и аз искам да го видя този сайт. Wink

# 157
  • Мнения: 379
ако си писала трябва да съм ти отговорила Wink

# 158
ами това да не е сайта на нов стандарт?
Вчера една леличка ми бутна в ръката листчета "как да си докараме доходи 600Е" , някой има ли идея дали се изкарват? Wink

# 159
  • Мнения: 379
а какво е нов стандарт?

# 160
  • Мнения: 379
не не е това

# 161
# 162
  • Мнения: 732
Нов стандарт, ако не се лъжа, беше сайта на Хербалайв. Ако има код с който да влезеш в сайта, значи със сигурност е той. Иначе 600 E може да изкараш, може и да не изкараш. Ако имаш много приятели с възможности, които да купуват скъпите продукти - може, иначе няма смисъл да се мъчиш  Laughing

# 163
  • Мнения: 917
Сайта е http://www.trivago.bg.
Пишете мнения за хотели, забележителности, ресторанти, магазини и подобни.
Средно като гледам, мнението е към 300 мили. Когато напишете вашето, получавате 50%. Тоест 150 мили.
Колкото повече го харесат и гласуват за него, толкова по-голям ще става процента.

Също така, можеш да каниш хора, както виждам, някои правят  Wink
За всеки поканен, печелиш 30% от заработените от него мили.

Снощи се регистрирах към 12 вечерта и разучавах сайта до към 4  Laughing
Благодаря на Цвети за обясненията   bouquet
Ако и аз мога да помогна, на някоя от вас - в скайп съм marzelan4etata  Grinning

# 164
  • Мнения: 379
Сайта е http://www.trivago.bg.
Пишете мнения за хотели, забележителности, ресторанти, магазини и подобни.
Средно като гледам, мнението е към 300 мили. Когато напишете вашето, получавате 50%. Тоест 150 мили.
Колкото повече го харесат и гласуват за него, толкова по-голям ще става процента.

Също така, можеш да каниш хора, както виждам, някои правят  Wink
За всеки поканен, печелиш 30% от заработените от него мили.

Снощи се регистрирах към 12 вечерта и разучавах сайта до към 4  Laughing
Благодаря на Цвети за обясненията   bouquet
Ако и аз мога да помогна, на някоя от вас - в скайп съм marzelan4etata  Grinning
не е точно така.повечето ми мнения са доста по-малко от 300 мили. толкова са само популярните.

Общи условия

Активация на акаунт