Секрет от гърдите -нормално ли е ??

  • 4 178
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 16
Здарвейте ,имам един въпрос на който незнам отговора и Ви моля за помощ?Преди 1 месец и 5 дена правих аборд,и сега забелязвам че при стискане или засмукване ми излиза прозрачна или бяла течност от гърдите -нормално ли е ?И друго -лекарката каза че ще ми дойде м/у 20 и 40 ден след аборта а на мен ми дойде на 10-тия.Сега се пада да ми дойде на 15 ,но още нямам признаци .Обикновенно имам болки в гърдите седмица преди цикъла а сега нищоооо.Какво ми става.

# 1
  • Мнения: 6
Здарвейте ,имам един въпрос на който незнам отговора и Ви моля за помощ?Преди 1 месец и 5 дена правих аборд,и сега забелязвам че при стискане или засмукване ми излиза прозрачна или бяла течност от гърдите -нормално ли е ?И друго -лекарката каза че ще ми дойде м/у 20 и 40 ден след аборта а на мен ми дойде на 10-тия.Сега се пада да ми дойде на 15 ,но още нямам признаци .Обикновенно имам болки в гърдите седмица преди цикъла а сега нищоооо.Какво ми става.
Объркала си подфорума девойче. И вместо да питаш по форумите, вземи иди на лекар.

# 2
  • Мнения: 16
Права си да ,но в момента нямам тази възможност.Благодаря ти

# 3
  • Мнения: 16
Моля ако някой го е преживял да ми каже дали е нормално а аз при първа възможност ще ида на лекар.Ако темата не е за тук ,съжелявам ,незнам как да я преместя

# 4
  • Мнения: 410
Всички функции на организма търпят обрат при аборт.
Преди може да си имала обилно кръвотечение, сега може да отслабне. Може и да остане същото.
Може да си имала болки в гърдите - сега да отшумят и цикълът да те изненадва.
Не очаквай толкова скоро регулиране на цикъла, всичко протича по различен начин, няма правила за еднаквост. Често АГ-те предписват хормони за нормализиране на процеса.
Колкото до секрета - не е нормално.
Има здравен форум. Модовете ще се погрижат.
 Peace

# 5
  • Мнения: 16
Благодаря .Много ми е странно с този секрет .Помня че веднъж пак го забелязах ,но не помня кога точно беше,може би около година две след като спрях да кърмя синът си .

# 6
  • Мнения: 636
Кога последно прави ехография на гърди?

# 7
  • Мнения: 16
Никога не съм правила .Когато родих поисках но лекарите ми отказаха по предтекст че съм много млада .Защо ,в какво се съмняваш

# 8
  • Мнения: 636
Трябва да си правиш всяка година. Не говоря за мамография, която е за възрастни жени, а за най-обикновена ехография. Направи си, за да се изясни състоянието ти.

# 9
  • в Низината
  • Мнения: 705
Кали 1983, най-добре се консултирай с гинеколог, който ще те насочи към хирург, а той от своя страна ще те изпрати на ехография. Всичко друго са само хипотези.

# 10
  • Мнения: 16
Защо пък хирург ,какво общо има .Взехте да ме плашите вече  Shocked

# 11
  • София
  • Мнения: 5 074
А най добре ще бъде да те види мамолог.
Не се плаши, стандартна процедура, която трябва веднъж годишно всяка една жена, при това кърмила, да прави.
Същото се прави и с гинеколога - пак веднъж годишно цитонамазка.

# 12
  • Plovdiv->Toronto
  • Мнения: 1 361
Njama nisto nenormalno, gardite sa glezi, ponjakoga ne spirat da otdeljat sekret mnogo sled spirane na karmeneto. Sled kato e imalo bremennost oste po-dopustimo. Ako sekretat e prozrachen ili beleznikav i ako ne e mnogo ne e nisto opasno. Ako e cherven ili kafenikav thjabva da se razsledva.
Estestveno, edin pregled s ultrazvuk nikoga ne e izlishen  Grinning!

# 13
  • Мнения: 580
Mного често се наблюдава изтичане на секрет от гърдите при отклонения на пролактина - иди на гинеколог и си пусни изследване на някои хормони .

# 14
  • Мнения: 16
Благодаря много момичета.Взех си час за гениколожката ми ,дано не е сериозно.

Общи условия

Активация на акаунт