''Парфюмни размисли и страсти'' 30

  • 21 480
  • 386
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 20 208
Тес, уау!  newsm51

Размерът за мен няма значение само когато е голям.  Joy
Гласувах за 100-тици - такива ги харесвам, такива и поръчвам. Да има. И въпреки че вече имам литри парфюми и бих могла и да се къпя с тях, никаква сила на земята не може да ме накара да поръчвам по-малки разфасофки. И мен не ме събаря да ги нося в чанта. По-добре малко по-тежка чанта, отколкото да пресмятам в несвяст докога ще изкарам с някое мъниче.

# 16
  • Мнения: 13 627
100-тици само ако е нещо Ейнджълско или лятно парфюмче  Heart Eyes
Noir, взимаме те как Simple Smile всеки е добре дошъл на срещата- колкото повече, толкова по-весело Grinning
Отивам да гледам Two and a Half Men  Peace , но ще хвърлям по едно око какво се случва и тук Wink

# 17
  • София
  • Мнения: 74
Ей, суперррр.... Hug  Hug  Hug С нетърпение чакам....  bouquet

# 18
  • Мнения: 653
Аз пък очаквах други да са снимките, като стана дума за размери. tooth

Гласувах с "няма значение", но това не е съвсем вярно. Напоследък отбягвам 100-ците, като 50 мл ми се виждат съвсем порядъчно количество /макар че като гледам преполовеното шише на Сицилия и ми се къса сърцето cry/. Предпочитам да са малко милилитри, но разнообразни. Най-много клоня към миниатюрите от известно време насам, само че ги намирам изключително рядко. Confused Миниатюрата е точното количество, от което мога да преценя дали с един аромат ще изживеем пламенна, но кратка любов, или увлечението ни ще прерасне в по-дълготрайна 50 милилитрова връзка. А и шишенцата са толкова сладурски, че...
От финансова гледна точка обаче, минитата май не излизат особено изгодно, въпреки че цената им изглежда привлекателна на пръв поглед. АмЪ... кФо да правим.

# 19
  • Мнения: 11
Предпочитам 30 ml - дори и в такова количество лесно ми омръзват, а не ми се разправя с размени и разправии по пощите. А и шишенцата са по-нежни, стотиците понякога ми изглеждат груби...

# 20
  • Мнения: 133
Тес, отново толкова красиво оформление. И аз съм фен на черно-бяло и пеперуди - съвсем скоро се сдобих с много сладък сребърен комплект от пеперуди Heart Eyes
Гласувах за "Няма значение". Не съм изразходвала никога 100мл. парфюм, виж 50-75 е идеално. След време мога да го купя пак. 30мл. купувам, само ако шишенцето на по-големите е грубо (5-то Авеню например) или ако ми е много скъпо, а все пак искам да го имам. Hug

# 21
  • Мнения: 653
А и шишенцата са по-нежни, стотиците понякога ми изглеждат груби...
В повечето случаи съм на същото мнение, обаче съм засичала и изключения - 30 мл шишенце на Ангел или Демон изглежда страшно недодялано, според мен:



Докато 100-цата е внушителна, а един претендиращ за мрачност парфюм трябва да е точно такъв, не някое нюню. Mr. Green

# 22
  • Мнения: 13 627
Да, 100-тицата на Ange ou Demon изглежда много добре. Моя също е 100мл, но пък Жадор 100мл ми изглежда ужасно. За това имам 30мл....шишенцето е много по-сладко Simple Smile Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 0
mi za men ima, predpochitam 100ml.

# 24
  • Мнения: 13 627
 Whistling

Teс, ще поясниш ли каква е връзката със снимките или е просто произволно Simple Smile

# 25
  • София
  • Мнения: 90
Много благодаря на Karen за прекрасния аромат- най-хубавия, който съм имала досега.Цялата стая ухае невероятно.

# 26
  • Мнения: 2 013
Много благодаря на Karen за прекрасния аромат- най-хубавия, който съм имала досега.Цялата стая ухае невероятно.

за какво става въпрос  newsm78 Laughing

# 27
  • Мнения: 389
Най-вече купувам по 50 мл. но напоследък с увеличаване на бройката, започнах да посягам на 30 мл.

# 28
  • Мнения: 2 013
момичета  smile3547 Много ми хареса това по съставките, някой може ли да псодели какво представлява  Praynig Praynig Praynig много го искам Blush

# 29
  • Враца
  • Мнения: 2 721
няма ли кило ???
аз предпочитам по кило - нека има, обичам запасите Simple Smile))
Никога не си купувам под 100-ица, едва ако имам 2 броя разменям единият и то този който е по-малко!!! Simple Smile))
С две ръце гласувам за 100! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт