А бански за по-пълни дами от къде в София?

  • 3 700
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 381
ох, и аз се свързах с него ще ми го доставят на време за морето. Много много ти благодаря Bisi newsm20.

# 16
  • Мнения: 3 153
И аз си пазарувам от Делфина бански, но не онлайн, а на място в склада им, защото моя колежка ги познава:) Имат много хубави неща, но не много и за по-пищен бюст. Аз продължавам да търся идеалния бански за моя случай, т.к. сега както съм с едни прекрасни 10 кила отгоре, имам чувство, че 5 от тях в циците, всички долнища и гр. обиколки са ми големи, но чашките са малки!

# 17
  • Мнения: 2 596
 Petinka, трябва да ти кажа, че и аз винаги съм била с този проблем да си намеря бански или дори сутиени. Мъничка съм, пък с огромен бюст. Можеш да си представиш на моите вече 44 кг. какво е да си чашка D? Преди носех 70D, но сега съм 70С, въпреки това за бански пак си поръчах с D чашка и съм много доволна.

# 18
  • София
  • Мнения: 2 958
Аз си поръчах тигровия -като на Биси....Дано да ми е тамън Embarassed

http://flirt.delfina.bg/LINES/line_30/30G32/s_32G32.jpg

Много добре ми седи!Харесвам се!
Много са експедитивни от Делфина Grinning
Интересното е ,че по таблицата излизаше по-малък с 2 номера,а той ми прилепна чудесно...Явно зависи от модела.

# 19
  • Мнения: 172
Момичета,страшни са банските в сайта и избраните от вас също.Само ми кажете вие виждате ли картинките със сутиени,защото аз не ги виждам-а банските  ги виждам,странно.

# 20
  • София
  • Мнения: 2 958
Момичета,страшни са банските в сайта и избраните от вас също.Само ми кажете вие виждате ли картинките със сутиени,защото аз не ги виждам-а банските  ги виждам,странно.

Ако правилно съм те разбрала,аз ги  виждам -

http://flirt.delfina.bg/index.php?sesion=MTEyNTUxNTAzMA==&ci … mp;action=catalog

# 21
  • Мнения: 2 596
Интересното е ,че по таблицата излизаше по-малък с 2 номера,а той ми прилепна чудесно...Явно зависи от модела.
StaM, те са по бг. номерацията и затова ти излизат с 2 номера по-малки, защото си свиканала с Европейската.
Само ми кажете вие виждате ли картинките със сутиени,защото аз не ги виждам-а банските ги виждам,странно.
Да, при мен няма проблем с картинките на сутиените. Пиши, ако искаш на мейла, който съм дала по-горе за този проблем, но мисля, че повредата е в твоя телевизор, нещо от кодирането, може би.

Общи условия

Активация на акаунт