"Тwilight"/"Здрач"- сагата: тема 23 (за хипер напреднали)

  • 13 216
  • 438
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 21
До минути пускам бюлетина, само някой да измисли откъде да поръчам тортата и в понеделник ще се изстрелям  Mr. Green

Аз чакам днес или утре старо-ново да ми се обади, пък може и тя да ме изненада приятно с някаква организация ... Mr. Green

привет

тук съм
врйщам се да ви чета
нямам никакви претенции за организацията на срещата- даже не звам дотук какво сти измислили Hug

# 406
  • София, България
  • Мнения: 5 609
хаааахааа  Embarassed
еххх липсваше ниии  Heart Eyes

чети , чети , да се хванеш за главата  Mr. Green

# 407
  • Мнения: 0
Старо-ново , добре дошла отново!!

# 408
  • София, България
  • Мнения: 5 609
ДНЕВЕН БЮЛЕТИН
изготвен от Мона Лиза

НОВИНИ


- Невероятна серия снимки – Роб обича водка столичная ( явно !  Mr. Green ) и се е екипирал с розов спален чувал, който го мъкне навсякъде ... сигурно не знае къде ще до застигне ефекта на руската водка !  Mr. Green

Най смешното е, че по аглийските блогове не коментират тениската му , а само чувала ( не знаят какво пише )
 Пратих на мисия един приятел ( Симчо )  да пише на robsessed да не си умрат в незнание  hahaha

      

      

      


всички снимки   тук




- Видео с коментар за Роб и  Remember me    цък



- Още клипчета    тук



- Роб отново бит в Remember me
(май по сценарии през цялото време яде бой горкия)  Mr. Green

       


всички снимки  тук




- ButtonsFlyRob – със страшен коментар от Gozde (robsessed)
Клипчето не трябвало да се гледа от Роб, майка му и от всички свързани с Роб.
Пише още , че надали би качила клипчето ако е трезва, но не е ...

Клипчето :   цък




-

Много интерено интервю с Тейлър ( днес ще се амбицирам да го преведа ако няма доброволци с по-добър английски )


Най-важните моменти, които се цитират по блоговете са :

Коя му е любимата сцена ? – обича екшън сцените. Много любима му е сцената, когато Бела идва в къщата му да го търси след трансформацията.  И когато той и казва, че не трябва да бъдат приятели (била много емоционална сцена).

Дали се чувствал зле , че Джейкъб си играел с емоциите на Бела в Новолуние? - Той казва точно обратното . че Бела си играела с Джейкъб. Не го интересувало, че е разкъсана между двама, Чувствал се толкова зле заради Джейкъб – в един момент тя иска да го целуне, след това го зарязва заради Едуард . Разбирал откъде идва всичко това в Бела, но била гадна ситуация и за тримата .

цялото интервю   тук




- Интересен фен трейлър на Eclipse

клипчето  тук



- НОВО! НОВО! НОВО!!!

Излезе първата  глава на Фен Фикшъна на Кристабел   

Историята на Джаспър Уитлок – глава I

Харесваше ми да съм войник. Харесваха ми стратегията на битките, организацията, дисциплината. Единствено с кръвта не можех да свикна. Боях се, че ще минат години докато свикна с този мирис....

цялата глава можете да прочетете тук :

Историята на Джаспър Уитлок – глава I




- Кристабел е превела и една статия за Роб и Кристен

Можете да я  прочетете   Ще разруши ли тайната на Кристен, кариерата на Роб?



- Помощ от приятел в последната минута !!
Веселинка ми подсказа тези материали :



Песен , която се предава от фен на фен, със слуха, че ще е от саундтрака на Новолуние

клипчето  тук



- Вече е потвърдено официално!!!
Xavier Samuel е одобрен за ролята на Riley!!



(доста грозно момче мен ако питате )

статията   тук

# 409
  • София, България
  • Мнения: 5 609
днес се получи страшно майтапчийски бюлетин  Joy

спуках се да се хиля на снимкте на Роб и на клипчето на Gozde  Mr. Green

# 410
  • Мнения: 34
охо, точно за събота.....
Мона   bouquet

# 411
  • Мнения: 312
Първо за бюлетина   bouquet

Момичета какво мислите за преведената от кристабел статия и по конкретно за две неща:
1. доколко е вярно че кристен е бременна и то от роб
2. за тезата че това би разрушило кариерата му

маето мнение
1. може и да е, но според мен е просто понадебеляла и то не много, просто е от хората на които им личи много, а и втренчените ни очи и не много подходящите дрехи с които я виждаме покрай новата и роля преувеличават нещата.
2. дори и Кристен да е бременна от него, това според мен е просто шанс за една по-добра Бела, видя се вече че нашето момче химия има със всяка Laughing

# 412
  • София, България
  • Мнения: 5 609
Тази статия е писана от някакъв  журналист - тоест си е негово мнение.
Не знам до колко е реалистично да са правили разни работи , та като за капак и без предпазни средства ...

Иначе вече започвайки да го опознавам, Роб, просто не знам с коя няма химия ....
Много е лукав, този Роб  Twisted Evil

# 413
  • Мнения: 229
Мона, Hug Супер бюлетин Heart Eyes
Момчето наистина си е грозничко,горкото Confused
Да си изкарате супер на срещата и да направите много снимки Peace
А относно статията преведена от мен...Не съм съгласна и с една дума от нея #Cussing out Чак се ядосах докато я превеждах Crossing Arms Дори пропуснах един пасаж нарочно,защото беше много гаден Sick
Ето го в бяло:"Кристен е твърде млада,за да става майка,но достатъчно възрастна,за да не абортира." Shocked Close
Какъв стил има само тоя журналист Thinking
Staro-novo,супер е ,че пак си тук Hug

Последна редакция: сб, 18 юли 2009, 16:03 от Christabel

# 414
  • Мнения: 0
Мона, чуден бюлетин! Hug Аз не мисля, че Кристен е браманна, просто е понапълняла с оглед на сегашната й роля. Не ми се мисли какво ще  стане , ако е -не вярвам на статията, за мен това са просто злобни измислици. #Cussing out И аз като Christabel се ядосах!

# 415
  • Мнения: 34
С мен Мона няма химия, защото не ме е виждала, иначе щеше да ходи като болен и да прошепва насън "Веселинкааааа"   hahaha
Иначе по-сериозно, на мен не ми харесват като двойка Роб и тази Емили де Рейвън /май??, нещо ми е твърде австралийска хубост. Поне от снимките дотук, не мисля, че като гледам филма ще повярвам на любвната им история. Виж с Кристен е друга работа, а с пича от Little Ashes съвсем - м/у другото в този филм можете да видите целият потенциал на Роб и доволно да потрим ръце какво още можем да видим от него. Стига разбира се да го оставят да работи нормално....Наистина е прекрасен Дали.
А Крсистен е typical young Hollywood така че 100 кг агенти и антураж ще се справят със ситуацията.Ако е в полза за нея кой знае докъде може да се раздуха цялата история. Само да се надяваме, че и Роб има някое верно куче -пазач, разбирай агент.

# 416
  • София, България
  • Мнения: 5 609
Тази Емили никога не ми е харесвала .. виж друго е тази ( пак от lost ) , за нея смятам , че ще са добра двойка





# 417
  • Мнения: 1 775
Кристабел, прочетох първа глава от ФФ и нямам търпение за следващите. Супер си.  bouquet
Кога долу-горе можем да очакваме an update? Оставих коментар под главата, имаше и малко критикa, I hope it's OK.

# 418
  • Мнения: 21
Бре, докато ви изчета, зор видях  Laughing А толкова линкове с песни и клипове сте напускали, че сега съм отворила 20 прозореца и още не съм ги изгледала, ама не искам да ги изпусна
Мерси за всичките бюлетини, спестявате ми време сега да не се ровя из нета, докато не съм с постоянен интернет достъп  Hug
Кристабел , ще прочета ФФто ти и както се разбрахме по скайп , ще оставя коментар довечера (нали съм си "право куме в очите"- стига да ми искате мнението, де)- но специални поздравления на теб и другите желаещи и пишещи  Hug

Мириел, дано се оправиш бързо   bouquet

Бела- чак сега ти получавам л.с. с въпросите, предполагам не е актуално вече. Комиксите ти са много смешни, давай все така.  Peace Laughing

Добре дошли на новите съфорумки  Hug

Мона и Веси, сигурна съм, че ще измислите нещо за срещата и тортата  Flutter

Довечера ще прегледам блоговете ни и форума ни и ФФ кафенето, че сега пак изчезвам
Мона, сигурно ще си отворила нова тема дотогава

Целувки и доскоро!! Hug

# 419
  • Мнения: 200
старо-ново добре дошла пак   bouquet

Бела и аз все забравям да ти кажа, че си страшна с комиксите- смях се от сърце!

Благодаря за бюлетина! Според мен Кристен не е бременна нито от Роб нито от някой друг. Много жълто, ама много.  Tired

Срам, че още не съм си купила Зазоряване- приемам порицания  Embarassed

Емили и мен ме дразни, много ми  е кукленска и изкуственна  Stop

Ей този поглед е просто "УАУУУУ"

Общи условия

Активация на акаунт