Отзиви за памперсите MOLFIX

  • 23 084
  • 62
  •   1
Отговори
  • Мнения: 13
Доволни сте от памперсите MOLFIX?Мисля да сменя Pampers s Molfix.

# 1
  • София
  • Мнения: 881
От раждането на бебето ползвам само Moлфикс, много съм доволна и от кърпичките им. 

# 2
  • Мнения: 444
На мен не ми харесаха. Много по-твърди са и единствено с тях детето се подсече леко- разрани му се кожичката по гънките.След като ги смених, не съм имала такива проблеми. Но има и много доволни майки.най-добре е сама да прецениш за твоето дете кои са най-подходящи  Wink

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 834
И аз съм ги пробвала и не съм доволна.Наистина са много твърди и някак си евтини ми стояха.Но  има и много доволни майки,така че най-добре ги пробвай и сама си прецени.

# 4
  • Мнения: 2 334
Аз също не съм доволна от тях.Пропуснаха ми и най важното е че нямат еластичност и стоят дървени.

# 5
  • Мнения: 998
Аз няколко месеца ползвах само Мофликс и бях доволна,сега взимаме
по голям размер от друга марка.

# 6
  • Мнения: 1 797
Ползвали сме ги, не са най-лошите, но предпочитам други.

# 7
  • София
  • Мнения: 12 554
Доволни сте от памперсите MOLFIX?Мисля да сменя Pampers s Molfix.

Абсолютно не. Един единствен път се опитах да направя същото - само след час дупето на сина ми беше огнено червено.

# 8
  • на странно място ......
  • Мнения: 493
Аз не ги харесвам, твърди са и дебелички ми идват. От същата ценова категория има и по-добри варианти.

# 9
  • Мнения: 379
много съм доволна - нямам забележки.

# 10
  • Мнения: 445
Аз съм доволна. И първото си дете отгледах с тях, сега и за бебо ги ползвам. Не ми се струват дебели, даже изглеждат по-тънки от Пуфис  newsm78 А цената им е направо супер - 22 -23 лв за 80 броя.
И мокрите им кърпички много харесвам.

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Ползвала съм ги , но не м и харесаха и ги смених.

# 12
  • София
  • Мнения: 293
Не са лоши,но  Пуфис ми харесват повече.А мокрите кърпи на Молфикс са страхотни Simple Smile

# 13
  • Мнения: 267
Да ползвам ги и съм доволна.Сина ми се обрина жестоко от памперс,минахме и през хъджис.Доволна бях  и от слип енд плей ,даже за лятото май са по-добрия вариант.
Ползвай сама и прецени  Peace

# 14
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 1 249
За мен те са по-сполучливи от Pampers Peace

# 15
  • Мнения: 2 374
Aз бях доволна от Молфикса да,за мене са по-добри от Памперс.

# 16
  • София
  • Мнения: 3 898
Само веднъж съм купувала Молфикс и няма да повторя  Naughty.
Не стига, че са ужасно твърди, ами от тях дупето на дъщеря ми беше станало ярко червено ooooh!.

# 17
  • Мнения: 139
Аз също ги ползвам и съм много доволна

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 556
Най-добре ги пробвай и прецени сама.
Много мои познати ползват Еви бейби и Молфикс,но на мен ми бяха твърди и си останах на Памперс.

# 19
  • Мнения: 1 740
Веднъж купих ,но не ги харесах, твърди са и дебелички .

# 20
  • Мнения: 9 466
Прекалено дебели са,особено сега за лятото.
Съвета ми е Кан бебе или Еви бебе.

# 21
  • Мнения: 142
Сега взех такива, не са лоши,  Peace

# 22
  • Мнения: 781
Не ми харесват. Твърди са. Препоръчвам Хъджис

# 23
  • Мнения: 33
Според мен са супер. Използвах Памперс, но много пропускаха; после минах на Еви бейби / готино миришат/ но и те започнаха да пропускат.

# 24
  • Мнения: 1 672
аз лично не съм доволна от Молфикс

# 25
  • Мнения: 125
Смених памперс с молфикс,не са лоши Simple Smile

# 26
  • Мнения: 283
На мен са ми любимите - разтегателните лентички са по-мекички и не нараняват крачето на бебето. А попиват като Пуфис и определено по-добре от Памперс. За по-дебелички бебета са много подходящи.

може би разликата в мненията във форума да се дължи на различни модели, аз не съм забелязала да са твърди... де да знам.

# 27
  • Мнения: 1 045
Като качество и цена бих казала че съм доволна.При нас обаче стана така че се подсече от тях и спрях употребата им.
Само с Памперс и Либеро не се подсичаме,въпреки че имам други критики към тях.
Смятам че няма "най-добър памперс",просто има "най-подходящ " за определено дете. Peace

# 28
  • София
  • Мнения: 4 590
Да, доволна съм. От доста време само от тях взимаме и нямам оплаквания. Памперс никога не съм ползвала. Peace

# 29
  • Мнения: 438
 От старите не бях доволна, но след като ги подобриха мога да кажа, че за цената си са супер!
Можеш да си вземеш 4-5 бройки и да видиш дали ще ти харесат.

# 30
  • Мнения: 830
На времето съм ги ползвала, бях доволна.

# 31
  • Мнения: 514
Много съм Доволна!
Пробвала съм почти всички марки и модели и в последствие се спрях на тях!

# 32
  • Мнения: 266
Ползвала съм много марки памперси и дори не мога да си спомня всички, но Молфикс не ги харесвам. Накрая се спрях на Маммия - италиански  памперси с отлично качество и ниска цена. Отгледах първото си дете с тях и съм много доволна. Сега чакам второ през август и смятам пак такива да търся. А иначе съм много доволна и от Памперс и Хъджис.
 smile3522 smile3522 smile3522

# 33
  • Мнения: 24
И от памперсите и от мокрите кърпи съм много доволна. Peace

# 34
  • Мнения: 521
Сега ги ползвам и определено съм доволна.И от мокрите кърпи ми харесаха еиния вид,ама тия дето са с лайка направо са ужас.

# 35
  • Мнения: 5 424
И аз ползвам и мокрите кърпички, и пампите, много съм доволна.

# 36
  • София
  • Мнения: 44 271
Стават...но памперс са най-добри за нас.

# 37
  • Мнения: 108
Вече втори пакет си купувам Молфикс и съм много доволна а са и на добра цена/ преди това ползвах на Кан бебе и те бяха добри/.Кърпичките също са много хубави.  Peace

# 38
  • Мнения: 2 100
Когато се роди малкия, му бяхме взели Памперс (защото се водеше, че са най-добри и т.н.). Но пропускаха яко - всеки път! Тогава взех Молфикс и бях очарована. Не пропускаха, на много добра цена са, а и на малкия му понасяха добре. Доста време откара с тях. Трябва да пробваш варианти, за да видиш кои памперси ще му паснат. Доста майки след като детето им израсте някой номер на дадена марка, я сменят, защото следващия номер или пропускат или са големи и т.н. За мен най-важното е памперса да не дразни детето и да не пропуска. Дали "стоят евтино" или не за мен не е критерий.  Rolling Eyes

# 39
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Молфикс бях вземала за яслата ,но не мога да кажа , че съм доволна(често са ми връщали мокра пижамата-за 2-3 часа сън  Confused), никога не съм харесвала и Памперс .Синът ми само с Либеро сутрин е бил сух!

# 40
  • Мнения: 233
За мен те са по-сполучливи от Pampers

# 41
  • Мнения: 2 447
Аз лично не съм доволна

# 42
  • Мнения: 1 518
Супер са си и на добра цена.

# 43
  • Мнения: 641
Аз лично не съм доволна
И аз.
Малко дебелички и дойдоха на Алина

# 44
  • Мнения: 250
Въобще не съм доволна.

# 45
  • Мнения: 258
Молфикс не ми допадат, както и много други марки, трудно се намират наистина тънки и меки памперси.

# 46
  • Мнения: 374
От няколко месеца ползваме Молфикс и съм много доволна - и като качество, и като цена Peace

# 47
  • Мнения: 167
От няколко месеца ползваме Молфикс и съм много доволна - и като качество, и като цена Peace
И аз Laughing

# 48
  • Мнения: 85
Не ми допадат!

# 49
  • Мнения: 1 558
Пробвала съм ги само веднъж и определено НЯМА да повторя-много пропускат  ooooh!

# 50
  • Мнения: 62
на мен ми допаднаха и ги ползваме редовно Peace

# 51
  • Мнения: 1 354
Аз веднъж взех от тях, но не останах впечатлена.

# 52
  • гр.Стара Загора
  • Мнения: 144
Аз веднъж взех от тях направо голям пакет но не останах очарована и съм пак с на Памперс  Peace
Но кърпичките им са чудесни

# 53
  • Мнения: 76
Сменихме Памперс с Молфикс и нямам никакви забележки.Да не говорим,че лично аз не виждам особенна разлика освен цената.Ние ги ползваме от 1,5 месеца.

# 54
  • Мнения: 114
Сменихме Памперс с Молфикс и нямам никакви забележки.Да не говорим,че лично аз не виждам особенна разлика освен цената.Ние ги ползваме от 1,5 месеца.
и ние така.Досега не са пропускали много съм доволна от тях.

# 55
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
И аз съм ги ползвала и бях доволна от тях.

# 56
  • Мнения: 140
И аз ги ползвах,но ми се сториха много твърди и дебели.Ние ползваме Памперс.

# 57
  • Лондон
  • Мнения: 122
миналата седмица за първи път ги пробвахме и ми харесаха.Като свършат мисля пак да взема от тях Peace

# 58
  • Мнения: 2 609
И аз ги харесвам и като цена също. Peace Сега сменям Памперс с тях.

# 59
  • Мнения: 318
Веднъж съм купувала от тях и останах доволна,но въпреки това предпочитам "памперс"  Peace

# 60
  • Мнения: 1 447
Ползвах ги с дъщеря ми,преди 4-5 години.Тогава бях доволна от тях,но сега не ми допаднаха.

# 61
  • Мнения: 253
Аз сега ще започвам да ги слагам,но ми изглеждат много тънки и не попиваеми

# 62
  • София
  • Мнения: 6 201
Синът основно е отгледан с Молфикс. Нямам никакви оплаквания.
Чат-пат съм купувала Мамиа, но напоследък всеки пакет смърди на цигари и ме подлудява. Евибейби също стават.

Щерката беше с другата ценова категория: либеро, памперс...вярно, че е било преди 3-4 години, ама нещо не виждам да са били по-добри.

Общи условия

Активация на акаунт