Отзиви за памперсите MOLFIX

  • 23 074
  • 62
  •   1
Отговори
  • Мнения: 13
Доволни сте от памперсите MOLFIX?Мисля да сменя Pampers s Molfix.

# 1
  • София
  • Мнения: 879
От раждането на бебето ползвам само Moлфикс, много съм доволна и от кърпичките им. 

# 2
  • Мнения: 444
На мен не ми харесаха. Много по-твърди са и единствено с тях детето се подсече леко- разрани му се кожичката по гънките.След като ги смених, не съм имала такива проблеми. Но има и много доволни майки.най-добре е сама да прецениш за твоето дете кои са най-подходящи  Wink

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 834
И аз съм ги пробвала и не съм доволна.Наистина са много твърди и някак си евтини ми стояха.Но  има и много доволни майки,така че най-добре ги пробвай и сама си прецени.

# 4
  • Мнения: 2 334
Аз също не съм доволна от тях.Пропуснаха ми и най важното е че нямат еластичност и стоят дървени.

# 5
  • Мнения: 998
Аз няколко месеца ползвах само Мофликс и бях доволна,сега взимаме
по голям размер от друга марка.

# 6
  • Мнения: 1 796
Ползвали сме ги, не са най-лошите, но предпочитам други.

# 7
  • София
  • Мнения: 12 554
Доволни сте от памперсите MOLFIX?Мисля да сменя Pampers s Molfix.

Абсолютно не. Един единствен път се опитах да направя същото - само след час дупето на сина ми беше огнено червено.

# 8
  • на странно място ......
  • Мнения: 493
Аз не ги харесвам, твърди са и дебелички ми идват. От същата ценова категория има и по-добри варианти.

# 9
  • Мнения: 379
много съм доволна - нямам забележки.

# 10
  • Мнения: 445
Аз съм доволна. И първото си дете отгледах с тях, сега и за бебо ги ползвам. Не ми се струват дебели, даже изглеждат по-тънки от Пуфис  newsm78 А цената им е направо супер - 22 -23 лв за 80 броя.
И мокрите им кърпички много харесвам.

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Ползвала съм ги , но не м и харесаха и ги смених.

# 12
  • София
  • Мнения: 293
Не са лоши,но  Пуфис ми харесват повече.А мокрите кърпи на Молфикс са страхотни Simple Smile

# 13
  • Мнения: 267
Да ползвам ги и съм доволна.Сина ми се обрина жестоко от памперс,минахме и през хъджис.Доволна бях  и от слип енд плей ,даже за лятото май са по-добрия вариант.
Ползвай сама и прецени  Peace

# 14
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 1 249
За мен те са по-сполучливи от Pampers Peace

Общи условия

Активация на акаунт