Бродирана красота - Гоблени 61

  • 66 704
  • 457
  •   1
Отговори
# 15
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Хайде и аз в новата тема, в предната показах рамкирана ангелинка, сега мога да покажа единсвено циганката, която не съм подхващала от преди да родя, а така ме сърбят ръцете вече, дано ми остане време и за това.



# 16
  • Мнения: 200
       Разписвам се и аз с едно  
скромно етапче
Марулка, за пореден път се наслаждавам на красотите които създаваш личи се че са шити с желание  smile3501страхотна рамка
Зори, newsm10 прекрасно изпълнение,страхотна рамка
dianjeli3,малко ти остава,почти си на финала
petjah,страхотен пейзаж
Дъмпер, Hug

# 17
  • Мнения: 542
Sissak  newsm51 благодарско за новата темичка!
marulka_s евала !ангеликата е страхотна,а пък и циганката!
anonimka би ли показала какво ще се получи!
dianjeli3 то не останало!гоблена е много красив! newsm03
petjah   гоблена е супер! Simple Smile
 за съжаление гоблен не съм пипнала от доста време,че сега шия на детето бельото за градината! Blush в този ред на мисли някой шил ли е върху хавриена кърпа?да даде идея как става,че и върху плат не е лесно но за кърпата нямам идея!

# 18
  • Мнения: 207
 newsm03     ето ме и мен в новата и надявам се  УСМИХНАТА тема.  Имам една молба - търся схема на жаба (ако може с паричка) , но да не е много голяма .  Благодаря предварително !     Не мога да снимам в момента , но скоро  ще показвам етапчета  и едно готово мини.

# 19
  • Мнения: 200
Писето,надявам се един ден да стане това

а за кърпите продават се хавлиени кърпи, които си имат тъкана част за бродиране или  можеш да избродираш върху панамена лента и да я пришиеш на хавлията

# 20
  • Мнения: 7 803
Писето, продават кърпи с аида борд за шиене. гуди има такива, ако и се снима
момичета, мерси за топлото  посрещане  Hug
anonimka, страхотно е
марулева, тая мангалка става по-готина от картинката

# 21
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
... в този ред на мисли някой шил ли е върху хавриена кърпа?да даде идея как става,че и върху плат не е лесно но за кърпата нямам идея!

в магазина на ДМЦ се продават такива в различни цветове и размери
 Mr. Green моите са т. сини, от ибея и знам на кого благодаря за тях   bouquet

дж - добре дошла пак
сисак - благодаря  Heart Eyes
като по-стара и по-паметна  Blush искам да помоля и другите непишещи (вече   Confused ) да се върнат  Praynig тази тема е наша тема, искам да ми е весело като я чета   bouquet
/ще пиша на ЛС на всяка, за която се сетя, направете го и вие/


пепен - лично е, но другите ще ми простят, моля и теб да пишеш, знам, че ти беше първия път  Whistling а той винаги е най-болезнен. след петия, като мен, ще ти минава по-лесно  Whistling

# 22
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
Много красота в тая тема, точно това ми се искаше да видя!! Поздравления на всички!!

Марулче,знам че не ти е до това, ама спомняш ли си по колко метра ти отидоха от цветовете за орхидейте на черната панама? (може случайно да си си записала някъде)
Знам,че и някой друг ги ши скоро, ама не помня кой точно беше.

# 23
  • Мнения: 643
Либя въ  Hug

Днес преполових перминовите лодки , дето вчера ги видях ...Голем мерак , пък да видим - с конци сбирщайн . Цветята  не съм ги шила . Радикала ме мота много   , иначе щях да покажа два напредъка .


Много красотии !    bouquet  bouquet

# 24
  • Мнения: 86
Знам,че и някой друг ги ши скоро, ама не помня кой точно беше.

ши ги Билкова, ако става дума точно за тези

# 25
  • Мнения: 542
благодаря ви момичета,обаче аз взех едни за ръце с детски картинки и те нямат такива ленти!ще помисля още малко и ще видим!
 anonimka гоблена е много красив!

# 26
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
marulka_s    bouquet  ...де да бяха всички циганки такива ...............

# 27
# 28
  • Мнения: 720
  Имам една молба - търся схема на жаба (ако може с паричка) , но да не е много голяма .
Ако те устройва това

заповядай : http://tranz.it/load.php?id=EmPXn7hO6gsmM4uH337267

Не е с паричка , но има коронка  Wink

# 29
  • Мнения: 7 106
Уау, циганката се заформя все по-симпатична  Wink.

anonimka , започнала си великолепен гоблен, ще му се радвам, пък може и аз да го почна някой ден  Grinning Видяла ли си другарчето му, едни великолепни рози в същия стил?

Писето, продават специална канава дето се пришива върху плата, бродираш си мотивчето и после се изнищват нишките, като остава само бродерията. Аз съм бродирала така кърпите на щерката, много е удобно.



Общи условия

Активация на акаунт