Необряzаните мъже - ужас или...???

  • 3 868
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 629
Е кво се отвращават? Те всички американци са обрязани.

Възмущават се от това, че Шарлот попадна на необрязан, който според тях има тонове излишна кожа като Шарпей

ААП наскоро излезе сс становището, че не препоръчва повече обрязването по-хигиенични причини. Обрязване се препоръчва само по религиозни или някакви лични причини (например, ако бебето има по-голям обрязан брат - то тогава и то да се обреже, за да не се травмира от разликата). След това становище йна ААП %тът на обеязвания днес значително е спаднал и това вече далеч не е масова практика в САЩ. Всъщност хората,които все още го правят от хигиенна гледна точка не са запознати с новостите в медцината, а го правят по инерция

Последна редакция: вт, 30 авг 2005, 19:58 от Bambi

# 16
  • ville de Quebec
  • Мнения: 509
Аз винаги съм била на мнение, че щом нещо е дадено от прирадата, то си има своето предназначение и роля. Същият въпрос може да се постави с цялото обезкосмяване на жените на триъгълника - дали е по-хигиенично или точно обратното, космите са там, за да спират разните му там мърсотии....

# 17
  • сред маслини и портокалов цвят
  • Мнения: 1 265
Я споделете, 4е ми стана интересно, има ли разлика в усещането, когато мъжа е обрязан.
Аз не смятам да обрязваме малкия. След време, ако реши, нека го направи по своя воля.

Аz имах преди 10 години един обряzан мъж в актива си,
много трудно му се втвърдяваШе, ама не zнам, дали е от това,
че бе обряzан. Но пък иначе бе мъж с раzвинтена фантаzия.


От моя гледна точка усещането е едно и също/с обрязан,и с необрязан/"Втвърдяването" също няма нищо общо.Чела съм по форумите мнения на мъже,които са обрязани в зряла възраст и според тях също няма разлика от преди и след.При маструбация обаче времето им се удължавало малко,но това било докато му хванат цаката LaughingАма нас жените какво ни вълнува колко време им отнема да се самозадоволят.

# 18
  • Мнения: 2 452
Аз винаги съм била на мнение, че щом нещо е дадено от прирадата, то си има своето предназначение и роля. Същият въпрос може да се постави с цялото обезкосмяване на жените на триъгълника - дали е по-хигиенично или точно обратното, космите са там, за да спират разните му там мърсотии....

Абсолютно съм съгласна с теб!

# 19
  • Мнения: 978
Долу горе от началото на века ги обрязват американците. Ако не се лъжа 1911. Ама сега май питали майката иска ли или не иска. Иначе било рутинна процедура. Хигиенично или не, не мога да преценя. Един необрязан ако се мие е много по-хигиеничен от един обрязан който не се. Айде изнасям се от тази тема, че нещо ми се догади. Laughing

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 23 686
брех,че интересно-не знаех,че американците ги обрязват,мислех че това правят само мюсюлманите Embarassedи какво толкова му е по-специалното та са се възмутили тез девойки?
И евреите се обрязват по религиозни причини.

# 21
  • Мнения: 934
И аз съм го гледала този епизод - голям майтап!
Иначе за протокола - една приятелка, на която мъжа и е орязан твърди, че главичката загрубявала и ставала по-нечувствителна, което от своя страна налагало смяна на разни техники от нейна страна. Но като свикнеш, няма проблем. Не знам подробности, де. Embarassed

# 22
  • Мнения: 7 837
И аз съм го гледала този епизод - голям майтап!
че главичката загрубявала и ставала по-нечувствителна, което от своя страна налагало смяна на разни техники от нейна страна.
Сигурно и на здрава зъбата захапка не реагира  Mr. Green Crazy

# 23
  • Германия
  • Мнения: 8 099

Сигурно и на здрава зъбата захапка не реагира  Mr. Green Crazy
хохохоххохох
чак мен ме заболя Mr. Green

# 24
  • Мнения: 4 212
Я, темата какъв 'завой' е направила. Инатересни ми станаха  някои неща....посмях се от сърце, ей.....туй жените сме..... Mr. Green

# 25
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Я, темата какъв 'завой' е направила. Инатересни ми станаха  някои неща....посмях се от сърце, ей.....туй жените сме..... Mr. Green
ти се посмя, а аз още размишлявам над това дали обрязаните са различни.. Thinking

# 26
  • Мнения: 978
Понеже темата е така, аз да ви попитам знаете ли, че има обрязване и на жени?

# 27
  • usa
  • Мнения: 2 113
Понеже темата е така, аз да ви попитам знаете ли, че има обрязване и на жени?

да, знаем.

# 28
  • Мнения: 4 212
Пепе, не си мъ4и красивата глави4ка. Няма разлика  Mr. Green

Ох, аз гледах филм за обрязване на деца моми4ета в едно племе, неиздържах, 4естно  Close  Twisted Evil

# 29
  • Мнения: 7 640
Понеже темата е така, аз да ви попитам знаете ли, че има обрязване и на жени?
то си е направо обезобразяване, на мъжете не им режат главичката на пениса, нали Close

Общи условия

Активация на акаунт