Но приятелството си остава!

  • 1 933
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Съвсем в края на света
  • Мнения: 664
Леко местене и от мен.
Догодина като се прибера, първо при теб ще мина на инспекция, може и да не ти се ще ама аз съм щура.
При вас е весело, както винаги. Simple Smile

# 16
  • Мнения: 6 243
На мене тая новина ми харесва  Grinning
Още една българка с акъла си да се върне у нашенско. Да знаеш, че ще е за добро, Деметра.

и леко местене!!!

# 17
  • Германия
  • Мнения: 8 099
местене...сама го казваш, от Форума няма къде да се скатаеш.
Безпроблемно местене и дано да е за добро!  Hug
цунки за мускетарите Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 4 390
На добър час!
Желая ви щастие и късмет, където и да сте по света!

# 19
  • Мнения: 1 017
Хе Grinning каква изненада!

Леко местене и бързо пренастройване ти пожелавам!

И да не ни забравиш!!!

# 20
  • След завоя в дясно
  • Мнения: 1 351
Вяко нещо в животът ни се случва,за да ни научи на нещо и от там да станем по-силни Hug Hug Hug

# 21
  • Germany
  • Мнения: 224
Късмет Деметра, трябва да вярваш, че всичко което се случва в живота е само за по-добро. Нали знаеш, човека е пригодима птица, свиква с всичко. И в родината няма да ви е толкова зле. Не милси готова ли си или не, всеки малко или много го е страх от промените. смело напредм нали бандата е стеб  bouquet

# 22
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Скъпа Деметра,

Ти си мъжко момиче / я, как само пухаш тежката холандска количка в колата  Wink/, така че със сигурност ще се справиш. Няма да е мнооого лесно в началото, защото все ще се питаш дали сте взели правилното решение. Но един съвет от мен: по-малко мисли......Че от много мисли глава боли......Иначе всичко е воля Божия, така че се усмихни и....до нови лични срещи на родна земя...... Hug

# 23
  • Мнения: 1 246
Деметра,леко стягане на багажа и местене,4е с толкова мал4угани-работа те 4ака Heart Eyes,късмет  в България  bouquet

# 24
  • Мнения: 2 567
От сърце всичко най-хубаво на любимата ми мъжка мама във форума! Heart Eyes
Все напред и нагоре, не се знае какво ще спечелите така  Hug

# 25
  • Мнения: 177
ех,някак си тъжно ми стана първо като прочетох че заминаваш...като че ли ще ни напуснеш завинаги ...но нашата мама Деметра си остава тук-във форума;от тук мърдане няма  Laughing леко и безпроблемно местене накъм рОдината  Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 368
Успех и от мен!
Радвайте се цялото семейство на здраве, че от това по-важно в живота няма!!!

# 27
  • Мнения: 810
Деметра, успех! Промяната е винаги на добро Grinning

# 28
  • usa
  • Мнения: 2 113
леко пренасяне! не съжалявай, сигурна съм, че ще успееш да намериш положителните страни на промяната.

# 29
  • Мнения: 1 278
Много ви благодаря за подкрепата, мили момичета. Запомних всичките силни приятелски думи и милите пожелания и сега ще си ги повтарям непрекъснато - и по време на висшия кашонаж, който ми предстои (който не се е местил, само той не знае), и по време на висшия пилотаж на търпение и толерантност на Родна земя.
Много ви обичам, ей!  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт