АВГУСТинчето навършва ТРИ , продължаваме с лудите игри!

  • 18 441
  • 294
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 600
Добро утро!
За ранобудните и за поспаливите. Wink


Зависи кой как се чувства тази сутрин. На мен ми се спи още, но предпочетох да стана за да се разходим преди да е напекло много. Вчера Тони отказа да излезе понеже се беше загледал в Телетъбисите и не били свършили. Та днес съм решила да изключа и телевизора и компютъра преди да го събудя, ще закуси и излизаме двамата на разходка.

Приспивайте децата на обед и да си направим раздумка във форума. Wink

Сега ще ви пожелая приятни разходки и много весело настроение. На работещите- лека работа! Hug

# 31
  • Мнения: 989
Добро утро и от мен! Аз не пиша много напоследък, но за сметка на това не съм пропуснала нищо от написаното. Преди малко изчетох миналата темичка  Grinning

Първо едно голямо

Честито на Марулчето. Да й е живо и здраво детенцето и да ги дарява с незабравими моменти. А кака и тати да помагат колкото могат

Падналият кран го е продал моят мъж. Сега такива проблеми са му се струпали на главата. А той милият не е виновен за нищо, но понеже е мениджър в отдела за продажби и сега се разправя той с всичко. Вечерта, когато падна кранът, той се прибра в 3.00 и не мигна цяла нощ. Само повтаря "Добре че не убихме човек, добре че не убихме някой..." Като болен е. Никога не съм го виждала такъв. Причината е, че е страшно отговорен и сега това много му тежи.

Моето детенце вече говори страшно много. Проблемът е, че я разбираме само ние с мъжо. Надявам се в детската да започне да изговаря правилно думичките. И ние най-накрая останахме само с нощния памперс. Е, случва се от време на време и да се напишка на обяд, но е рядко. От другия месец трябва да започна подготвителен режим за градината, защото тя заспива към 23-24ч.

Елена вече не обръща почти никакво внимание на бебето, а в началото беше такава радост. За сметка на това, когато някой се надвеси над количката да го види, тя идва, слага покровителствено ръка върху малкия и казва: "Това е на Ели бебето. Не пипай!" Laughing

И сега:

Специални благодарности на Айла. Тя често се включва с много ценни съвети относно кърменето в темичката ни за Юнчета 2009.

# 32
  • София
  • Мнения: 5 744
Привет!
Вчера нямах възможност да ви почерпя за здравето на мъж ми, че беше пълна лудница.

ЧРД и на Душето! И на мамата на Анди, ако помня правилно! Да са живи и здрави! Hug  bouquet
От вас разбирам за падналия кран  Rolling Eyes Знам си аз, че в БГ мама всичко може да научиш  Laughing
Вст, сигурно се радваш на времето  Simple Smile Аз не можах да спя от жега  ooooh!
Айде, после ще пиша пак.  Heart Eyes

# 33
  • Мнения: 718
Знам си аз, че в БГ мама всичко може да научиш  Laughing

Joy Laughing Mr. Green Joy hahaha така си е!!!
 Елфче,да ти е жив и здрав мъжа и с голяма любов  да се грижи за вас.

# 34
  • Мнения: 743
Здравейте  Hug
Елфче, да ти е жива и здрава половинката   bouquet
Иначе за жегите - екстра ми е  Mr. Green Имам чувството, че си зареждам батериите с вдигането на градусите. Определено това е моето време  Laughing Ама си представям на теб какво ти е  Hug - вие не слагахте ли климатик  newsm78 или избягвате да го ползвате, заради малкото. Лоретка като я гледам и тя се чувства добре - не мога да го прибера това дете, определено не се е метнало на мен в това отношение  Laughing
Поли, радвам се, че се разписа  Hug

# 35
  • София
  • Мнения: 5 744
Мерси, мацки  Hug
Аз да се пооплаквам от времето - просто полудявам. Вир вода съм нон-стоп.  ooooh! Tired Какво ти зареждане на батериите, направо едва се влача.  Crazy Laughing Мечтая за студа от миналата седмица  Whistling , ама знам, че няма да ме зарадва пак.  Crazy Климатика избягвам да го пускам, заради Алекс, ама като не се издържа - пускаме го. Жалко, че не може да си го носим навън.  Laughing

# 36
  • Мнения: 439
Днес докато се натуткам да се изкъпя и оправя след градината на Даниел и изпуснах една лекцийка, на която си бях наумила да отида, но... след нея организирахме едно събиране на бъдещи мами юли-август. И 14бременни коремчета се запътихме към Нapрy да отпразнуваме запознанството. Бяхме голяма атракция, беше много забавно и приятно.

Поли, радваме се, че успяваш да пишеш и си мислиш за нас.
Айла и при нас се включва с безценни съвети, дано премине успешно изпита и ще стане специалистка, може да помага на всеки.

Елфче, да ти е жив и здрав мъжа, да те слушка!
И аз постоянно съм вир вода, ама така е, килограмчета, тежи му на тялото.

Вст, на Лори й се оттдава, като на мама. Представям си колко е била щастлива като е почерпила дечицата.

Хубава вечер ви пожелаваме.

# 37
  • София
  • Мнения: 12 554
Свекър ми почина, имам нужда от помощ от някоя варненска мама. Ако може да ми пише на ЛС.

# 38
  • Мнения: 1 600
Нана моите съболезнования. Flowers Rose Flowers Rose

# 39
  • Мнения: 743
Нана моите съболезнования също  Hug Sad

Съжалявам за загубата ви.Дръжте се ! Hug

Блан мерси за темата и заглавието е супер  Peace

ЧРД и на Душето! Да е жива и здрава и тя и семейството и!  bouquet

Тук си е 15-20 градуса ,но жегите не ми липсват,че при тази влага...

Не се чувствам много добре и физически и психически напоследък затова че си ви чета само.

Бубче радвам се че тумора е намалял,молете се дори и днес чудеса стават с много вяра и обич  Hug
Полито кажи на мъжа си, че  за неща които не можем да променим не бива да се ядосваме, така че да гледа какво може да се направи за да няма вече такива инциденти и това е и да го дава по леко  Peace

Последна редакция: нд, 19 юли 2009, 06:29 от MamaMargo

# 40
  • Мнения: 743
Нана, много съжалявам  Cry Hug
pepejeans, наистина сте били забележителна гледка  Laughing А Лори дано да овладее този талант  Laughing, че мен хич ме няма в кухнята  Embarassed  До преди година си стоеше почти неизползвана, даже се шегувахме, че изтече гаранцията на печката преди да сме я пробвали  Laughing
Елфче  Laughing Hug Hug Hug

И накрая да ви се похваля какво успях да довърша преди малко  Crazy /да видите лудите с какво се занимават по нощите/

# 41
  • Мнения: 276
Нана приеми и моите съболезнования  Hug
Ванче страхотни неща правиш, кога намери време да нарисуваш такива красоти   bouquet ЧРД и на Душето от мен, дано надниква отвреме на време   bouquet Бубче пожелавам ти всичко да завърши благополучно  Hug Ние днес ходихме на 3Д кино - Ледена епоха 3 беше много хубаво, но малкия малко се уплаши от динозаврите  Laughing Операцията му почти зарастна има само още няколко конци да паднат  Simple Smile Утре има български фестивал в съседния град и ще ходим на биричка с кебапчета  Mr. Green Янаст вие къде сте, да направиш много снимки, при нас не съм виждала магазини за втора употреба, но има много аутлети като Маршалс и Рос, където може да намериш страхотни маркови дрехи на супер цени. Пепеджинс пак август ли ще раждаш, да не станат на една дата  Wink а татето далеко ли е, идва ли си често, да не изтърве появата на бебо, стискам палци всичко да е по план  Hug
Приятен ден на всички,ама при мен е нощ и вече ще си лягам  Laughing

# 42
  • Мнения: 2 829
Нана, моите съболезнования!

Полито, сигурно му е много тежко на мъжа ти, но не може той за всичко да е отговорен! Наистина- да се фокусира върху това как да се избегнат такива инциденти в бъдеще и да се опита да не го преживява толкова!

Цвети, в Delaware сме, ама при вас няма как да няма втори употреби, ако искаш потърси със зип кода си тук:
http://locator.goodwill.org/ 
или тук:
http://www.salvationarmyusa.org/usn/www_usn_2.nsf

# 43
  • София
  • Мнения: 5 744
Нана, съжалявам за свекър ти  Sad
Вст, браво!  newsm10 smile3501 Дано не се сърдиш, че пак поразвалих времето  Whistling Laughing Hug
Пепеджинс, и ние едно време правехме така, но ти май почна да пишеш тук след като родихме. Мале, все едно преди векове беше  ooooh! 
Цветиаб, искам и аз да гледам Ледена епоха 3  Simple Smile Забавен ли е?
Янаст, честита ви месечинка  Hug  bouquet
Марго, дано скоро си добре и физически, и психически  Hug

# 44
  • Мнения: 1 568
ЧРД на Александра на мама val_stef!!!
заповядайте:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=413963.new#new

Общи условия

Активация на акаунт