104 та лятна италианска тема

  • 20 014
  • 294
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 52
Здравеите дами  Hug
Милих4е 4естито Ви отново,така така да се застраховате двоино. Laughing

Гери много много ми хареса,и аз искам .Завиждам ти ,ама благородно да знаеш. Peace

Ники каде из4езна? Запознах се съвсем слу4аино с др.Младенов (София) .Та от приказка на приказка ,идва да кара сърф на Дезенцано,та сме се уговорили да се видим,и да поприказваме за цената  Laughing Laughing Laughing каза ми от 3000 до 2,500 еври. (като на приятел) хехехе.

Вярвате ли ми 4е в на4алото ми беше екстра без моито М,ама сега ми едно сговнено,тъпо.Сама се справям с вси4ко,а то горкото ми се обажда по 20 пъти на ден,праща ми сър4ица,постояно на скупе се гледкаме,смс с Оби4ам те,Липсваш ми...Връщаме се назад във времето когато се гонехме,и изживяваме 2 меден месец,,по телефона оба4е . Wink Wink Много ми липсва ве4е,а като си представя каде е 4ак декември..оф оф оф

# 31
  • Italia, Palermo
  • Мнения: 886
Здравейте и от нас! Мерси ви за честитките! Мина мнооого вълнуващо в църквата, страхотна церемония с хор, невероятно усещане! Още по-женени се чувстваме. Мъжо ми нещо и той стана любител на тия събития и ми вика, че сега можело и трети път в католическа църква да сме се оженели Joy
После бяхме на ресторант 15 човека и се веселихме до късен следобед. вурнахме се у дома да се преоблечем и да преспим малката и излязохме с братовчедите и приятелите на кафе. После вечерта пак с тях на лека вечеря в една кръчма де е на три нива, едното подземно с много зали които са били през турско време складове за муниции и през тунели от тях се стига до един хълм над града, където има крепост-музей. Не знаех за тия силистренски потайности соттосуоло. Ама едни кръчми за това градче...лукс...яко сес перат пари ми се струва.
Такива ми ви работи, сега чакаме снимки от всичките сватбари и да смъкнем аншите от апарата, та да сложа някоя и тук.
Миленката, като си иде в Италия татето ни в петък и ние два месеца ще мрънкаме далеч един от друг, ама ти си майак-героиня и се справяш сама на чужда земя с всичко, а и трепериш за татето чак в Азия и на опсано място, стискам ви палци и аз да мине бързо времето и да сте пак заедно по живо по здраво!
Италинката, страшно ми харесва вашия вариант за нареждане на живота в Бъглария. Ямбол и Силистра си приличат по нещо- малки, китни и спокойни, близки до големите морски градове- вие до Бургас, ние до варна, ей ти там разходки и учебни заведения за децата като порастнат, идеално! И за вас стискам палци да тръгне всичко по мед и масло!
Тук е жега, аз се пишех калена от сицилианския климат, но и тук не трая под слънцето и от три дни съм пак една задъхана, гади ми се и ме цепи една глава...дали някога ще бъда пак като едно време, преди да забременея, не знам, то все съм като баба с оплаквания, аман вече две години ту нтова- ту онова, на четири крака се влача едва ли не на моменти.
Отивам да се опна на леглото, ако малката буболечка ме остави. Привечер пак ще играем на улицата. Сутрините сме из парка или по разни площадки с люлю.

# 32
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
Здравейте и от нас! Мерси ви за честитките! Мина мнооого вълнуващо в църквата, страхотна церемония с хор, невероятно усещане! Още по-женени се чувстваме. Мъжо ми нещо и той стана любител на тия събития и ми вика, че сега можело и трети път в католическа църква да сме се оженели Joy
После бяхме на ресторант 15 човека и се веселихме до късен следобед. вурнахме се у дома да се преоблечем и да преспим малката и излязохме с братовчедите и приятелите на кафе. После вечерта пак с тях на лека вечеря в една кръчма де е на три нива, едното подземно с много зали които са били през турско време складове за муниции и през тунели от тях се стига до един хълм над града, където има крепост-музей. Не знаех за тия силистренски потайности соттосуоло. Ама едни кръчми за това градче...лукс...яко сес перат пари ми се струва.
Такива ми ви работи, сега чакаме снимки от всичките сватбари и да смъкнем аншите от апарата, та да сложа някоя и тук.
Миленката, като си иде в Италия татето ни в петък и ние два месеца ще мрънкаме далеч един от друг, ама ти си майак-героиня и се справяш сама на чужда земя с всичко, а и трепериш за татето чак в Азия и на опсано място, стискам ви палци и аз да мине бързо времето и да сте пак заедно по живо по здраво!
Италинката, страшно ми харесва вашия вариант за нареждане на живота в Бъглария. Ямбол и Силистра си приличат по нещо- малки, китни и спокойни, близки до големите морски градове- вие до Бургас, ние до варна, ей ти там разходки и учебни заведения за децата като порастнат, идеално! И за вас стискам палци да тръгне всичко по мед и масло!
Тук е жега, аз се пишех калена от сицилианския климат, но и тук не трая под слънцето и от три дни съм пак една задъхана, гади ми се и ме цепи една глава...дали някога ще бъда пак като едно време, преди да забременея, не знам, то все съм като баба с оплаквания, аман вече две години ту нтова- ту онова, на четири крака се влача едва ли не на моменти.
Отивам да се опна на леглото, ако малката буболечка ме остави. Привечер пак ще играем на улицата. Сутрините сме из парка или по разни площадки с люлю.

non c'è due senza tre  Laughing

приходи ми се на бг кръ4ма заради вас  #Crazy

# 33
  • Мнения: 653
ми иди утре на концерта на брегови4
при вас е http://www.lagonordlive.it/fotog_2009_3.html

# 34
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
ми иди утре на концерта на брегови4
при вас е http://www.lagonordlive.it/fotog_2009_3.html

казаха ми, там си карам кънките, ама знайШ к'ъв комарник е?  ooooh!

# 35
  • Мнения: 247
аз бих отишла въпреки комарите. Както и на концерт на Майкъл Болтън...
Джуфке, този доктор Младенов да не е като двамата доктори от Кръцни срежи  'Nip/Tuck'? Wink Образи неземни са, за тези, които гледат сериала...
миликс, голям релакс е , събирайте сили за тукашното завръщане.
Днес реших да си пусна релаксата за чужд език и по точно за периодо ипотетико, нали там не съм брава, та се събудих след два часа сън, но спомен за въпросната граматическа категория нямам, въпреки слушалките и доброто произношение. Та, който страда от безсъние смело да го ползва вместо сониферо Joy

Последна редакция: пн, 20 юли 2009, 17:37 от Holly1

# 36
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
аз бих отишла въпреки комарите. Както и на концерт на Майкъл Болтън...
Джуфке, този доктор Младенов да не е като двамата доктори от Кръцни срежи  'Nip/Tuck'? Wink Образи неземни са, за тези, които гледат сериала...
миликс, голям релакс е , събирайте сили за тукашното завръщане.
Днес реших да си пусна релаксата за чужд език и по точно за периодо ипотетико, нали там не съм брава, та се събудих след два часа сън, но спомен за въпросната граматическа категория нямам, въпреки слушалките и доброто произношение. Та, който страда от безсъние смело да го ползва вместо сониферо Joy

сакън аман заман, даже и с безплатни билети не бих отиШла на Майкъл Болтън  Twisted Evil
Брегови4 от доста години е постоянен лятото в наШата зона, та според зависи от настроението, може и да отско4а  Rolling Eyes
оба4е не вярвам да предлагат и кебаб4ета  Thinking

# 37
  • UK
  • Мнения: 1 918
аз бих отишла въпреки комарите. Както и на концерт на Майкъл Болтън...
Джуфке, този доктор Младенов да не е като двамата доктори от Кръцни срежи  'Nip/Tuck'? Wink Образи неземни са, за тези, които гледат сериала...
миликс, голям релакс е , събирайте сили за тукашното завръщане.


Извинявам се, че се намесвам, но не се въздържах. В последните две седмици не спирам да гледам Кръцни/Срежи, изтеглих си всички сезони и мисля, че имам зависимост. Д-р Трой ммм newsm76

# 38
  • Мнения: 52
Ми аз не ги гледам,ама пуснах гуглето и на снимката е тои.Та го 4акам да доиде на 5 август.Ще идва с негов колега от Германия.Направих им ве4е списък със забележителностите на лагото.Ама и на дискотека ще го водя,обещах му  Laughing Laughing па може още да ми свали цената  Laughing Laughing Whistling
Уф 4е ми е дале4е Милано,как щях да подпаля колицата ми  За концерта на Горан4о.Аз пак го имах (концерт)в събота.До 3 4аса изкарахме.Доста се поразкърших. Peace

# 39
  • Мнения: 52
Холи еи го на : http://www.vita.bg/spec.php?sp=18&d=10
За  един и същи 4овек ли говорим??

# 40
Брегови4 от доста години е постоянен лятото в наШата зона, та според зависи от настроението, може и да отско4а  Rolling Eyes

A! Ми хайде! Харесвам го Брегович аз. За това лято вече няма начин да стане, ама ако другото лято си в настроение, дай да ходим!
Нали миланчани обичате отдалече да си планирате ангажиментите, така че мисля, че се вреждам, а? Laughing
Дирокова, Лейди, Джоя, Соня, Джорджа и т.н. и те да си отбележат в тефтерчето. Wink

Джуфке, снощи гледах по тв Playmate of the Year и се нагледах на последните тенденции в силикона. Laughing
Ти какво обмисляш да правиш?

От всякакви възможни сериали, единственият, който гледам(е), е Dexter. Сега тази есен би трябвало да пуснат трети сезон. Да видим дали ще е интересен. Thinking Някак самата идея не позволява да се развива в много сезони. Бяха успяли да направят и втори сезон достатъчно хубав, но първия ми хареса повече. Simple Smile

# 41
Италина, много се радвам за всичко, което пишеш!!!!! Честито за работата, браво на децата, че веднага свикнаха и се чувстват добре! А мъжът ти как е? Учи ли български? Юркай го да се старае! Twisted Evil

# 42
  • някъде
  • Мнения: 4 956
Някой знае ли как стои вьпроса сьс смяната на бьлг шофьорска книжка с италианска?

# 43
  • Мнения: 247
Джуф, тези сърчица, които е сложила Льоли в поста си за доктор Крисчън Трой, мога да ги препратя за твоя доктор Младенов. Като гледам линка и снимката - като братя са Grinning И умната като дойде!
Льоли и при мен е така, този сериал ме разтоварва и ме кара да се смея... Какво повече да искам. А главният герой в действителност е син на австралийски министър председател и съпруг на сестрата на Кайли Миног, обявен е за секс символ... Видяхте ли се с 10 чент?
Италински как се интегрира мъжът ти, за вас е ясно с децата - супер! Окуражавай го повече, докато свикне...
Дидка,за шофьорската книжка отиваш в моторизационето и там ще ти кажат, но не трябва да е с изтекъл срок, поне два месеца преди изтичането й, не трябва да е отрадната или загубена. Българското посолство за сведение не издават шофьорски книжки - вече! За конвертиране от бг в ит - в моторизационето.
Ани, тази мацка от Плеймейт /така ли се пише не знам/, която спечели Форда не ми хареса особено, доста поправки за млад човек, едри зъби, нещо такова ми е останало като спомен... бегло.

# 44
  • UK
  • Мнения: 1 918

Льоли и при мен е така, този сериал ме разтоварва и ме кара да се смея... Какво повече да искам. А главният герой в действителност е син на австралийски министър председател и съпруг на сестрата на Кайли Миног, обявен е за секс символ... Видяхте ли се с 10 чент?


Още не сме, но и това ще направим Wink
Знам, аз разбира се веднага го проучих в Уикипедиа, поправка само- бивш съпруг на Дани Миноуг (което за мен значи, че е свободен  Mr. Green). Единственото, което не ми харесва в него- прекалено са му бели зъбите, като тебешир, но и така става и още как  Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт