104 та лятна италианска тема

  • 20 028
  • 294
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 52
Деси да ти е жив и здрав малкия рожденик ,да ви радва ,а ти още сто години да го гледаш и да му се радваш.   bouquet

Джоя ,4е аз да няма да умирам?? И да няма утре да я правя? .Ти пък...има време,а до тогава да съм оздравяла 200 пъти надявам се . Crossing Arms Laughing

Шуре искам една 2 ,капковидна.Да изглеждат нормално..А гласови наклонности имам ,като врътна 3 водки  Peace
Аз съмо4уствието си го имам и без цици ( в граници де) . Ама С ще мога да се погледна с желание в огледалото. Проблема е 4е усещам 4е ми се готви нещо непредвидено от страна на моито М.И ако излезна ,4е съм права ,по добре да се прави една такава операция след това.( За да си остана с тези които нямам,моито М запо4на да ми развива теориата за бременност и още едно дете)
А ина4е доктор4ето ми обясни и показа.През капецолото ,няма кървища и силни болки.Ина4е щях да избягам.  Stop

# 61
  • Мнения: 5 476
Деси, честит рожден ден на Уилям! Да ти е жив и здрав и много да ви радва.  Hug  bouquet



Честита сватба на Миленка!  Heart Eyes  bouquet



Dèsi, тъкмо се канех да ти оставям кординати, но ти май няма да си в Бг август? newsm78

# 62
  • Мнения: 2 603
Аstrea още не знам дали ще съм тук. Напълно е възможно да се изпокараме и да си се прибера за август  Laughing Иначе планираме да се приберем края на юли и началото на Август да заминем за Рим... ще видим.

# 63
  • някъде
  • Мнения: 4 961
Честито на празнуващите  bouquet
Благодаря за отговорите за шоф. книжка Hug
Пращате ли безплатни смс-и от нета кьм бьлгарски оператори и ако да, кой сайт използвате?

# 64
  • Мнения: 2 603
Аз пращам, ползвам сайта на мтел и на глобул, а понякога като пращам към италиански номера ползвам сайта на водафон.

# 65
  • Мнения: 39
 cry

Последна редакция: ср, 22 юли 2009, 14:02 от потребителско име

# 66
  • Мнения: 2 603
Ох, при нас май отпада пътуването до Истанбул и май направо заминаваме за Рим... остава само билети да си вземем хах.. леле не знам как не съм полудяла вече, май съвсем съм претръпнала по отношение на смяната на планове.  Laughing

# 67
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
Брегови4 от доста години е постоянен лятото в наШата зона, та според зависи от настроението, може и да отско4а  Rolling Eyes

A! Ми хайде! Харесвам го Брегович аз. За това лято вече няма начин да стане, ама ако другото лято си в настроение, дай да ходим!
Нали миланчани обичате отдалече да си планирате ангажиментите, така че мисля, че се вреждам, а? Laughing
Дирокова, Лейди, Джоя, Соня, Джорджа и т.н. и те да си отбележат в тефтерчето. Wink



става  Laughing
за този период догодина имам оЩЕ свободни дни в тефтера  Twisted Evil

на Nip/Tuck му бях голяма по4итателка първите 2/3 сезона, после по4на да ми писва (като вси4ки сериали, де), Крис4ън ми се нрави и на мен (Шуре, просто трябва да помислиШ за невербална комуникация и тогава вси4ко си му е наред на 4овека  Mr. Green), от времето на Стреге съм му хвърлила пове4е от едно око  Rolling Eyes

за хирургията аз съм на мнение всеки да си прави каквото Ще го накара да се 4увства добре, но бих сложила едно условие за навърШени мин. 24 години и задължителен психо тест на кандидатите.
не крия, 4е предпо4итам хората, които си разреШават проблемите 4рез главата, а не 4рез тялото  Rolling Eyes
но едни гърди, или бръ4ки смятам, особено след 40_така, са положителни за само4увствието на всяка жена.

4естито със закъснение на празнуваЩите деца... и на техните майки, де   bouquet

# 68
  • Мнения: 764
Здравейте,девойки,
гледам пак на пласти4на хирургия сте го обърнали.Аз против нямам,който иска да си добавя,да си отнема...ама дето жика Феиам,поне 24 години да имат клиентките-пациентки  Hug Аз примерно бих махнала 1во о4илата,а после и малко от обиколката на бедрата...пари да има  Wink Ина4е размерът на сутиена ми се движи между 4 и 5 в зависимост от кройката,та там нямам опаквания.И ми е основна спира4ка за сериозна диета за отслабване,4е ме е страх да не заслабна и там  hahaha
Ина4е ние по малко влизаме в кра4ка,подох документите за работа,баткото тръгна на уроци по български от днес.Малката говори все пове4е с бг думи4ки,ина4е си ризбира вси4ко.За които питаха за мъж ми(Шурето помня ама и още някой...)него още го няма.Той чака фургона да пристигне за да вдигне кашоните от апартамента.Мом4ето от тук тръгна в4ера,има да ка4ва една кола и да види познати,към края на седмицата ще е в Рим.После,нали се сещате проблемът със акта за раждане,та 4ака да го изготвят и него,да го носи за апостил (Това нали в Префеттурата беше  newsm78) Та като свърши тези приятни нещица и ще яхне първия самолет,което ще е към края на месеца или първите дни на август.
Деска,да ти е жив и здрав рожденника  bouquet

# 69
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
Здравейте,девойки,
гледам пак на пласти4на хирургия сте го обърнали.Аз против нямам,който иска да си добавя,да си отнема...ама дето жика Феиам,поне 24 години да имат клиентките-пациентки  Hug Аз примерно бих махнала 1во о4илата,а после и малко от обиколката на бедрата...пари да има  Wink Ина4е размерът на сутиена ми се движи между 4 и 5 в зависимост от кройката,та там нямам опаквания.И ми е основна спира4ка за сериозна диета за отслабване,4е ме е страх да не заслабна и там  hahaha
Ина4е ние по малко влизаме в кра4ка,подох документите за работа,баткото тръгна на уроци по български от днес.Малката говори все пове4е с бг думи4ки,ина4е си ризбира вси4ко.За които питаха за мъж ми(Шурето помня ама и още някой...)него още го няма.Той чака фургона да пристигне за да вдигне кашоните от апартамента.Мом4ето от тук тръгна в4ера,има да ка4ва една кола и да види познати,към края на седмицата ще е в Рим.После,нали се сещате проблемът със акта за раждане,та 4ака да го изготвят и него,да го носи за апостил (Това нали в Префеттурата беше  newsm78) Та като свърши тези приятни нещица и ще яхне първия самолет,което ще е към края на месеца или първите дни на август.
Деска,да ти е жив и здрав рожденника  bouquet

Италина, извинявай, ама не помня. ти от колко време беШе в Италия?
не 4е имам планове да се връЩам, ама като се присетя за теб не мога да спра да се питам с какъв кураж и оптимизъм тръгна, а и в момента зву4иШ много бодро, пу пу  Laughing

# 70
  • Мнения: 5 710
Hi ot bulgaria, az vece vtori den sum na katarino  sled chudno putuvane samp se pritesnjavah s tezi vruzki....Specialno kumDiroka da oburne vnimanie na pirin golf resort kato si planir sledvashtia golf adventure!ste pusna snimki po natam, pozdravi na vsichki!

# 71
  • Мнения: 247
Италински, наистина бодро звучиш. Аз питах за мъжа ти... Поне ще разбере човекът какво е спокоен живот и необлъчена/необработена храна в Бг Wink, надявам се да е е такава все още. Но ако не е така, какво ви  пречи да си купите  една малка овощна градина и да знаеш, че ядеш най-истинският плод...
Деси, пациенца с твоят приятел, нищо друго май...Пак добре, като не ти е казал, че въобще се отлагат всякакви пътувания Grinning
Феям, по колко ги продават билетите за тези сладури на Брегович? Любопитно ми е, не че ще отида, далеч ми е ....
10 чент., добър релакс и весели снимки!

# 72
  • Мнения: 2 603
Не знам дали той ще каже, че се отлага, ама аз вече съм на ръба.  Laughing

# 73
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
Италински, наистина бодро звучиш. Аз питах за мъжа ти... Поне ще разбере човекът какво е спокоен живот и необлъчена/необработена храна в Бг Wink, надявам се да е е такава все още. Но ако не е така, какво ви  пречи да си купите  една малка овощна градина и да знаеш, че ядеш най-истинският плод...
Деси, пациенца с твоят приятел, нищо друго май...Пак добре, като не ти е казал, че въобще се отлагат всякакви пътувания Grinning
Феям, по колко ги продават билетите за тези сладури на Брегович? Любопитно ми е, не че ще отида, далеч ми е ....
10 чент., добър релакс и весели снимки!

20 евра е за Брегови4  Rolling Eyes

миналата година беШе 15 ми се струва  newsm78

# 74
  • Мнения: 2 603
Здравейте, аз сега тръгвам по задачи навън в жегата  #Crazy
10cent's приятно изкарване на почивката  Wink

Я ми кажете как е ситуацията със свинския грип в Италия, че напоследък не съм следила италианските новини, а вчера нещо не можах да открия информация. Малко се притеснявам да ви кажа  Confused

Общи условия

Активация на акаунт