Жега навън е голяма,но смело наддава ОКТОМВРИйска мама!

  • 9 602
  • 287
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 107
Опа в новата тема  Grinning
Момичета, не гледайте от черната страна на нещата - специално аз не мога да приема какъвто и родилен дом без екип за реанимация и неонатология.  Също така болница в, екоято всеки външен човек може да влиза и излиза при новородените (Майчин Дом Варна беше така преди, сега не знам).  За съжаление много от частните болници са така (дори в Окръжна болница Варна съвсем наскоро май са доусъвършенствали нещата доколкото чувам). Имам близки приятелки, родили без да са познавали никого в болниците и такива, които са раждали в частна болница - може да е късмет, но всички са доволни  Peace
Cho_ko - браво за бебетата! Все така едрички да са  Simple Smile

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 26
Цитат
А пък когато почнем една по една да раждаме.Много е вълнуващо.Всеки път като влизах в старата отчетна и затаявах дъх,този път кой ли ще е родил Very Happy.Много приятни и мили спомени ми нахлуват,като се сетя.

Един ден влизах в темичката на юлските мамита и толкова мило ми стана как пристигат хубавите новинки за новопоявилото се човече и още по-сладурските снимчици на малките вързопчета

Cho_ko, Hug

Аз за водите нищо не знам по въпроса,но се надявам поне да ми обръщат внимание и да няма нищо притеснително щом като не ме информират  Praynig newsm78 Нашият бебишорко го измериха днес 1549гр. и наистина си върви с почти 2 седмички напред Crazy Praynig Даже питах  дали е нормално вече почти да не го усещам как ме рита,а само да се движи и да ми издува пупата ту отляво,ту отдясно и по-скоро да ме бута  newsm78 Ох, и аз го обясних... Whistling

# 17
  • Лавал-Пловдив
  • Мнения: 376
Zapis v novata tema

# 18
  • Мнения: 1 341
И в държавна болница си плащате на касата, а не под масата. Поне на касата на МД си има  ценоразпис за всяка една услуга! Peace
miracle82, аз съм на мнение, че никъде нищо не се подразбира. Както стана ясно по-напред в другата тема и да си платиш си има риск. Така, че да се надяваме всичко да е наред с нас и бебоците и всяка да е доволна от избора си. Peace

Мууни, аз не бих рискувала да взема стол 0-18кг. за новородено. Всяка група столчета е измислена не случайно. Аз от това най-малко бих спестила! Naughty Всекидневно използваме колата, и стола в случая може да се окаже животоспасяващ. Също не бих направила компромис с марка, цена и т.н.
Бебето ще го возя в стол на Джейн имам и Макси Кози. След година, ще го преместим в стола на Ема, а тя заминава в следващата категория. Peace

Чо-Ко, браво на девойките! Все така добре да наддават и да се родят големи и здрави! Hug

# 19
  • Мнения: X
Хаиде и аз в новата темичка.  bouquet

# 20
  • Мнения: 3 641
Здравейте момичета, сега се прибирам от моренцето! Беше много хубаво, имам си и тен, къпах се на воля. Само,че малко беше Crazy Hug

Малко по-късно почвам да ви чета.
Искам със закъснение да поздравя Емка-Бадемка за рождения ден, ако не се лъжа беше на 13.07. Нека расте, здраво, усмихнато и весело дете .Мамо Рони с тати само да се радвате на малката принцеса  bouquet Hug Hug Hug bdbaloni baloni smile3510

# 21
  • Мнения: 203
Cho_ko-браво на девойките!
Jeny-добре дошла от морето!Почина  ли си подобаващо?

# 22
  • Мнения: 3 641
Силве, благодаря попчинах си добре Hug
Cho_ko, браво на бебешорчетата, все така да се развиват Simple Smile
Плами, къде измериха твоето бебче, нали си при Ковачева Hug

И аз да си кажа не бих рискувала със случаен лекар. От самото начало си знам при кой ще съм, може би и за това съм спокойна.
Стайли, дано леко мине при зъболекаря Hug

# 23
  • Мнения: 1
Запис в новата ни теми4ка,Миркам благодаря,само хубави новини в нея.

Jeny,добре дошла мили4ка,радвам се 4е моренцето ти се е отразило добре  Hug.Хайде искаме снимки  smile3509 ,да се порадваме на корем4ето ти,пък и да видим какво тен4е си направила.
Моя беб4о напоследък много хълца,по4ти всеки ден. Simple Smile

# 24
  • Мнения: 1 341
*Jeny*, добре дошла! Липсваше ми! Hug Радвам се, чи сте изкарали добре, дори и за малко.
Благодаря за поздравите за моето момиче. Радвам се, че не си ни забравила. на 14 е големият ден, но това не е толкова важно! Heart Eyes

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 26
Цитат
Плами, къде измериха твоето бебче, нали си при Ковачева
Jeny,домъчня ни за теб
При Ковачева съм,но в Тина Киркова им е много зле УЗ и такива неща май не правят  newsm78 Аз се бях записала на ЖК при Д-р Миков и съм много доволна от него и продължавам да си го посещавам,защото следи всичко много стриктно  Peace В Тина Киркова ми се струва,че претупват нещата,още повече,че там е такава лудница всеки път и отивам с 1000 въпроса,а не успявам да задам и един  Crazy До колкото знам може да отидеш в частния кабинет на Ковачева (ходила съм само веднъж там) и наистина обръща и тя доста внимание и може да го премери Wink Нищо не ти пречи да и звъннеш  Hug
И аз искам снимкиииииииииииии

Цитат
Моя беб4о напоследък много хълца,по4ти всеки ден.
Петенце,аз искрено се забавлявам като го усетя как хълца  Hug Става ми толкова мило и започвам да се смея като зелка

# 26
  • София
  • Мнения: 48
Еха - новата ни темичка е с много подходящо заглавие: аз толкова смело си наддавам, че чак започвам да се плаша Confused
Ама така да ми се услажда всичко....  Blush

Жени - добре дошла!!! Ама да беше останала още няколко дена - сега се прибра баш за най-големите жеги!

Cho_ko, plamitoto - браво на бебетата!!! отличници Wink

Аз днес си записах час за последната фетална при Димитров (за Димитрова нямаше никакви часове до края на Август...).
Ух, аз съм в огромна чуденка - трябва да си избера лекар за раждането и тъкмо се спра на някой и прочета нещо и се разколебая...
Имате ли отзиви за Григорова???

# 27
  • Мнения: 3 641
Рони, малко съм се объркала Blush Целувки на Ема Simple Smile
Плами, абсолютно съм съгласна с теб.В  Тина Киркова освен,че е лоша апаратурата е голяма лудница.  Rolling Eyes
Пете, незнамли странното бълбукане в моя корем може да се приеме за хълцане. Ама почти всеки ден го усещам.
Радост, ех така се стекоха нещата .Милото не обича морето и едвам издържа и тези дни заради мен Joy Григорова е зам-директор и май само вече със секцио се занимава. За хормално хвалят Мажена Панова Hug
Качила съм цял килограм за 5 дена Shocked Ето снимки на моето шкембенце Crazy
http://www.foto.bg/showphoto.php?photo=252720&cat=6749
http://www.foto.bg/showphoto.php?photo=252722&cat=6749
http://www.foto.bg/showphoto.php?photo=252734&cat=6749
http://www.foto.bg/showphoto.php?photo=252735&cat=6749
http://www.foto.bg/showphoto.php?photo=252723&cat=6749
http://www.foto.bg/showphoto.php?photo=252721&cat=6749
Някои ме гледаха странно на плажа, сякаш никога не са виждали бременна жена Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: 203
Jeny-много добре изглеждаш!И тена е супер!Ама къпа ли се в морето или в басейните,че на мен сега ми предстои ходене и много се чуда да се къпя ли да не се ли къпя newsm78.Миналата седмица като бях на почивка имаше вътрешен басейн ама много миришеше на хлорна вар и само до дупето влизах.Пък това с гледането не знам за какво го правят и мен така ме гледаха и аз даже си позволих да се направя маетап с тях Joy"Казах-сега както ме гледате влизам и Ви покачвам нивото на водата" hahaha

# 29
  • София
  • Мнения: 48
Jeny - прекрасна си!!!
Хич да не ти пука за другите - днес и аз това обяснявах на Румен, че все повече ми прави впечатление как хората се зазяпват по шкембето ми... той каза, че това бил копнежа по младостта Mr. Green - и той ги измился едни...

Иначе за Григорова и аз това прочетох - че била повече фен на секциото. Но от друга страна в една тема тук, във форума една мама разказваше за нейното раждане във вода, което било водено от Григорова, но това през 2007г. .... от тогава колко вода е изтекла... Сега ще попрочета и за Мажена Панова - благодарности за инфото  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт