Юнчетата ни растат щастливи, умни, весели, красиви!

  • 62 266
  • 761
  •   1
Отговори
# 195
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Хотче, забранен ми е достъпа до Фейсбук, за това не мога да ти дам потвърждение, както впрочем и на никой не мога да дам.

# 196
  • Мнения: 385
Здравейте  Hug не съм наминава от август, сигурно не ме помните вече  Embarassed
Отивам да видя какво съм изпуснала

Сети, питала си септември за моя фейсбук  Mr. Green. Аз съм Ралица С. . Ама там все още нямам време и снимка да кача  Whistling

Разгледах всички снимки  Heart Eyes Страхотни са дечицата  Heart Eyes

Oххх, подаръци за коледа  Grinning . Ние се върнахме на манията с филма колите. Имах неблагоразумието да разглеждам колекции коли в ebay
пред него.
Сега проблема е да извадим всичко и да сравняваме какво има/няма, че ги иска всичките  Rolling Eyes.

Оооо имам честитки и за рождения ден!!! Много, много ви благодаря, момичета  Hug Heart Eyes
Закъсняла почерпка от мен:


Едно коледно биропиене, няма ли да заформим? Предполагам, че на Бети сега ще и е трудно да се измъкне, но аз да си попитам  Simple Smile

Целувки за всички дечица и бебета  Heart Eyes

# 197
  • Мнения: 3 698
Ах ти, откога не си влизала, да не се повтаря  newsm66 , много се радвам, че пишеш   remybussi  Hug , отивам да те добавя във фейсбук-а, щом си ти  Heart Eyes .
... Имах неблагоразумието да разглеждам колекции коли в ebay
пред него. ...
Опитът ми сочи, че подобни действия винаги носят последствия  ooooh!  Joy .

# 198
  • Мнения: 527
Илиянче, честит рожден ден!

Желая ти много здраве, още повече щастие и много любов! Весело изкарване на празника и много хубави подаръци!
Аватара ти е супер сладък  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes

# 199
  • Мнения: 1 698
Илиянче, ЧЕСТИТ ПРАЗНИК и от мен! Да си жива и здрава миличка, да си обградена с обич и щастие!  bouquet

# 200
  • Мнения: 1 698
Момичета, каня ви на концерт:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=432586.0
Ще бъде страхотно, а и каузата си заслужава Peace

# 201
  • Мнения: 1 006
 Sadуж безпричинно ми е криво и гадно и не мога да се справя.....давайте идеи и теглете от блатото!

# 202
  • София
  • Мнения: 2 686
Ей мамета, какво правите? Сори, хич не пиша, ама то кога.
Съботно-неделно гледаме да миткаме извън София.

Таквоз чудо като фейсбук нямам, а и май нямам зор да имам. Мъжо преди месец най-тържествено си анулира профила и беше много щастлив, че успя.

Надявам се, че сте добре.
Туй заглавие няма ли как да го сменим, егати морето, егати чудото  Mr. Green

Болят ме вече очките, крайно време е да си лягам, но поне не съм у ред вечер преди сън обикновено подреждам.
Черчеветата са добре, в детската стая е като в дъскорезница, едното е със запушен нос, другото му се активизираха задните сополи.
Бебокът нещо взе да ми се буди много често след като заспи. А и понеже беше болничък тия дни свикна да спи на цица и сега не мога да я извадя. Яко възмущение настава. Почвам да се чудя дали пък не му е малко кърмата вечер!

Вили, много палци, леко раждане и здраво бебенце ти желая от сърце, че знам ли и аз кога ще се весна пак.
Цунки на всички.

Галке, що така мари? Я малко на слънчице излез, и да те ухне студенинка навън. То по-добре безпричинно да ти е криво, отколкото причинно, ама не съ давай. Гушни си Калинка и ще ти мине.

# 203
  • Мнения: 3 698
Бети привет  Hug и целувки на дечицата  Heart Eyes

ЕлиТ, ако имаш възможност може да смениш заглавието, редактирайки първият си пост   bouquet

Съкровище, пускай си веднага коледни песни, отивай на шопинг, ако нямаш време - напазарувай по нета...От мен голямо гуш и ...

                               лъжица щас … 90;ие

# 204
  • Мнения: 3 698
Снежинки блестящи се стелят в снега,
радват се на зимата ЮНСКИТЕ ДЕЦА!

 newsm78 Crazy Laughing

# 205
  • София
  • Мнения: 2 686
Снежинки блестящи се стелят в снега,
радват се на зимата ЮНСКИТЕ ДЕЦА!

 newsm78 Crazy Laughing

Стелят се джонджулици  Mr. Green Mr. Green Heart Eyes

# 206
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 182
Смених го, но с неутрално заглавие, защото докато я изпишем тая тема пак ще дойде лято Crazy

# 207
  • Мнения: 593
Смених го, но с неутрално заглавие, защото докато я изпишем тая тема пак ще дойде лято Crazy



Защо бе... при нас сега дойде лятото и заглавието тъкмо ни стана актуално.  Laughing Laughing Laughing

Чакайте, така и така съм отворила темата, да взема да се отчета.
Първо - много се вълнувам, училището на Сиси ще има Коледен концерт в събота. Преди малко им видях костюмите, много са сладки!  Heart Eyes Обещавам да направя много снимки и да ги споделя с вас.
И второ, Сиси вече говори английски. Разбира се, има още много да учи, но вече няма затруднения в ежедневното общуване. Само дето понякога (вкъщи) смесва българската реч с английски думи, но какво да се прави - тук с всички деца рано или късно става така.

Това е засега.
Хубав и ползотворен ден на всички!  Hug

# 208
  • Мнения: 3 698
То вярно, че пишем бавно, но все пак си мисля, че ще е хубаво едно зимно заглавие, ако не я изпишем до пролетта ще се смени...сменянето на заглавието мисля, не отнема много време  Hug

Бет, ще се застелят, поръчала съм ги  Joy

Сутринта обяснявах на Лора, че Коледа ще е след две седмици и тя замислено отвърна: "Точно както го планирах..." Grinning

# 209
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 182
щом държите на римушките - ОК Peace

Общи условия

Активация на акаунт