Юнчетата ни растат щастливи, умни, весели, красиви!

  • 62 272
  • 761
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 3 698
Приемам препоръката, ама дай линк към хотелчето, моля...звучи като да ми хареса  Wink
Снимчици ще покажеш ли на Луси  Heart Eyes

# 496
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Сети, ето: http://paradise.iclick.gr/paradise_resort/indexeng.htm

Фотоапарата го забравих на Рибарица и поради тази причина не мога да сваля снимките, нито да ги покажа, но ще изровя нещо малко по-старо!

Eто едно пораснало юнче:

А долу в подписа има още малко!

Последна редакция: чт, 08 юли 2010, 12:48 от Nansen

# 497
  • Мнения: 3 698
Мерси Нана  Hug , ще чакам снимчиците  Heart Eyes

Последна редакция: пт, 27 авг 2010, 09:07 от setony

# 498
  • Мнения: 3 698
Ах, много сте хубави и двечките  Heart Eyes , пораснаха ни дечицата  Grinning , голяма красавица е Луси /пу пу/ Hug

# 499
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 182
Малко снимки и от мен.

Оставихме децата при бабите вече. Сега - бач.

# 500
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Ели, много сте готини!

# 501
  • Мнения: 2 768
Здравейте, момичета  Hug
Чудесни летни снимки сте показали  Simple Smile Направо не мога да повярвам колко са ни големи дечицата вече!

Нансе, в това хотелче как резервира? През агенция или директно? И аз като Сети се надявам към септември и до Гърция да отскочим.

И нашето море мина  Sad Онзи ден се прибрахме от Албена. Прекрасно беше. За разлика от Ели ние така и не стигнахме до Калиакра ... ама не остана време за там  Sad Много ми хареса на север  Sunglasses Досега все по южното и на Гърция сме били. Последно като дете съм ходила във Варна.

Ето малко снимки от разходките ни.  
http://svetlanna.snimka.bg/bulgaria/more-2010.518685
Семейните съм ги накичила във фейсбук.
http://www.facebook.com/album.php?aid=14984&id=1000007151299 … &l=f036d77291


Последна редакция: пт, 23 юли 2010, 22:48 от Mama Svetla

# 502
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Цъ, цъ, цъ, какво е туй мъртвило бре!

По море ли сте всички, че никой не пише?!

# 503
  • Мнения: 2 768
Аз съм тук, ама не върви сама да си говоря  Mr. Green

# 504
  • Мнения: 3 698
Аз също ви наглеждам  Hug .Нашето следващо море сме го планирали следващият месец. Ели, чудесни снимки! Светле, вашите също, но не мога да видя тези от фейса, а много ми се искаше...трябва да дадеш общодостъпен линк от албума, за да стане видим за всички, иначе ще го виждате само ти и приятелите ти от там.
От нас новостите са, че записах Лора на плуване  Grinning, хареса й, учат ги с упражнения и игри и е голямо забавление в басейна  Grinning
Танците си й остават най-любимите, ходи с невероятно удоволствие и желание!


...о и ако искате да сменим заглавието на темичката Simple Smile

Последна редакция: пт, 27 авг 2010, 09:08 от setony

# 505
  • Мнения: 2 768
Светле, вашите също, но не мога да видя тези от фейса, а много ми се искаше...трябва да дадеш общодостъпен линк от албума, за да стане видим за всички, иначе ще го виждате само ти и приятелите ти от там.

Извинявам се  Embarassed Бях пуснала албума достъпен за всички, но после го ограничих  Embarassed
Между другото, никоя от вас не съм добавила като приятел във фейса досега  Embarassed. Току що пратих покана на Сети.
Мейла ми е svet_dimitrova@abv.bg, ако някой иска да се "сприятелим "  Simple Smile

Ама, тая Лора много активна бе  Grinning Браво на нея за ентусиазма   bouquet Танците много и отиват, каквато е грациозна  Simple Smile


Заглавието на темата, ако не го сменим, ще стане пак актуално след някой и друг месец ... като гледам колко сме активни  Mr. Green

Последна редакция: пт, 23 юли 2010, 22:43 от Mama Svetla

# 506
  • Мнения: 3 698
Светленце, страхотни снимчици, много, много сте хубави!!! Албумчетата не ги прави изцяло достъпни във ФБ, а като отидеш на албума /не на снимка от него, а на целият/ и копираш адреса, който е под самият албум...там си пише, че е публична връзка...и после я слагаш тук да гледаме, без да я правиш достъпна за всички във ФБ. Дали ме разбра  Crazy , ама по-добре не мога да го обясня  Mr. Green
Хубава вечер на всички  Heart Eyes

# 507
  • Мнения: 2 768
Благодаря   bouquet

# 508
  • Мнения: 1 006
Добро утро, момичета!

Отдавна не съм се разписвала, но ви следя стриктно, особено въвъ ФБ!  Laughing

Новините при нас - долу в подписа ми Wink

Виждам, че всички юнчета растат като гъбки, и понякога ми става даже страшно, като виждам как бързо лети времето...Но, най-важното - да са ни живи и здрави и да продължават да ни радват!

Целувки на всички!

ПС Ако някой се наеме да смени заглавието, ще аплодирам! предложение даже ще дам - Юнчетата ни растат щастливи, умни, весели, красиви! Sunglasses

Последна редакция: сб, 24 юли 2010, 07:25 от Съкровищница

# 509
  • Мнения: 3 698
Галееееееееееее, страхотно, строхотно, страхотно мила  Hug Heart Eyes Hug Много се радвам и ти пожелавам спокойна и прекрасна бременност и здраво чудесно бебоченце! Каката ще е прекрасна помощница, сигурна съм!

Общи условия

Активация на акаунт