Юнчетата ни растат щастливи, умни, весели, красиви!

  • 62 343
  • 761
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 2 791
Това е прекрасна новина   bouquet Лека и спокойна бременност!

# 511
  • Мнения: 3 698
Юнчетата ни растат щастливи, умни, весели, красиви!

...и чудесно заглавие, явно поетично ти въздейства бременността  Laughing

# 512
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 203
Лека бременност, Гале Hug

Смених заглавието Simple Smile

# 513
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Гале, честито и от мен! Леко доизбременяване  Mr. Green

# 514
  • София
  • Мнения: 2 164
Привет  Hug
Гале, честита бременност! Много се радвам  Heart Eyes
Ние бяхме в Синеморец, после на Рок феста в Каварна, Калиакра, Яйлата и сега на бач...
Август ще направим един Спирит ъв Бургас и някаква планина, но още не е ясно къде. Септември - пак на Синеморец, на поправителна  Mr. Green.
Еммата сега е в Пловдив и ми е адски мъчно.
Снимки ще кача скоро във ФБ.

# 515
  • Мнения: 1 006
 HugБлагодаря на всички ви за хубавите пожелания! Hug

Аз ви пожелавам скоро да ви дойде куража или "сляпата неделя"  и да се решите Laughing.....

Калина Heart Eyes засега е неимоверно щастлива и горда! Wink

# 516
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Момичета, отчайвате ме! Ама пък толкоз ли никой няма да се весне да драсне 2 реда?!

То и миналото лято по едно време сама си пишех, и след 10 дена сама си отговарях!

Не ви е срам!

Малко морски поздрав:

# 517
  • Мнения: 3 698
Нанс, чудни снимчици  Hug Лято е и е нормално да не се пише много, пък и във ФБ повече гледаме снимчици и коментираме, което ме подсеща, че някои хора още не са дали снимки
...Снимки ще кача скоро във ФБ.
, хайде не стана ли скоро  Mr. Green !
Нанс, а ти в работата знам, че нямаш достъп, но от вкъщи не можеш ли да гледаш снимчиците от там?
А на Съкровищницата да кажа - големи бонбони сте с Кали, онази снимчица на моста направо грее от щастие, пък и ти имаш вече онова неповторимото излъчване  Grinning Heart Eyes Hug

# 518
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Ами Сети аз в къщи нямам нет. А ся пък заради фб да си пускам...

# 519
  • Мнения: 1 006
Нанс, на мен във фб ми е по-лесно, щогто тук много ми забива форума, и снимки трудно качвам, а вече само във фб поддържам инфото. Пикаса и прочее ги изоставих...
Мързелана съм си..

Сети, благодаря!  hahahaТо това излъчване май ме издава повече от шкембето! hahaha Ужас - някои хора бяха разбрали още в самото начало...Много ми се смяха като почнах да ги подготвям отдалеч, преди да им съобщя новината.. Joy

# 520
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
Гале, честито и от мен!

Флора е на вилата при баща ми от 2 седмици. Много добре си прекарват. Аз нали започнах наскоро работа и няма изгледи да ги заведа някъде това лято.

# 521
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Браво!

От 10 дни никой и дума не е обелил!!!

Аз се топя в жегите, и ми се ходи на море, та ми се реве. Ама няма!

# 522
  • Мнения: 1 698
Момичета здравейте.

Гале, честито и от мен. Лека и безпроблемна бременност ти пожелавам и прекрасно бебенце накрая. Hug

Ние вчера се върнахме от море, но и тримата сме болни.  Outta Joint Решихме да посъкратим почивката заради това. Иначе изкарахме много хубаво, но и там си е адска жега. През седмицата, в която бяхме, нямаше нито ветрец, нито полъх. Абе адска жега. Само във водата беше приказно. Дари само повтаряше първите дни "Това е най-прекрасната ми ваканция". Heart Eyes толкова й хареса  Grinning

# 523
  • София, център
  • Мнения: 3 455
миме, много се радвам, че на Дарето й е харесало! Душечка!

Вие от какво сте болни? Луси от вчера е с температура и разстройство  Cry

# 524
  • Мнения: 3 698
Ееее, тези летни вируси  Sad , бързичко да оздравяват всички болни  Hug .

Миме, щом Дари е щастлива от ваканцията всичко е наред  Heart Eyes

Ние онзи ден се завърнахме от море, беше приказно, спокойно, на брега имаше лек разхлаждащ ветрец, който не позволяваше да стане неприятно горещо, а водата беше с идеална температура, изобщо ...чудесно беше  Grinning Лора плува с дъска и не дава да я докосвам, много добре се справя ...Бяхме в Гърция и тя плямпаше на английски, поздравяваше, сама си поръчваше, общуваше си  Joy

Ето малко снимчици:
http://www.facebook.com/album.php?aid=21163&id=1000003687391 … &l=29eac00cbb

Общи условия

Активация на акаунт