Юнчетата ни растат щастливи, умни, весели, красиви!

  • 62 274
  • 761
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 3 698
Нана, много е пораснала Луси наистина Heart Eyes .Чорапогащници тук вече пуснаха и по-дебелички, но миналата седмица още не бяха, явно сега септември зареждат.

Мамите на ученици да казват впечатленията на децата.На добър час им желая, много усмивки, знания и само хубави емоции Hug .

gul4i , добре дошла! Тук пишем малко, но пък се обичаме много   bouquet! Кажи нещо повече за твоето юначе?!

Хайде чао от мен и мноого целувчици  Heart Eyes

# 541
  • Мнения: 1 072
Ехоо Heart Eyes
Nansen, голяма сладурана Луси!! Ето ни и нас преди 2 месеца:

Аз за предучилищната - значи се отлага  ooooh! Последно кое остава? Ние родителска среща ще имаме чак през октомври, а госпожите сами не знаят по какъв план да карат Crazy Едно майче в нашата група правилно отбеляза, че ако ще сме задължителна, то трябва да ни плащат учебните помагала, а такива изгледи също няма Confused
Иначе на Марк всичко му е късичко и малко. Спретнах 1 чувал за племеника, който е с годинка по-малък. Марк е 119 см и мисля, че 36 му е мярката сега или 122 /отговаря на 7-8 години в La Redoute Crazy/. Понакупихме анцузи, тениски, а за пантофки - от КиК купуваме винаги. Колкото пъти сме взели други, сме се прецакали и ги е скъсал за нула време. Аз в КиК харча едни Подарък пасс ваучери, които ни раздават по Коледа, така че все едно нищо не плащам  Mr. Green
Поздрави и целувки на дечицата Heart Eyes  bouquet

# 542
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 182
Пораснаха децата Simple Smile

ето ги и моите - вчера, на риба

# 543
  • Мнения: 58
Влиза в крачка моя Вили, ще не ще ходи на градина. Първия ден с песен, но на втория - рев и чудо. Вечер обещава, че няма да плаче, сутрин забравя какво е обещал и на нова сметка рев. Поне съм доволна, че реве само вкъщи, там не.
И както можех да предположа, ходи три дни и вече е болен. Не мога да си го обясня просто. Голямото вардене отиде на кино, може ли от три дни да се разболее?
Сега явно ще си почива няколко дни, докато мине антибиотика.

# 544
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Сега явно ще си почива няколко дни, докато мине антибиотика.

Стига бе, как антибиотик веднага  newsm78

# 545
  • Мнения: 3 698
Дени, големи сладурчета са баткото и принцесата  Heart Eyes , Марк много прилича на теб, а малката май на таткото /поне по снимчици така ми се струва/.
Като ти остане време разкажи как сте? Марк как прие сестричката? Ревнува ли? Помага ли? Свикнаха ли вече един с друг? Съжалявам за любопитството  Embarassed , аз все си мисля, че дечицата ни вече са големи и отговорни и би трябвало много да помагат при братче/сестричка. Само така си разсъждавам де, преки наблюдения нямам, затова разпитвам  Laughing
Големи са вече дечицата и аз само събирам и прибирам късички панталони и блузки Simple Smile, нека растат, това им е работата  Grinning!

didka.z, съжалявам, че е болен Вили, дано премине бързичко и свикне с новите неща, да му хареса при дечицата   bouquet

ЕлиТ, пораснали са момчетата, браво за риболовството  Grinning !

Ето и от нас една снимчица по пижама, дано се вижда:
,,,

Последна редакция: чт, 21 окт 2010, 09:50 от setony

# 546
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 182
Лорка-сладурка Hug Сети, време ви е Simple Smile

# 547
  • Мнения: 3 698

Което си е истина, истина е   Joy

# 548
  • Мнения: 58
Сега явно ще си почива няколко дни, докато мине антибиотика.

Стига бе, как антибиотик веднага  newsm78



Така сме си ние, нова мода шантиклер, едно кихване на малкия ми струва стотачка - малко по-специално се лекуваме, здравословното му състояние го налага, не е прищявка...
Но пък днес мога да го похваля - стана сутринта и попита в колко часа ще тръгваме на "училище" и че няма вече да реве, защото е голям. Съответно го "наградих" с няколко почивни дни още...

# 549
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Леле каква е кукличка Лорката! А Марк е голям батко на малка бубулечка!

# 550
  • Мнения: 3 698
Е Нанс, щом така ги виждаш снимките от фейса, вече ще знам  Hug Heart Eyes Hug

# 551
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Е Нанс, щом така ги виждаш снимките от фейса, вече ще знам  Hug Heart Eyes Hug

Сети, ама аз във фейса не влизам. Снимчиците ги виждам тук, в темата!

# 552
  • Мнения: 3 698
Да мило, но тази снимка е качена във фейса, затова не бях сигурна, че ще я видиш   love001

# 553
  • Мнения: 1 006
 newsm59 nbirthday

Честит рожден ден на Маги, много здраве, радост и любов!  bouquet

# 554
  • plovdiv
  • Мнения: 350
Здравейте, момичета!

Гале, благодарности и тук! Hug Как си?

Малко ми е мъчно, че не ми остава време за форума, но като гледам повечето сме така  Simple Smile Децата растат и ангажиментите към тях се увеличават.

Ние сме добре - здрави и щастливи Wink
Сега сме в период на адаптация към училищен/градински режим, създаване и затвърждаване на необходимите навици Crazy Васил ще посещава само тренировките по плуване от извънкласните дейности, както всъщност беше и предишните две години. Предпочита да си стои вкъщи, отколкото да ходи на градина.
Продължава да е много чувствителен ooooh! Искрено го нараняват неправдите, агресивното поведение  #Cussing outи силните шумове. Понякога се чувствам ужасно, че възпитавам у децата си стойностни ценностна система и морал.
Лятото минахме целия материал от втора група и наблегнахме на развитието на фината моторика. Вече се чувства по-уравновесен и уверен. В началото на лятото се държеше като бебе и му бяха създадени комплекси за неспособност за извършване на определени дейности. Бях се видяла в чудо, но вече всичко е наред.

Май прекалих със споделянето  Blush

Ще се радвам да прочета за интересите и развитието на дечицата ни.

Целувки на всички юнчета!  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт