Юнчетата ни растат щастливи, умни, весели, красиви!

  • 62 278
  • 761
  •   1
Отговори
# 660
  • София
  • Мнения: 2 164
Ние предколедно започнахме със сбъдването на желанията  Grinning  preggo stork-boy
Честито! Честито! Честито!  Hug   bouquet Много се радвам! Лека, безпроблемна и чудесна бременност ти желая  Hug Heart Eyes

# 661
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Сетииииии, миличка, честито, толкова се радвам да прочета (видя) новината!

Наистина това е на-хубавия Коледен подарък за всички ви!

Силно те прегръщам!

# 662
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 182
Йееее! Супер!
Лека и безпроблемна бременност, Сети Hug

# 663
  • Мнения: 3 698
Ах, много ви обичам    Heart Eyes
Благодаря за пожеланията   bouquet
Супер щастливо ми е едно такова Grinning

# 664
  • Мнения: 1 698
Сетииии, това е най-хубавата новина. Честито миличка, знам колко го искаше. Лека и безпроблемна бременност ти пожелавам, и сладко малко бебче накрая. Дядо Коледа нещо подрани при вас с подаръците, а  Hug Hug Hug

# 665
  • Мнения: 1 006
      Hug Hug Hug HugСетиииииииииииии!   Hug Hug Hug Hug
 Two Hearts Two Hearts Two Hearts


Много, много се радвам!

Това е най-хубавата новина за днес (като изключим това, че вече сме вкъщи с големия, малък юнак)

Пожелавам всичко да е наред, да е лека и приятна и финала да е сладко, пухкаво бебешоче! Heart Eyes

# 666
  • София
  • Мнения: 11 707
Не съм влизала от снощи,а какви новини валят...еха-а-а-а........
Не знам от къде да започна....

Сетии-и-и честита бременност!Нека е лека и безпроблемна и накрая да "нашариш" децата! Мисля,че това е най-хубавият коледен подарък,който можеш да получиш.Е има един още по-хубав,но той ще дойде след няколко месеца.Прегръщам те Hug bouquet Hug  bouquet

Съкровище честита ти мъжка рожба!Да расте жив и здрав,много щастлив и късмета да бъде винаги на негова страна!
На теб желая бързо възстановяване и да пуснеш снимчица на бебока да го видим.
   bouquet Hug  bouquet Hug

# 667
  • Мнения: 3 698
Галенце, честито миличка, да ви радва много малкият юнак и да расте здрав и щастлив  Hug  bouquet Надявам се скоро да отделиш малко време да кажеш - как се казва дребосъчето? Каката сигурно е много грижовна! Супер!Супер!Супер!Чакам да разказваш  Grinning

...и накрая да "нашариш" децата...
Мда, нашият юнак много ясно му се видя...там каквото трябваше  Laughing , да  знаете, че ще ви задавам един куп въпроси  Crazy .С Лора сме решили стабилно да му напазаруваме, че всички бебешки дрешки у дома са в приятно нежно розово  Joy

Момичета пак ви благодаря за пожеланията  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 668
  • София
  • Мнения: 11 707
О-о-о Сети,ти си напред с материала Heart Eyes щом със сигурност знаеш пола.Да пазаруването ще бъде много приятно,особено с такава грижовна кака,каквато сигурна съм ще бъде Лорка.Сега има такива неща за малки момченца-бебета и не само.Не е като преди 10 години например.
Да споделя,че онзи ден купих част от коледните подаръци.Сега остават кукла и компютър  Joy,те противоположностите се привличат.Но ще отида на място да погледна и двете играчки.
Сега остава да измисля подарък и на голямото си дете,което има и РД.

# 669
  • plovdiv
  • Мнения: 350
Гале, Сети, честито! Много се умилих! Пожелавам ви здраве и много щастие! Heart Eyes

Гале, една от най-любимите ми приятелки роди в Окръжна в петък също момченце. Ти къде ражда? Как кръсти юнака? Как се чувстваш? Разказвааай! Hug

# 670
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 182
Гале, честит ви мъж вкъщи! Да е здрав и палав Simple Smile

# 671
  • Мнения: 1 698
Галенце, честита ти рожбичка. Да ти е жив и здрав малкия мъж. Целувки и на сладката кака. Hug

Последна редакция: пн, 29 ное 2010, 22:06 от mimes

# 672
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
Честито, момичета! Страхотни новини!

# 673
  • Мнения: 1 072
ЙЕЙЙЙЙ!!!     261uu  newsm57 kyllmg newsm44 family
КАКВИ ЧУДЕСНИ НОВИНИ!!!
Сети, а ти мълчиш като партизанин вече 18 седмици  Mr. Green Wink Честито мила Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Мноого лека бременност ти желая!!!
Съкровищница, честит малък мъж вкъщи!! Много да ти е здравичък и послушен!
Ех че хубавооо, направо се просълзих (аз съм си ревла де Embarassed) Абе 2 дечица са си друго... чак ми се приисква трето Crazy smile3521 smile3505

# 674
  • Мнения: 35 961
Съкровищнице, Сети, честита радост и на двете!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт