Издирвам координатите на д-р Маргарита Гизова

  • 3 626
  • 9
  •   1
Отговори
Моля, ако някой разполага с актуални координати на д-р Гизова да се отзове!
Благодаря предварително!

# 1
  • Мнения: 2 533
Само разбрах от търсачката, че работи като шеф на детското оделение в окръжна болница - сега света Анна.
Единствения телефон, който намерих на болницата е 975-90-11.
Ако стигнеш до друг неин телефон /бивша пациентка съм й/, моля те пиши на лични.

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 15
доц.Гизова се пенсионира, тел й беше02/9759112
Ако някой има нов и аз се присъединявам

# 3
  • Мнения: 1
Dashterq mi e pacient na d-r Gizova ne moga da se svarja s neq,razbrax che se e pensionirala i ne raboti ve4e v bolnicata,molq ako znaete nqkakvi koordinati molq pishete mi !!!

# 4
  • Мнения: 2
Много моля читателите на този форум, които могат да ми помогнат да намеря телефон на д-р Маргарита Гизова да пишат.....сина ми се лекуваше до преди 2 години при нея...и след като тя излезе в болнични и после се пенсионира не можем да намерим новите й координати.
Тя е най-гениалния лекар, моля пишете тук ако можете да помогнете!!!
П.С от детското отделение на болница "Света Анна" не желаят да дадат координатите на д-р Гизова

# 5
  • София
  • Мнения: 2 265
И аз искам помощ. Детето ми кашля вече 1,5 месеца. не знам вече какво да правя
- педиатри, платени и неплатени, алерголог, народна медицина. Всичките са
дигнали ръцете. Преди 4 години тя спаси момчето ми, сега пак се надявам на нейната
помощ.

Не може да не приема поне на частно. Тя е велик доктор. Ако някой знае адреса, телефона, помогнете ми.

# 6
  • Мнения: 0
Ако не е късно - живее на бул.Цариградско шосе - между полиграфическия комбинат и детелината на ал.Яворов. Имам един стар телефон 02/ 8463516 Наистина е велик лекар, не я безпокойте излишно. Може би има някъде приемен кабинет.
Може би от предишната и дългогодишна работа знаят повече за нея. Това е клиника по пулмология и алергология в Медицинска академия - до Майчин дом. Там е бил лекар и баща и.  Мисля си даже, че в тази клиника сигурно се е запазила добрата школа.

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 15
  Flowers Rose
Благодаря!

# 8
  • Мнения: 5
И аз се интересувам от д-р Гизова, знаете ли каде преглежда в момента?

# 9
  • София
  • Мнения: 2 265
И аз се интересувам от д-р Гизова, знаете ли каде преглежда в момента?

Пенсионирана е и не преглежда.
Може би прави някакви изключения за познати или познати на познати...
Не знам...

Перфектен доктор е, знаещ.

Общи условия

Активация на акаунт