Между ада и рая

  • 3 765
  • 63
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 244
Не се депресирай. Млада си още, ще имаш и друга възможност. Сега поне знаеш, че искаш да имаш още едно дете. Аз много добре разбирам какво чувстваш в момента, затова те и посъветвах в началото да не се настройваш за бебе. Минах през подобен ад преди 2 години (точно си го описала в заглавието; един ден си в рая, на другия си в ада). Както всичко останало, и това се изживява; радвай се на хубавите си деца и на добрия си мъж, благослови се за това, което имаш и не мисли за другото! Дано кистата ти се повлияе от хормоналното лечение и не се наложи операция. Болката и разочарованието си остават, но ти си мъжко момиче - ще се отръскаш и ще продължиш с вдигната глава.
Тук е още обед, но май и аз ще отида да ударя едно уиски за морална подкрепа!
Точно го каза - поне знам че искам още едно.
Дано да мине всичко благополучно с тая киста, щото доктора спомена и за вадене на спиралата като възможност
Плюя си в пазвата че ги има - и мъжа ми и децата ми и благодаря на Бога за това

Верче - аз патката стръвница не бях дочела докрай упътването на теста, то го пише там черно на бяло. Някои кисти произвеждат малки количества от гонадотропин и затова заблуждават теста. Чак като се прибрах и погледнах на опаковката,
Правих си 2 теста, ама не на различни фирми ми само на една. Сиргурно ако го бях правила на 2 различни тогава щеше да има разлика, или се заблуждавам  newsm78
Пак добре че отидох  ooooh!

# 16
  • Мнения: 1 630
фиди,
много много съжалявам за новината
Ама хайде, горе главата ...  не е чак ада. къде къде по-неприятни болести и други гадорийки могат да го споходят човек.
 
ще видиш ще се оправи бързо  Hug  Hug  Hug
а пък след няколко месеца чакаме 2 чертички. Сега поне знаеш, че го искате

Кистата пречи бе ти на плануваното пътуване до България?

ще видиш всичко ще е ок

сипни едно уиски и за нас

# 17
  • Italia
  • Мнения: 4 492
...
Точно го каза - поне знам че искам още едно.
Дано да мине всичко благополучно с тая киста, щото доктора спомена и за вадене на спиралата като възможност
Плюя си в пазвата че ги има - и мъжа ми и децата ми и благодаря на Бога за това

Верче - аз патката стръвница не бях дочела докрай упътването на теста, то го пише там черно на бяло. Някои кисти произвеждат малки количества от гонадотропин и затова заблуждават теста. Чак като се прибрах и погледнах на опаковката,
Правих си 2 теста, ама не на различни фирми ми само на една. Сиргурно ако го бях правила на 2 различни тогава щеше да има разлика, или се заблуждавам  newsm78
Пак добре че отидох  ooooh!
Стига,Кате,не се коси. Вземи сега си по4ини малко,4е доста емоции ти се събраха за няколко дни. Щом знаеШ,какво искаШ,дерзай  Peace
Ликвидирай я,пустата киста и след това запретвайте ръкави  Hug
(А аз пропуснах да попитам,половинката ти как реагира като му каза ,4е може да има нови попълнения,предполагам,4е се е ШаШнал и после се е зарадвал )

# 18
  • Мнения: 7 837
Хей, горе главата  Hug

# 19
  • Мнения: 4 244

(А аз пропуснах да попитам,половинката ти как реагира като му каза ,4е може да има нови попълнения,предполагам,4е се е ШаШнал и после се е зарадвал )
Той е все още шашнат!
Само мрънка в колата на връщане = Това сега опасно ли е колко е опасно ще трябва ли да ме режат, а защо се е получило и хиляди други питанки
Не знам какво му е в главата. В всеки случай той винаги ми е реагирал странно при всичките съобщения и сега пак така беше.
Олекна ли му на душата = идея си нямам, ама не беше много очарован, въпреки че е противник на абортите и щеше да си измисли причина да приеме бебето, което и смятам да използвам за в бъдеще

# 20
  • Мнения: 1 909
Фиди, много съжалявам  Sad
Дано всичко се размине и ... по-натам каквото ти е мерак, това да става!
Имало да минава, за да стане по-хубаво!  Heart Eyes

# 21
  • Italia
  • Мнения: 4 492

(А аз пропуснах да попитам,половинката ти как реагира като му каза ,4е може да има нови попълнения,предполагам,4е се е ШаШнал и после се е зарадвал )
Той е все още шашнат!
Само мрънка в колата на връщане = Това сега опасно ли е колко е опасно ще трябва ли да ме режат, а защо се е получило и хиляди други питанки
Не знам какво му е в главата. В всеки случай той винаги ми е реагирал странно при всичките съобщения и сега пак така беше.
Олекна ли му на душата = идея си нямам, ама не беше много очарован, въпреки че е противник на абортите и щеше да си измисли причина да приеме бебето, което и смятам да използвам за в бъдеще
Деб,пове4ето мъже са така. Хайде,разгони и фамилията на кистата и Ще 4акаме двете 4ерти4ки този път на сериозно Hug

# 22
  • Германия
  • Мнения: 8 099
охх Божкеее, дано не се наложи ОП, настръхвам като чуя киста ....
Горе главата, тъкмо ще имате повод да се потрудите прилежно Wink после.

мляс една цунка Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 382
Фиди, много съжалявам  Weary! И мога да си представя разочарованието и болката. Но гледай напред и си мисли за всички хубави неща и хора, които те радват! Здравето е най-важно, а всичко друго си идва!

Ама колко ти е добър лекаря? Я хвърли око тук и се замисли!

# 24
  • Мнения: 810
Горе главата Simple Smile Ти ми изглеждаш на борбен и силен човек. Добре че си отишла на лекър и сега знаеш, какво става и ще го лекуваш. А като го излекуваш ще си направите бебче, ако решите Simple Smile Успех от мен!

# 25
  • Мнения: 4 244


Ама колко ти е добър лекаря? Я хвърли око тук и се замисли!

Ама то тоя случай си е направо за ...... #2gunfire
Аз лично видях кистата. Честно казано отбирам малко от ултразвук и докато гледаше матката се кьорех като удавник да видя точица или леко овалване на матката, ама нямаше. А кистата си беше = мале мила. Размерите не помня, щото всичко ми мина като насън.
Но няма да откажа и второ мнение, обаче като се върна, че сега ме чака и стягане на багажи

# 26
  • Мнения: 382
Като се върнеш ще знаеш вече отговора Simple Smile. А ти поне разбра ли дали спиралата ще пречи ако има бебе?

# 27
  • Мнения: 4 244
Като се върнеш ще знаеш вече отговора Simple Smile. А ти поне разбра ли дали спиралата ще пречи ако има бебе?
Нямало е да пречи, ама...

Лаура, не мога да ти отговоря на ЛС. Пълната ти е пощенската кутия (а много държа)

# 28
  • Мнения: 6 243
Кате, това не е новината, на която се надявах. но ако не днес, живот и здраве, като му дойде времето, пак ще го изпием безалкохолния коктейл в чест на главатаря на Бандитката и Разбойника.

на лични ти пращам координатите на моята гинеколожка - супер професионалист и страхотен човек е, ако решиш да търсиш още мнения, препоръчвам ти я с две ръце.

Умирам от яд, че няма да се засечем тоя път в заарско. Ай да му се невиди.
Поздрави германеца от мене.
Прегръщам те, мила!

# 29
  • Мнения: 513
Ела да те гушна ма мамо.  Hug Бебета ще има, въпроса е ти да си добре. Аз също когато забременях с Мария имах киста около 2.7 см в диаметър. Та ти казвам, важното е да си наред, другото ще ти го кажа по телефона.
  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт