жълти нокти на краката

  • 19 447
  • 17
  •   1
Отговори
От известно време ноктите на двата ми големи пръста на краката са някак си жълти, а не като другите. Според вас това от фалшив лак ли (наскоро си купих 10-тина нови лака от някакво намаление в Бонжур) или от нещо друго? И най-важното какво да ги правя тези нокти, за да си станат нормални, както преди. Благодаря на всички, които ще ми отговорят

# 1
  • Мнения: 93
От известно време ноктите на двата ми големи пръста на краката са някак си жълти, а не като другите. Според вас това от фалшив лак ли (наскоро си купих 10-тина нови лака от някакво намаление в Бонжур) или от нещо друго? И най-важното какво да ги правя тези нокти, за да си станат нормални, както преди. Благодаря на всички, които ще ми отговорят

Най-вероятно са гъбички  Thinking

# 2
 ooooh! Гъбички на ноктите и то не на всички? Сигурна ли си? Какво да правя?

# 3
  • Мнения: 13 627
на Scholl продават нещо като лак-лечение за жълти нокти. Гледах го по разни билбордове и списания

# 4
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Мисля, че пожълтяват от лаковете за нокти. Имам предвид при постоянна употреба. На мен ми се е случвало дори на ръцете. При гъбичките се нарушава структурата на ноктите. Стават на слоеве и на места се удебеляват  Grinning

# 5
  • София
  • Мнения: 426
Scholl имат един нов продукт постоянно му въртят рекламата и мисля че е точно за такъв проблем като твоя опитай

# 6
  • Зеленият рай в сърцето на България
  • Мнения: 672
Ако е от употребата на лакове, започни да слагаш основа преди лака. Аз така се спасих.

# 7
  • Мнения: 589
Мисля, че пожълтяват от лаковете за нокти. Имам предвид при постоянна употреба. На мен ми се е случвало дори на ръцете. При гъбичките се нарушава структурата на ноктите. Стават на слоеве и на места се удебеляват  Grinning
  PeaceТочно така е.

# 8
  • Мнения: 1 305
Ето го продукта на Scholl
http://www.scholl-clarks-ara.com/-scholl.html?page=shop.product_ … amp;category_id=6
Дали ще е качествен незнам само, аз също мисля да го пробвам.

# 9
Ами ще си взема този продукт на Шол. Благодаря на всички за съветите. По какво се различават тези гъбички все пак, някой имал ли е? Нещо примерно сърбежи, петна и т.н. Те са ми по-дебели тия нокти, ама това си е от край време. Иначе мислите ли, че трябва да продължават да се лакирам при тази ситуация? Малко е грозно така без лак с тия по-жълти от другите нокти...

# 10
  • Мнения: 10
Дени, по аптеките продават един лечебен лак за нокти, предназначен точно за гъбички на ноктите на краката. Казва се "Батрафен". Шишенцето е едно миниатюрно и струва близо 30 лв, но поне си заслужава. Аз имам същия проблем на единият голям нокът и с този лак започна да ми се изчиства. А иначе знам че е добре да си лакирана, защото уж лакът "тровел" гъбичките.Дано да съм  ти била от полза.

# 11
  • Мнения: 146
Не са гъбички, а се получава от лаковете при по-продължително ползване, както някой е написал по-горе.
Тази "писалка' на Шол има страхотен ефект ( ползвам я вече 2 години) и спокойно после можеш да се лакираш.
Първо нанасяш нея и изчакваш 2-3 мин., а след това основа ( тя също много помага) и после лак.
При редовно ползване, проблема изчезва след време.

# 12
на Scholl продават нещо като лак-лечение за жълти нокти. Гледах го по разни билбордове и списания

не се връзвайте на тези продукти най лесно можеш да разбереш дали имаш гъбички по ноктите (нещо което се случва на много хора,но трябва да се лекува защото се пренася и по другите) еда отидеш на доктор специалист.От лаковете също пожълтяват но при полиране на нокъта избеляват,докато при гъбичките нокъта става по дебел набразден(дори и на някой места кух) и когато го изпиляваш има много гадна миризма.

работя като педикюрист и на клиенти с такива проблеми ги насочвам към доктор,те най добре знаят с какво се лекуват.

# 13
  • Мнения: 224
Взех този продукт на Шол, не виждам голям ефект. На мен ми жълтеят ноктите на показалеца и средния пръст на дясната ръка, с него не виждам голяма разлика  Sad

# 14
  • Мнения: 47
На мен ми се е случвало от постоянно носене на лак, макар че всеки път имам и основа.

Общи условия

Активация на акаунт