За "първи път отново" съм жена

  • 2 271
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 592
И аз ще се включа към пожеланията, какво по хубаво от това да си мама и жена? Hug

# 16
  • Мнения: 3 423
честито  Joyрадвайте се винаги Grinning Grinning

# 17
  • София
  • Мнения: 219
4estito i ot men, kato mu pro4etoh na maja mi, kaza da pitam za podrobnosti  Wink

# 18
  • Мнения: 368
Честито! Дано и аз скоро да мога да се похваля със същото.

# 19
Biibinka,  razbiram mnogo dobre tvoeto shtastie!!!  Az rodih na 24.05. i  ot tolkova vreme ne biah v sustoianie da pravia seks, no v momenta s muja mi sme na moreto i go praktikuvame neprekusnato. Az ne sum podozirala, 4e sum sposobna na takova koli4estvo i na takova ka4estvo.

# 20
  • Мнения: 53
Браво момичета,само така. Hug

# 21
  • Мнения: 5 183
4естито!!! luvbed

# 22
  • Мнения: 733
Честито и да му се наслаждавате безкрай  Embarassed
Незнаех, че толкова много време няма да мога да правя секс ??? Аз ще сам със секцио пак ли ще е така  newsm78

# 23
  • Мнения: 1 108
Честито!!!
 luvbed

# 24
  • Мнения: 655
Е, това се казва новина!  smile3501
Честито! Желая Ви мнооооооооого страстни и изпълнени с любов нощи.
И наистина внимавай с контрацепцията,че............. EFP

# 25
  • Мнения: 3 926
Честито и да му се наслаждавате безкрай  Embarassed
Незнаех, че толкова много време няма да мога да правя секс ??? Аз ще сам със секцио пак ли ще е така  newsm78
Ами ако се включат и други секцирани ще имаш по-достоверна информация, но при мен не беше така Wink Само че първия път средата беше доста суха... Абе при мен беше все едно е за пръв път. Случи се след като ми спряха лохиите - някъде около 32-33 ден след раждането. Сега вече нямаме никакви проблеми Wink Sunglasses

# 26
  • Мнения: 919
Аз съм със секцио и правихме секс на 12 ден след раждането Simple Smile

# 27
  • Мнения: 655
Честито и да му се наслаждавате безкрай  Embarassed
Незнаех, че толкова много време няма да мога да правя секс ??? Аз ще сам със секцио пак ли ще е така  newsm78
Случи се след като ми спряха лохиите - някъде около 32-33 ден след раждането. Сега вече нямаме никакви проблеми Wink Sunglasses

И при мен беше така - след около месец и нещо лохиите ми спряха и тогава ела да видиш. Аз се възстанових много бързо и нямах никакви проблеми със секса след това. newsm44

# 28
честито!но като ви чета,се отчайвам.значи,че както съм бременна в 6-тия ,и не смея да наблегна на качеството заради бебо,то половин година още ще съм на сухо #Crazyвярно,че мъжете обичат алтернативите,ама като са само за моя сметка newsm78

Общи условия

Активация на акаунт