Толкова боли при първата раздяла с бебинка!

  • 1 189
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 505
О,изобщо не ми става толкова мъчно,когато не е с нас.И всъщност приемам идеята дане е нон-стоп при нас много добре-така свиква с други хора и не ходи вкопчена в мен (образно казано).

# 16
  • Мнения: X
При първата, да! Grinning Макар че аз, чак до рев не съм стигнала, но послеее..........ела да видиш как чакам само някой да я вземе събота и неделя да си почина  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 5 299
За 1 път оставих беба с майка ми, когато ходих до Испания. Тя беше на 3 месеца някъде и не исках да я мъкна по летищата. Определено ми беше мъчно, но имам абсолютно доверие на майка ми и не съм се тревожила и за миг. Прекарах си страхотно.

# 18
  • Мнения: 843
олеее, предстои ни да заминем след седмица за 10 дни..... отсега ми става зле..            Мъничка е още  и  толкова ще ми липсва....

# 19
  • Мнения: 2 609
Ние не сме се разделяли за повече от няколко часа и на море ще ходим заедно не съм се и замисляла да не я вземаме Hug

# 20
  • София
  • Мнения: 6 477
E, аз явно също съм от по-коравите хора. За първи път дребната замина при баба си и дядо си някъде около 7-месечна. Един сак, списък с дневния й режим, няколко телефонни обаждания.....и един свободен уикенд да подишам и аз! От тогава веднъж месечно заминава задължително с баща си при баба и дядо, а иначе 2-3 пъти седмично баща й я взима да я вижда и да излизат заедно следобедите. Очаквах с нетърпения мига да се върна на работа, което стана беба като навърши година и 4 месеца! Когато съм сигурна в хората, които я гледат нямам никакви проблеми! И аз съм човек, не съм само майка, имам си професия, приятели, социален живот! Не бива всичко това да се пренебрегва! А гледам, че и малката е страшно социална и лесно свиква с хора, което мисля че е добре и за нея!

Общи условия

Активация на акаунт