Ящни ли сте?

  • 7 626
  • 158
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 435
Много обичам да си хапвам Embarassed и пощелива съм,че и лакома съм! Обожавам бира и зиме и лете...с бирени мезета и мръвка обичам,блажничко,сирена разни,кашкавали и ОРИЗ под всякаква форма Embarassed По сладко много не налитам,ама като ми се приядее Mr. Green,зсега удържам фронта...167 на 55..

# 61
  • Мнения: 2 759
                          Ям повече от всички жени и мъже в темата - това е ужасно  Rolling Eyes. Мога да изям 2-3 кг храна на едно хранене, след час мога още половин-един кг, и така до безкрайност. Е, тук малко преувеличих - повече от 5-6 кг дневно не мога да изям май. Всички останали в семейството се хранят като малки мяукащи гадини, пфу! А аз дори не съм булимичка. С удоволствие бих повръщала, ако не беше толкова страшно. Преди мислех, че ако обядвам само салата, значи не съм обядвала. Сега вече мисля, че ако съм обядвала само веднъж, значи не съм обядвала. Понякога истински ми писва, и в тези редки моменти минавам на диета. ИТМ-то ми е в норма, но надали ще остане така още дълго. Всички думички дотук написах бавно, макар и непремерено - наистина много ме е срам. 

# 62
  • Мнения: X
 Моят мъж може да изяде цяло ягне като се върне гладен вечер.Аз малко като оная от разказа на Съмърсет Моъм, дето обичала уж от всичко по малко. Не обичам да се тъпча, но обичам да сменям вкусовете. Щом хапна нещо соленко, след това търся да засладя и може би ако трябва да си угаждам, ще са все различни неща. Но не мога да си представя да седна, па да изям цял шоколад или половин кило сладолед, както съм виждала да правят някои женици. Понякога се улавям, че ям от нещо от страх, че ящният ми спътник ще омете всичко преди да съм мигнала. А в началото се случваше да го моля да вечеря втори път, защото не ми се яде сама. Все едни такива неща, които предразполагат към заглаждане на косъма и изпъване на бръчките  Laughing

# 63
  • Мнения: 4 586
Но не мога да си представя да седна, па да изям цял шоколад или половин кило сладолед, както съм виждала да правят някои женици.
  hahaha Бутински, циганката ли умря?

# 64
  • Мнения: 1 212
Но не мога да си представя да седна, па да изям цял шоколад или половин кило сладолед, както съм виждала да правят някои женици.

Е-еее, ти  значи не познаваш 50 % от удоволствието да се живее ....  Joy

Ако нямах някакви угризения за вида си и семейния бюджет, биха яла непрекъснато,
почивайки си докато спя  Blush

# 65
  • Мнения: 2 175
Ящна съм и още как.. #Cussing out
Добре, че копчето "самоконтрол" още функционира добре.. Embarassed

# 66
  • Мнения: 2 172
Оооо,мога да изям това,което яде приятеля ти (без хляба).....но не бива.По принцип си ям много достойно...по 100 пъти на ден,където мина все закачам по нещо...  Blush Мъжът ми яде доста по-малко....  Rolling Eyes
  Нооо,сега съм на диета и не ям почти нищо  Laughing Не ми е зле...и така мога. Моите си килограми са около 70-тина.Но лятото минавам на диета и ги докарвам до 62,за да не се депресирам от килограмите.Висока съм 171.

 Но твоето ядене като цяло е съвсем нормално  Peace

# 67
  • Мнения: 626
Ям редовно и нормално.Количественият фактор варира.
Пощелива съм,по-точно любопитна да опитам от всичко.
Храня се "грешно",т.е. нездравословно.Ако не обичам нещо,колкото и да е полезно няма да го побутна с вилицата,и обратното.
В определени кулинарни ситуации,ако трябва да ям без хляб - то не съм яла.
До сега диета не зная какво е,но сякаш метаболизмът ми вече ме предава Confused

# 68
  • Мнения: 4 785
О, има периоди, когато не ям по 3-4 дена изобщо - само кафе, кола, фреш... или нещо минимално - малко шоколад - не съм гладна. Обаче има други периоди дето омитам всичко - снощи примерно се наядох, но продължавах буквално да се тъпча  Embarassed

# 69
  • Мнения: 52
Прави впечатление, че тия които хапват повечко явно имат добър метаболизъм, защото споделят, че не им личи( т.е. не им се лепи). И аз съм забелязала, че слабите понякога са доста лакоми, защото знаят че няма да им се отрази(завист  Sick). За нас останалите обаче е от значение какво и колко ядем, но за съжаление често трябва да се ограничаваме.
А мъжете ви как са? Колко хапват те?

# 70
  • Мнения: 1 212
А мъжете ви как са? Колко хапват те?

A, хапват , хапват и те  Simple Smile
Хапват, като им сготвя , разбира се  ...

# 71
  • Мнения: 4 785
А моя си хапва, ама после си избива всичко във фитнеса, ама всичко  Crazy Аз само си хапвам  Mr. Green и се успокоявам, че поне съм слабичка, ама имам забележки за някои места (не за дупето - то си ми е вечно по-голямо  Laughing

# 72
  • Мнения: 1
Много обичам да ям.Храненето е
в топ 5 на удоволствията ми от живота.
За съжаление се налага да се ограничавам.
Всичко ми се лепи.Ям веднъж на ден,много
рядко по два пъти.Всички вредни храни са
ми любими.
От 2 кюфтета с малко картофи и салата
преяждам.Примерно.
Това е огромна грешка. Трябва да се храниш 5- 6 пъти на ден по много малко и без въглехидрати и резултатите няма да закъснеят.Ако ядеш веднъж на ден , организма ти е в стрес и когато му сложиш малко храна , гледа веднага да я трупна като запас.Но повечето хора се хранят често и по много Simple Smile)))

# 73
  • Мнения: 2 035
Мъжа ми има култура на хранене и яде три пъти на ден по нормални (даже според мен малки) порции храна и през останалото време не лапва нищо. А аз гледам да ям само веднъж на ден, но за сметка на това ям като за последно - нямам никаква култура на храненето, ама никаква.  ooooh!

# 74
  • Мнения: 110
Няма какво да крия- хапваме си. Обичаме храната, готвим и месим хляб. Сладолед и плодове обичаме и аз, и мъжът ми, освен това той е заклет почитател на шоколада. Яде начесто и ... не му личи. Как стават тези работи?  newsm78

В момента работата ни е такава, че доставките на храна са централизирани. Имам чувството, че ние двамата сме много активни в поръчването. Не са ни направили забележка, но аз виждам. Човек ще каже, че нямаме насита.
Освен това си носим от вкъщи храна и кафе - винаги, така че не се увличаме в обедните почивки, а и сме на разположение, когато е нужно. Оправдаваме и по-честите поръчки на хранителни продукти.           
   

Общи условия

Активация на акаунт