С парти шапки и балони, АВГУСТинче прави весели купони!

  • 18 534
  • 293
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 530
Честит рожден ден на Марти.Много здраве и щастливо детство.


Ментина честито на твоята половинка.Много здраве и късмет му желая

# 271
  • Мнения: 243
Привет  Hug
Марти, Честит Рожден Ден!!! Бъди весело и послушно дете!
Ментина да ти е жив и здрав рожденика и да те обича безобразно много  Mr. Green

Аз чакам дребси да стане и мъжа ми да дойде да ни вземе  Flutter И се отправяме пак към Добрич. Пак ще липсвам за дълго  Sad нямам интернет там  Rolling Eyes
Затова от сега искам да пожелая на рождениците: крепко здраве, много късмет и безоблъчни дни!!!
Ще ми липсвате  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 272
  • Мнения: 1 554
Ментина ,да ти е жив и здрав мъжа на ръце да ви носи  bouquet

Покахонтас,весел празник и на вас Hug

# 273
  • Мнения: 229
Здравейте!!!
Откога не съм се появявала Embarassed , а гледам сте ни поздравявали  Hug. Много благодаря на всички за честитките по случай рожденния ден на Гого  newsm51
Да честитя и аз на патерици на всички  минали рожденници. Да са живи и здрави и тези на които празниците предстоят. Всички да растат големи, умни и усмихнати  Hug

# 274
  • Мнения: 564
Честито на всички рожденници    Hug

Ментинка, честит ти "поостарял" добър лъв, нека е здрав и все така добър   bouquet

Благодаря ви за милите думи за Неди  Hug А относно фейсбук, моля ви, направете си регистрация, както гласи един виц " в днешно време без фейсбук си все едно без ЕГН!!!!"   Mr. Green Mr. Green Mr. Greenhahaha hahaha hahaha  Wink Wink Wink Wink

# 275
# 276
  • Мнения: 361
Здрасти мами!!!

Честито на днешните рожденници  bouquet

Или,ама ти имаш регистрация във Фейсбук и не си ми пратила покана Crossing Arms

Ние бяхме на погача на Самуил.Изкарахме страхотно,обаче много хора,много жега-едвам я успах Ивон ooooh!Направо не помня кога Ивон е била такава Crazy

Марти,дано вече сте добре.И Ивон е цялата в белези от бълхите на Сандански.Ама те пък и едни мутирали съвременните бубулечки-не праявт пъпка,ами цяла планина ooooh!

Хайде,после ще кача снимки,вече съм си на моят комп Hug

# 277
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 933
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МАРТИ! ВЕСЕЛО ДЕТСТВО, ЩАСТЛИВИ ДНИ И УСМИХНАТИ ПРЕЖИВЯВАНИЯ ПОЖЕЛАВАМ ОТ СЪРЦЕ! И МНОГО, МНОГО ПОДАРЪЦИ!


МЕНТИНА, ЧЕСТИТ ТИ РОЖДЕНИК! МНОООГО ДА ТЕ СЛУША И ДА ТЕ НОСИ НА РЪЦЕ!

# 278
  • Мнения: 1 258
Честит рожден ден Марти!Щастливо детство,радост и късмет!



Ментина,честит празник !!

Ние днес се разхождахме с Дивена,Нати и Ади!Голяма сладурана е бебка Heart Eyes.Копие на Дивена.Като се събудят мъниците -пак.но този път със снимки.

# 279
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 933
Лелка, сега открих снимките ти от рождения ден на Мони в албумчето. Ле-ле колко е пораснал само.  Whistling Голямо момче и станал. И каката ти е много сладка.  Heart Eyes

# 280
  • Мнения: 1 554
Честит втори рожден ден на Лъчо,Алек и Сашко,да растът здрави,палави,пожелавам им най прекрасното детство Hug

# 281
  • Видин
  • Мнения: 685
Честит рожден ден на Лъчи, Алекс и Сашко. Да сте много послушни и здрави.

# 282
  • София
  • Мнения: 3 909
Честит рожден ден на Марти, Лъчко, Алекс и Сашко!
Да са здрави и силни малките господа!




Ментина, да ти е жив и здрав рожденника nbirthday.

Дани Слава богу се възстановява въпреки, че глезенът му е още подут, но хубавото е, че не го боли така много и може да си обува сандалите, което е още по - добре, защото излиза на вън, че вкъщи е... ooooh!. Благодаря ви на всички за милите пожелания   bouquet:.
Следобед ще пиша повече, че сега съм тръгнала да уреждам детския клуб Laughing.

# 283
  • Мнения: 1 380
Честит рожден ден на Марти, Лъчко, Алекс и Сашко!
Да са здрави и силни малките господа!

и от мен.
Или,
страхотни снимки.
Танче, не ми се отварят снимките ти във Фейса ... Rolling Eyes

# 284
  • Мнения: 660
Днес навършваме 2 годинки,почерпете са за нашето здраве и това на астралните ни близначета Сашко и Лъчи.Пожелаваме си да сме послушни,умни и много засмени и здравички.И хубавата новина при нас е,че приключихме с изследването петъка още и всичко е наред,дори малкия в някой области бил много по-напред от връстниците си,казаха,че той всичко разбирал и то сложни понятия и бил много социален и комуникативен,но и много чувствителен.Да продължаваме да ходим на логопед,за да го стимулират да се отпуска и проговаря по-добре.Важното и хубавото е ,че детето няма сериозен и страшен проблем,така,че си отдъхваме засега....
Айде оставям ви,че ще му правя яденен и после ще спи,че от 16 часа сме на логопед и после на дтеското ни парти.
Лек и ползотворен ден...

Общи условия

Активация на акаунт