Ревливо или спокойно?

  • 7 642
  • 271
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 69
мнооогооо спокойно,за сега.Понякога ми става кофти когато съм на кафе,все едно съм излязла сама Crazy

мечтаех си за плачещо бебе,но и този момент ще дойде Mr. Green тогава може би,ще плача и аз с него Rolling Eyes

# 31
  • София
  • Мнения: 1 185
Спокоен, за сега (1.6г)!

# 32
  • Мнения: 2 374
Беше много спокойно бебе.......за разлика от сега,адски дива и щура.

# 33
  • София
  • Мнения: 5 795
И двамата - неспокойни. Да са ми живи и здрави  Crazy

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 556
Моят син като беше по-малък,беше по-спокоен.Почти не го мъчиха коликите и доста си поспиваше.Обаче като започнаха да му излизат зъбите стана голям ревльо.И сега много реве.Май спада повече към ревльовците.

# 35
  • Мнения: 991
мнооогооо спокойно,за сега.Понякога ми става кофти когато съм на кафе,все едно съм излязла сама Crazy

мечтаех си за плачещо бебе,но и този момент ще дойде Mr. Green тогава може би,ще плача и аз с него Rolling Eyes
Хехехе! Повярвай ми, ревливо бебе не е добра компания за кафе Laughing

# 36
  • Мнения: 11 033
На периоди. Като цяло беше и все още е лесно за гледане дете.

# 37
  • София
  • Мнения: 1 139
На периоди Tired
Първо силни колики до 4 месец, сега пък излизат зъби и все е нервен ooooh!

# 38
  • Мнения: 991
ние сме на периоди като май преобладават спокойните Mr. Green ама да видим докога Laughing направо не ми се мисли като почнат да излизат зъбки.......
Не е задължително да плаче като му никнат зъби. Дъщеря ми не е имала проблем със зъбите. Вярно, че излязоха късно - първите два на 10 месеца. Или пък след коликите тия зъби й се видяха като лек гъдел Wink

# 39
  • Мнения: 115
Спокойно ми е бебчето. Понякога плаче, но винаги си има някаква причина.  Peace

# 40
  • София
  • Мнения: 293
Нашият сладур е спокоен засега,вечер малко недоволства,но като го потопим във ваничката и млъква моментално!

# 41
  • Мнения: 2 013
Дъщеря ми е от най-неревящите бебета.Толкова беше спокойна и кротка в първите месеци (които уж са най-трудни) че дори не ги усетих.
Всички мои познати могат да го потвърдят.Даже всеки път ми казват "толкова ти зажиждам,такова спокойно бебе имаш"...
Ако имах желание,мога още 10 бебета като дъщеря ми да отгледам.  Grinning
Казват обаче,че нещата се редуват,и се надявам като порастне да не подивее.  Laughing

# 42
  • Мнения: 494
Засега не мога да се оплача от дятиту. Плаче, само когато е гладна,нали все за гъзеца си мисли Mr. Green ама само засега Wink Ще видим по нататък... Да не е да ми се върне двойно Thinking

# 43
  • Мнения: 141
Много спокойна.В на4алото си мислех,4е е ревлива,но милата си имаше  колики....,но после като сравних с други бебета,се оказа,4е моята е ангел4е Grinning

# 44
  • На морето!
  • Мнения: 5 791
Коликите при моето момче започнаха още от първата седмица. Те ми разказаха играта просто  ooooh!, продължиха 4м. и след тях дори най-неспокойните му нощи ми изглеждаха песен.

Общи условия

Активация на акаунт