Как завивате децата си?

  • 8 340
  • 122
  •   1
Отговори
# 30
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Не го завивам Naughty то в тази жега Crazy

# 31
  • Разград
  • Мнения: 518
Завивам само с чаршаф, но на 5-тата минута и вече са отвити Thinking

# 32
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 921
Завивам я с чаршаф, който бива изритан точно 2 минути по-късно. Спи по боди само. Ако се събудя, я завивам, особено в ранните сутрешни часове, когато е по-хладно, но слагам чаршафа само на кръстчето й. Тя не понася краката й да са завити. Аз също, така че не настоявам.  Peace

# 33
  • Бургас
  • Мнения: 10 835
Мятам едно чаршафче,но то обикновено служи само за гушкане,или въобще го няма след 5 минути.

# 34
  • София
  • Мнения: 39 935
Ами може да се каже, че не завивам.
Алекс спи по памперс. Слагам му отгоре памучна тънка пелена (тип шал). Отвива се.
Дияна се завива с чаршаф само докато заспи. След това се отвива.

Алекс имаше летен и зимен спален чувал. Летният вече му е малък. Зимният ще използвам и тази зима.
На летният ципа беше отстрани. На зимният ципа е отпред.
Не знам дали цип (отзад) няма да убива на детето.

# 35
  • Мнения: 4 434
При тия температури навън Crazy
Никога не съм ползвала чувалче,зимата с олекотен юрган,лятото с чаршаф.

# 36
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Как, или с какво? newsm78
Ако е второто - с чаршаф.

# 37
  • София
  • Мнения: 1 139
Завивам с чаршавче или тънка пелена.
Като ставам нощем го завивам, ако е отвит Peace

# 38
  • Мнения: 56
Повече от месец спи отвита по лятна пижама.Отначало правих опити да я завивам,но до 5 минути тя се отвиваше.

# 39
  • София
  • Мнения: 5 606
В тия жеги не съм си и помисляла да я сложа в спален чувал  Stop
Завивам я с чаршаф, ако някоя вечер е по-хладно мятам отгоре някоя олекотена завивка /спи само по боди/.
Забелязала съм, че колкото повече е навлечена или завита - толкова повече се върти и не може да заспи.
Да и моите са така - голямата спи по гащи и потник или само по гащи , когато е по-топлои отгоре с чаршаф (но след 10 минути вече е отвита), малкия спи по боди сх къс ръкав и тънко одеало, а от вчера по боди и чаршаф.

# 40
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Сега е много горещо, за да спят децата в чувалчета. Сина ми спи по пижама и завит с чаршафче, но след 10 мин. вече е отит. Аз го завивам когато си лягам отново и това е.

# 41
  • Мнения: 793
Завивам бебка с чаршаф сгъна на две,защото идва много голям,но след 2-3 минути е отвита  Tired

# 42
  • Мнения: 283
сега е много горещо и Алекс непрекъснато се отвива и се буди, така че не я завивам въобще. Ако й стане хладно (нали преди около седмица се беше захладило) видях, че сама си придърпва чаршафчето да се завие... тогава я завивах, но с нещо лекичко - чаршафче обикновено, че пак си беше бая топло за одеалце

# 43
  • София
  • Мнения: 1 942
Завивам малкия с чаршаф,но на сутринта го намирам отвит Laughing

# 44
  • В подножието на планината
  • Мнения: 813
  През зимата с одеялце , но се отвива ,затова при по-студени дни оставяме парното да работи през цялата нощ.
  През лятото с чаршафче. Забелязвам ,че напоследък иска да го завивам и остава завит и през нощта.

Общи условия

Активация на акаунт