За сокчетата и пюретата

  • 1 051
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 46 518
Не , че бързам , но бабата дава зор-да не се изпускат хубавите плодове. Thinking.И ние още се борим с колики и не мисля да си докарвам допълнителни проблеми.

Няма баби в тази работа, детето е твое и най-важното е здравето. Не искам това да става поредната тема със скандал за соковете, затова пусни търсачката, прочети темите и сама вземи решение   bouquet

# 16
  • Мнения: 667
Ето един умерен и хубав пост!
2. Соковете не се препоръчват отначалото заради коликите и стомашните неразположения, които предизвикват при незрялото бебешко стомахче. В по-късна възраст, като вашата например, когато вече няма колики също не са нужни, защото изцеждайки сок от един плод ти дефакто премахваш целулозата от него, която е много полезна за перисталтиката. Затова аз лично предпочитам да давам настъргани плодове, а не сок от тях.

# 17
  • Мнения: 5 713
Маги дори и в момента не пие сокове. Преско4ихме ги. Предпо4итам пресен плод да й дам. Запо4нах захранването с оризова каша на 5 навършени месеца и след това пюре, но нищо не пре4и и с зеле4уково пюре да се по4не.

# 18
  • Мнения: 1 427
Не , че бързам , но бабата дава зор-да не се изпускат хубавите плодове. Thinking.И ние още се борим с колики и не мисля да си докарвам допълнителни проблеми.

Няма баби в тази работа, детето е твое и най-важното е здравето. Не искам това да става поредната тема със скандал за соковете, затова пусни търсачката, прочети темите и сама вземи решение   bouquet
  202uu,въпреки че ние пием сокове от рано.Но съм съгласна,че всеки решава сам за детето си. Simple Smile

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 765
Е аз също започнах със сокчетата от рано , но не съм давала всеки ден / като не мога да се организирам  Blush /, а пък като почнахме с пюретата май съвсем ги разредих .

# 20
  • По-близо до звездите
  • Мнения: 274
И аз не съм съгласна да се дават отрано на бебето сокове. Ние го направихме на 2 месеца и веднага имаше реакция от малкия човек. Whistling
Аз предпочитам да давам сурови настъргани плодове с кашата, отколкото сокове. Пък и Мишо не им е особен фен baby_neutral
Мисля, че по-важно е бебето, а не соковете и бабите! Naughty

Общи условия

Активация на акаунт