Спамо- чат (20- 26.7`09)... клуб на плетачката...

  • 38 039
  • 3 485
  •   1
Отговори
# 3 420
  • Мнения: 411
Баси,колко чесън изядох ooooh!

# 3 421
  • Мнения: 220

Важното е да е крив,кво кат е чесън  Joy

# 3 422
  • Мнения: 152
Кат пръднеш два-три пъти и... нема се усеща нищо вече

# 3 423
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 267
Нуцо, само да не е от китайския Simple Smile

Пък мен ще ме водят на кино. Не, че имам голямо желание за Хари Потър, ама .... развлечение някакво.

# 3 424
  • Мнения: 220
Нуцо, само да не е от китайския Simple Smile

Пък мен ще ме водят на кино. Не, че имам голямо желание за Хари Потър, ама .... развлечение някакво.

хари Емо потър и "откриването на тревата" ли ще гледате  Thinking

# 3 425
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 267
не знам, гледала съм навремето само първия. ще гледаме тоз дето е сега по кината.

# 3 426
  • Мнения: 2 070
kak домошарка не става бе?анатема,найш к'ва кайсиева имам точи се като зехтинче Crazy

# 3 427
  • Мнения: 7 474
Ракията е едно от нещата, които може да ме накара да се издрайфам от миризмата му на секундата  Sick Sick Как я пиете тая гнус не знам ooooh!

# 3 428
  • Мнения: 2 070
Ракията е едно от нещата, които може да ме накара да се издрайфам от миризмата му на секундата  Sick Sick Как я пиете тая гнус не знам ooooh!
моята мирише на кайсия бе,честен кръст Wink

# 3 429
  • Мнения: 2 070
Лео ,научиш ли се да пиеш отпърво м джин,всички други питиета ,ще са ти без мирис Joy Joy

# 3 430
  • Мнения: 7 474
Бъррррр, явно аз не съм в ред, ама просто не понасям вкуса на алкохола и не разбирам как това може да се харесва на някой, същото е и с цигарите и кафето Sick Sick

# 3 431
  • Мнения: 7 474
Лео ,научиш ли се да пиеш отпърво м джин,всички други питиета ,ще са ти без мирис Joy Joy

Викаш да съм упорита, свиква се  Joy

# 3 432
  • Мнения: 2 070
Бъррррр, явно аз не съм в ред, ама просто не понасям вкуса на алкохола и не разбирам как това може да се харесва на някой, същото е и с цигарите и кафето Sick Sick
ти не пушиш ли бе?внимавай какво ще отговориш Laughing

# 3 433
  • Мнения: 7 474
Не, що?  Mr. Green  Единственото, приличащо нещо на цигара (дебела), което влиза в устата ми не дими Joy

# 3 434
  • Мнения: 2 829
кво му е на кафето бре
ммммммм,без кафе не мога особено сутрин Whistling

Общи условия

Активация на акаунт