Лято,плаж,море-ЯНУАРСКА чета коремчето пече-2010 (11тема)

  • 12 972
  • 288
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 780
Здравейте момичета аз само да ви надникна после ще пиша като имам малко новини   bouquet

# 61
  • Мнения: 693
KVJ, не се скатавай  newsm59 да си жива и здрава, здраво и пухкаво бебче януари месец. Пожелавам ти също така да си много обичана и мъжът ти много да те слуша Laughing а малките същества да те радват цял живот  cook Gift

Стискам палци на всички, които днес са на прегледи, очакваме хубави новини  Flutter

ЗA среща сме 9 момичета:
Katinche
valkiria79
Red tree
mishleto_85
Style
kakatasvrakata
violetblue
Evka
minana

Последна редакция: вт, 21 юли 2009, 10:23 от Katinche

# 62
  • Мнения: 373
Здравейте момичета! Hug Току-що се връщам от преглед. Всичко е наред засега, ще започвам витамините на Хип. Пих ги с Яна и бях доволна, сега пак мисля да ги пия, пък ще видим. За хемоглобина ми каза, че засега няма да бърза с лекарства, по-нататък ще направим ново изследване и тогава ще видим. Най-важното обаче е, че каза, че нещо му стърчи между крачетата  Heart Eyes. Но каза, че на ФМ, на 03.08 да чакам потвърждение на новината
Katinche, аз с удоволствие бих дошла, но тази събота съм кума, другата не съм в София, но по принцип парка ми е удобен и за в бъдеще много ще се радвам да се видим с повече майки.
Желая ви приятен ден, че имам и работа за вършене  Mr. Green

# 63
  • Мнения: 1

препоръчаха ми доктор Даскалов за ФМ,ти ходила ли си при него за ФМ,добре ли обяснява;доволна ли си


Преди да започнем да бебеправим ходих при д-р Даскалов, даде ми да си направя изследвания и когато всичко беше наред с тях започнахме бебето. И пак съм при него в Медикус Алфа, скъпичко е, ама нещо ми вдъхна доверие. А чак вчера 20.07.09г. се записах  на женска консултация по касата.Та на въпроса че се отплеснах, доволна съм, направихме всички необходими изследвания, чакам резултати и ще се виждаме всеки месец живот и здраве.

# 64
  • Мнения: 527
Добро утро
Много се радвам, за всички които вече ни зарадваха с хубави новини  Heart Eyes На всички, които им предстоят прегледи - УСПЕХ.
Евка, честита ти мома в коремчето.
KVJ, ЧРД, много щастие, любов и здраво и пухкаво бебче през януари   bouquet
minana, какви са тези витамини на Хип? От тези под форма на сиропче ли?
mannuella, на мен също ми препоръчаха, а и прочетох хубави отзиви за д-р Даскалов и си запазих час за 03.08., нямам търпение вече да се срещна с него.

# 65
  • Мнения: 373
villy, да тези са, като сокче. Приятни са и съм доволна, нещо не съм много голям почитател на Центрум, затова не искам да ги пия. Но това е само субективно мнение  Peace

# 66
  • Мнения: 647

Здрасти, аз не съм Мануала, но да ти кажа къде ходих. Първо при д-р Даскалов в Медикус  и той ме изпрати на БХС В. Априлов - ценър по генетика, мисля, че пишеше.  Там ти обясняват коя сума за какво е:15,60 за куриер, 25,00 за болницата и 40,00 за изследването, а и забравих таксите на банката 2х6лв. Аз ходих на 17.07.09 и на 24.07.09 трябва да се обадя за да науча резултата.


препоръчаха ми доктор Даскалов за ФМ,ти ходила ли си при него за ФМ,добре ли обяснява;доволна ли си

Еvка честита бебка  smile3522

Привет и от мен! Моят термин е 25.01.2010, очакваме момченце, аз лично ходя при д-р Минев в Пловдив и съм много доволна, от първата си бременност ходя при него. Прегледът на ехограф е 30 лева, докторът е страхотен специалист във всяко отношение.  Peace

# 67
  • Мнения: 1 491
Благодаря ви момичета за подкрепата  Hug

valkiria79 точно такова хомеопатично вчера вечерта ми препоръча аптекарката и си взех, защото определено не издържах .... Днес ... ами аз преди малко ставам, та след малко като ям и ще видя как се развиват нещата Wink

viola78 за температурата пробвай компот от малини. Със сигурност е безвреден  hahaha  А и честно, пробвала съм от недоверие, но температурата ми спадна ....

А за срещата ... Ако не знаете, ще ви кажа че съм блондинка, и не съм разбрала нито къде ще е, нито кога ще е  Blush  Crazy  Иначе, потвърждавам, че съм готова да цъфна със щерката, стига да съм ок.

villy сега остава да кажеш, че специално си отишла на плажа, за да ни снимаш кафето, което ще пиеш  hahaha Ех, на всички които са в момента на море и на тези, които ще ходят пожелавам весело и приятно изкарване, и да знаете че съвсем неблагородно ви завиждам  Whistling  Mr. Green 

# 68
  • Мнения: 647
Здравейте и от мен.При мен няма нищо ново, само това че днес съм затрупана от работа и главата ми вече  smile3515.Моля, Мануела да каже къде точно е правила БХС в Пловдив, това на Васил Априлов ли е или на Пещерско? Wink
Аз повече от 40-50 лева не давам, някои казват че това изследване е 80-90 лева, ако е така, няма да стане, моля повече инфо за Пловдив, мерсаж. Hug
ами аз първо бях при гинеколога,той измерваше нещо по бебето,видаях че главичката мери,но нзм какво още.След това ми написа на 1 лист,в коя седмица съм,колко кг съми др.инфо.Изпрати ме на адрес "Васил Априлов"36;мястото се казва "ЗИНВЕСТ-К"(гледам го от касовата бележка).Намира се точно с/у входа на ВМИ,до него има ксерокс.Дадоха ми гсм за да звънна да попитам за резултатите;гсм-ът е 0899996912.Тя лабораторийката е доста мъничка,но сестрата ми обясни,че не правят изследванията там,а изпращат кръвните проби на адрес "Царево"1;някъде в съдийският квартал
Преди време бях питала за БХС в "Торакс"-знам,че и там го правят,но понеже доки ме изпрати в тази лаборатория на "В.Априлов"-аз си отодх там
Здравейте, момичета, как сте? Grinning
Много е хубава новата темичка. Аз още не мога да се похваля с нищо, чакам си ФМ на 23.
Mannuella, направи ми впечатление, че първият ти термин е заедно с моя на 15.01.2010 г. На теб кога ти беше последната менструация и знаеш ли кога си заченала, защото доста са ти изместили тирмина. Кой знае и на мене какво ще ми кажат на 23.Какви ти бяха данните от ехографа?
ами термина ми е изменен на 30 декември.Така се получи,защото бяхс нередовен цикъл и това беше поводът да ида при гинеколога и в началото той не успя да установи бременност,после мен ме подгони вътрешно чуство и се оказах права.Доки си мислеше,че овулацията ми е била по-късно но сега се нагаждат нещата.За ехографа не мога да ти кажа,защото вече не го мерят на дължина бебока,а и ми е неудобно да попитам,защото всеки път ме гледат на него,а нали здравната каса поема само 3 ехографа,а на мен днес ми правиха 2  Rolling Eyes.Иначе датата на последната менструация ми е на 23 март

По здравната каса ходя при д-р Петров в поликлиниката в Смирненски, той ме гледа всеки път на ехограф, вече съм в 13-та седмица и едва сега ще пропусна две седмици, без да ме е гледал на ехограф. Каза ми пола още в 11-та седмица, на следващата седмица - 12-та д-р Минев потвърди, че чакаме момченце. И двамата са много добри лекари.  Peace

# 69
  • Мнения: 3 675
Хай, момичета.Направо ме побъркахте с тези цени на БХС.Ако това е вярно, което пишете заедно с такси-макси излиза към 100 лева, ако ще давам пари, предпочитам да ги дам за ФМ.Днес ще ходя на зъболекар да ми снемат зъбния статус, а утре съм на преглед при гинеколожката.Усмихнат ден на всички. Peace

# 70
  • Мнения: 175
И аз в кюпа за 12.01.2010, макар че още не е уточнена точно тази дата.
Още ми се гади и много съм затъпяла и още не съм усетила бебката, да се оплача  ooooh!
Май чак сега се сещам за записване на час за ФМ, което доколкото разбрах е проблимно, а още дори не съм ориентирана   Embarassed

Последна редакция: вт, 21 юли 2009, 12:41 от olemale

# 71
  • Мнения: 647
И аз в кюпа за 12.01.2010, макар че още не е уточнена точно тази дата.
Още ми се гади и много съм затъпяла и още не съм усетила бебката, да се оплача  ooooh!
Май чак сега се сещам за записване на час за ФМ, което доколкото разбрах е проблимно, а още дори не съм ориентирана   Embarassed

Споко, ако ти е първа бременност, ти е рано да усетиш бебчето, едва към 16-17-та седмица. Не е късно изобщо за ФМ, можеш да отидеш направо в 22-ра седмица, ако си пропуснала 12-та и изобщо не е задължително да е на 4Д, важното е лекарят да е специалист.  Peace

# 72
  • Мнения: 647
Хай, момичета.Направо ме побъркахте с тези цени на БХС.Ако това е вярно, което пишете заедно с такси-макси излиза към 100 лева, ако ще давам пари, предпочитам да ги дам за ФМ.Днес ще ходя на зъболекар да ми снемат зъбния статус, а утре съм на преглед при гинеколожката.Усмихнат ден на всички. Peace

gitadam, аз лично мисля БХС изследването да го пропусна и през първата си бременност не съм правила, все пак това е едно изследване с прогнозен резултат, в който цифрата 1:.... винаги фигурира, каквото и да е съотношението винаги остава този 1 процент като вероятност. Аз лично залагам на ФМ. Ходя поне при 2-ма лекари, поне 3 пъти на ФМ, а между 20-22 седмица, дори и при 3-ти лекар ще отида, така направих и първата ми бременност. Единият от лекарите ми работи със Здравната каса и не ми взима никакви пари, а при другият ехографският преглед струва - 30 лева, отиваш в определена седмици и казваш, че искаш да огледа органите на бебето, така за 100 лева, можеш да отидеш 3 пъти, е, стига да не държиш на 3 или 4 Д.  Peace

# 73
  • Мнения: 19
violetblue-мерси за съвета за температурата,ще пробвам.Следобеда и вечерта ще се види дали пак ще я вдигна.Иначе след снощи малко ми просветна-сутринта малко ме боля глава,отокът малко поспадна и не ме боли толкова.Нещо нямам апетит ама се насилвам малко  да хапна заради бебето-то на него му се яде(дава ми сигнал за това).Аз полът евентуално в 5-я месец на 17 август ще го разбера.Тогава и ФМ ще направя.
 Дано само хубави неща да ни се случват.

# 74
  • Мнения: 527
villy сега остава да кажеш, че специално си отишла на плажа, за да ни снимаш кафето, което ще пиеш  hahaha Ех, на всички които са в момента на море и на тези, които ще ходят пожелавам весело и приятно изкарване, и да знаете че съвсем неблагородно ви завиждам  Whistling  Mr. Green  [/color]
Ееее, не съм отишла специално, намерих снимката в нета и ми хареса. За мен през тази бременност и кафето и морето са блян. От едното ми се гади, а другото ще го пропуснем, за съжалене.
little rabit, в Селена ли ходиш при Минев, защото разбрах, че частния му кабинет е в Карлово?

Общи условия

Активация на акаунт