Сладко МАРТенско човече за море мечтае вече!

  • 9 427
  • 295
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 819
Аууууууууу, как не съм разбрала, че днес е Илинден  Crazy

Хайде тогава честито на всичките ни именничета - да са ни живи и здрави!!!!!!!!!!!

*Elle*
, честито кръщене на Влади! Да ви е жив и здрав и много да ви радва и по-малко да плачка вече! И стискам палци всичко да е ОК при педито  Praynig

София се събуди и сега ще излизаме в парка на разходка, хайде приятно празнуване на всички!!!!

# 16
  • Мнения: 35
Здравейте и от нас Hug

Честит имен ден на Елия, Илийчовците и Илко


Да са много щастливи, усмихнати деца, много подаръци да получат и много да радват мама и тати Hug

Ел, честит ви кръстен Влади Hug Надявам се днес при педи всичко да е ок Praynig
Зеленко и аз да ти напиша за захранването - мисля със зеленчуково пюре да почна yes

Днес Алек яде за първи път в 10 без 15, това мойто дете голям поспаланко ще излезе Rolling Eyes Направо си върви към 5 хранения моето човече yes

baby_moni  много е сладурско заглавието newsm74

Слънце мерси за темичката Hug

Приятен ден на всички

# 17
  • София
  • Мнения: 263
Ей, Мънки, каква баница си завъртяла- ммм!
Да ти е живо и здраво синчето и много да го слушате!


Честит имен ден и на Елия -  да е все така кротко, пухкаво и ъсмихнато бебе!

И на всички други именници- да им носи името само късмет и здраве!


Да не забравя и бебетата с месечинки днес - и на тях- Честито   Kissing Heart

Ел, честито ти християнче! Имате ли снимки? В коя църква бяхте?

# 18
  • Мнения: 151
Честит имен ден на Елия ,на Илийката и на всички именници!
Честито и на всички родени на днешна дата!
Да са Ви живи и здрави   bouquet

# 19
  • Мнения: 267
Честит имен ден на всички именници днес  Hug

както и на порастващите бебоци   bouquet
За кашите верно,че напомпват,но ги дават най-щадящи като първа храна,от няколко лъжички не вярвам да качи  Rolling Eyes,иначе после ще видим как му се отразява  Peace,аз също не я приготвям с топла вода  Thinking
вие кое слагате първо-водата или кашата и млякото  Thinking Thinking Thinking
Днес му поръчах музикално килимче на бебко от Вегата,много мило момичето и в сряда ще са при мен  newsm68,поръчах му и бънджи от продавалника и килимчето го слагам под крачетата като стъпя да пее Whistling Crazy и ако пак не му е интересно не знам  Naughty
Елле честито ти християнче   bouquet

# 20
  • Мнения: 74
Предложение за заглавие:

Имаме си Мартенско бебче,което е християнче вече!

само това ми роди русата тиква Joy

# 21
  • София
  • Мнения: 673
Честито на всички празнуващи днес  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Аз да се похваля: Светланка вече се преобръща от страна на корем и прави ожесточени опити да сяда. А пък вчера засмука с голям кеф парче диня

# 22
  • София
  • Мнения: 459
Честито и от мен на всички именници днес!
Честито и на тези, които празнуват по друг повод!

Слънце,   bouquet

И на моето дете не му понасят хич добре жегите Sad Много му е трудно напоследък да си заспива сам през деня в къщи, а преди така добре се справяше... Сега се чудя как да го завъртя, отказва ми бибата, пак. За сега успявам само с цица да го приспя, и то с много зор.
Ох, дано се поосвести това време, че не знам как ще го караме цяло лято...

# 23
  • София
  • Мнения: 5 787
ето малко снимки от нас
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=396273&pid=13661837

# 24
  • Мнения: 5
Честито на всички именници, на София на Никита за месечинката и на всички други с повод! newsm51
Който се интересува, обещах да пиша, вчера взех пюре на Хип - ранни моркови от Кауфлънд на цена 1.95 лв. за 125 гр., има разнообразие от видове.
Лек и усмихнат ден на всички!

Последна редакция: пн, 20 юли 2009, 13:29 от dobro_nastroenie

# 25
  • Мнения: 0
Честит празник на всички празнуващи  bigdance2Приятелките ми заминаха на море.Ние няма да ходим събираме пари за кръщане на Радостина.От много време не съм писала,но покраи детето нямам много време,а и гледам да се разхождаме че сега се оправи времето.Цял месец валя всеки ден и почти неизлизахме направо кошмар.От бурите кадето бяха скасаха много кабели че и този на нета.Приятна почивка на всички които ще ходят  grinning039

# 26
# 27
  • Мнения: 288
Elwing,много порастнало адашчето!И само лъжеш,че бил ревльо! NaughtyЯ как хубаво се смее и колко спокоен изглежда! Mr. Green
Kikoikris,супер си го измислила!Тез нашите деца голямо глезотене с играчки,люлки,гимнастики,килимчета...А те все недоволни! Laughing
Аз си поръчах гимнастика от продавалника за 30 лв и ще видим как ще я приеме малкия,че ще има  newsm66 tooth
Vily_st,направо да ти завиди човек за съня.(пу-пу-пу)Ние в 5 часа ядем,в 6 сме на крак всичките,а онзи ден спа чааак до 7 без нещо и бях толкова щастлива! newsm44

# 28
  • Мнения: 305
Здравейте момичета,

Черпя ви по случай  именния ден на нашия батко Илия и по случай навършването на 5 месеца на Петя!

Да ви е сладко и весел празник на всички именници!






# 29
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
И продължението е от нас  smile3503

Общи условия

Активация на акаунт