Сладко МАРТенско човече за море мечтае вече!

  • 9 432
  • 295
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 4 428
Ще дойдет вие на мойто с Бъгстъра  Laughing Аз, като ви говорих още в началото да си вземете лека и компактна количка, вие не слушате  Mr. Green

veselina_s_p, количката лесно ли се качва на високи бордюри и друса ли много? Нашата в момента е с гуми с диаметър 30см, което си е почти двойно на тези на Бъгстър-а  Thinking

Количката няма никакви проблеми с бордюри  Peace Качва се много по-лесно от разни други модели, при които трябва да си помагаш я с крак, я с ръка  Laughing
Вози много добре  Peace Новия модел има амортисьори и на трите колела  Peace

Нагаина, ние въпреки, че сме с щерка аз много им се точа на тези бодита в Амазона  Crazy Но на мен по-ме кефат бодитата на Айрън Мейдън  Peace

На мен ми пристигна известието, че новите три чифта обущета от САЩ са ми на митница  smile3508 Другата седмица ще ми ги донесат и ще се пУфаля  Mr. Green

# 271
  • Мнения: 660
Абе и аз днес обикалях да го видя тоз Бъгстър "на живо" в някой магазин, ама уви... Е, поне в Хиполенда в Младост не го видях. Ще ми се да я пипна и да видя как ще се чувствам с нея.

За пъпа - и ние още не сме го хвърлили... чака септември и Брюксел. Peace

Мънки, ама Илийката голям образ... Аз от 2 дни съм луднала с на Рая мрънкането...направо ме побърква, не иска и 5 мин. да стои в люлка, шезлонг, или на гимнастиката... Кво и стана не знам и е едно нежно и малко мрънкане...убива ме. А от 2 дни реве и в количката пак, та се прибираме последните 200 м. на ръце. ooooh! Дано да са зъби и да мине, защото не мога нищо да свърша в къщи, ако го няма тати. Crossing Arms Добре, че сега е в отпуска, та сме си по цял ден заедно и има кой да ме сменя, а тя и вече си е 8 кг, та и тежи. Whistling

Последна редакция: чт, 23 юли 2009, 22:15 от Tony_st

# 272
  • Мнения: 4 428
Абе и аз днес обикалях да го видя тоз Бъгстър "на живо" в някой магазин, ама уви... Е, поне в Хиполенда в Младост не го видях. Ще ми се да я пипна и да видя как ще се чувствам с нея.

Тони, има я в определени магазини. Най-добре отиди в Пигиса  Peace Те на вносителите и там ще ги има всички цветове  Grinning

# 273
  • Мнения: 660
Мерси, Веси, утре ще отскочим до там.

# 274
  • Мнения: 361
Тони, нали ми имаш телефона, като се наканите, заповядайте. Ние всеки ден сме там, но след 11ч, че то трудно се оправяме сутрин. Другата седмица е без валежи и освен ако нямаме някаква работа, сме там.
Ако има и други желаещи мами, да заповядат.

# 275
  • София
  • Мнения: 673
Кикоикрис, взех на Чиполино модел Каролина за 91 лева. Тежи 5-6 кила...Много съм доволна

А пък на мен педито ми каза да й давам сок от пъпеш newsm78

Пъпчето все още седи в чекмеджето на секцията, ама се сещам, че съм абсолютна....Батко беше в Москва, да му го бях дала, та да го хвърли там....Пу, че съм заспа #Cussing out

Крисче, малката понякога изпива и по 60 мл сок, дадох й толкова след две седмици на сок.

# 276
  • Мнения: 288
А защо искате да ги хвърлите в чужбина пъпчетата? newsm78В смисъл нали където го хвърлиш,такова ще стане детето?За да пътува ли,за да живее там ли? Thinking

# 277
  • Мнения: 0
Мятайте ги вие пъпчетата в чужбинско. Как ще ревете за тях един ден. Аз нали съм двойна свекърва демек зла Mr. Green ще ги хвърля тука най много в Бургас Twisted Evil

 И да ви се оплача. Ще се наложи да прекъсна кърменето newsm45 Аз през цялата бременност страдах от тежък колит. Затова и качих 10 кгот които 8 бяха на бебето. Мислех че след като родя червата ще се успокоят ама не. В месеца поне 2-3 пъти имам криза която задължително е придружена с тежко р......во. Не издържам повече. Не мога никъде да отида защото незнам кога и къде ще ме хване. Не мога да живея пълноценно. Започвам да развивам и нещо като страхова невроза. Абе ужас ви казвам. И днес като ме хвана посредата на разходката трябваше да си зарежа приятелката посредата на пътя и най срамното да обяснявам защо. Казах край. Това вече не е човешко. Досега се въздържах единствено защото не исках да спирам с кърменето. Но вече нямам сили.

 Извинявайте че пак ви занимавам с моите проблеми само Embarassed Просто и аз ви чувствам адски близки вече и знам е мога да споделя тревогите си.
 Извинявайте още веднъж.

# 278
  • София
  • Мнения: 1
Мънки, явно голям цирк е било  Laughing  Аз бях казала за рева от отчаяние, ама имах предвид съвсем други случаи  Wink А на майка ти нямаше ли да и бъде по-лесно просто да го вдигне от количката и всички щяха да са доволни  Wink И да се глезотят, то пак значи, че явно имат нужда от това
Абе, не беше майка ми, а Мама Свеки, ама беше го държала жената точно до моето идване и понеже се обадих, че идвам, го оставила, за да дойдат при мен. Инак, то лесно да го вземеш, ама не е лесно 7 кг. да ги държиш непрекъснато. Та, те сигурно имат нужда да се глезят. И аз имам, ама имам нужда и да ми почине кръста, щото ще ми трябва в близките 20-тина години. Laughing

# 279
  • Мнения: 1 187
Привет!

Мерси за поздрвите за нашите постижения.И най-вече на veselina_s_p, с която често не сме на едно мнение,но щом става въпрос за такива неща,свързани с бебоците-поздравява,евала! На мен не винаги ми се получава,но правя опити!  Mr. Green

Нагайна драго ми е да те чета,много умно разсъждаваш и според мен подхода ти за отглеждането е правилен,аз да споделя,че като майка първескиня също се чувствах така сигурна в действията си,а когато  не се чувствах, Laughing винаги търсех отговорите на въпросите в детето си.Много-много не се вслушвах в чужди мнения,особено ако съвсем са в разрез с моите разбирания-и сега на дърти години съм така! Peace
А бодито е много яко!И аз съм хард-хеви мама,има една мама в квартала,виждам я често с тениска на Мейдън(любимата група на мъжо) а аз ходя с една на АC/DC(най-великите!) и веднага се "сдушихме" с тая мама. superuu Даже веднъж и по биричка ударихме,за ужас на бабетките наоколо. Mr. Green
Такива бодита и тениски и тук правят вече,аз на Дарина тениски и бях поръчвала,ама вече беше проходила,та в парка много и се кефеха. Sunglasses

GalinaG24 щом са такива нещата,не му се тормози!Все пак кърменето трябва да ти е и приятно,но с тези проблеми(аз съм с с колит от години,но в по-лека форма) е наистина ужасно!Имаш моята подкрепа! Hug

Linka_bubulinka какви хапчета за отслабване пиеш,питах те и преди ама сигурно не си видяла..

Пъпчетата и двете си стоят,не съм решила къде да ги хвърля,но едва ли ще е в чужбинско.Така или иначе ако тръгнат на там няма как да ги спра,та не ми се иска да предизвиквам съдбата. Laughing

А количката не си сменям за никоя друга-за улиците в квартала е перфектна!И е най-широката,която съм виждала досега.Чикото ми е с по-кофти гуми,и просто нямаше да издържи на напъна. Подсещате ме,че трябва да го снимам и пусна в продавалника.  

# 280
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
На мен ми пристигна известието, че новите три чифта обущета от САЩ са ми на митница  smile3508 Другата седмица ще ми ги донесат и ще се пУфаля  Mr. Green
А на мен днес ми идва една поръчка от Америка от walmart.com  сайта който беше дала ти.  Wink

# 281
  • Мнения: 514
              ЗДравейте!

Днеска започнахме захранването на малката с морков на Гербер!Дадох и една лъжичка и тя така вкусно си я хапна че не се сдържах и й дадох още малко! Blush Blush Blush Blush

GalinaG24--Не се тормози!детето вече си е взело каквото му е нужно!Не се притеснявай за такива неща--щом се налага! Peace Peace Peace

Да питам Младостките мами къде ходите????
Защото другата седмица се местим в Младост3!Близо до Патиланци до Общината!Ако ходите в този парк и ние ще сме там! Peace Peace Peace Peace

Пъпчетата и двете си стоят,не съм решила къде да ги хвърля,но едва ли ще е в чужбинско.Така или иначе ако тръгнат на там няма как да ги спра,та не ми се иска да предизвиквам съдбата. Laughing
Напълно подкрепям написаното! Peace Peace
Чула съм още че ако има две деца в едно сем.пъпчетата трябва да стоят заедно за да са задружни децата!
Лека вечер!

# 282
  • Мнения: 2 495
Oххх, този Бъгстър.... Crazy влюбена съм в него, ама мъжа ми не ще и дума да чуе за нова количка Sad А най-лошото е че и аз нямам заделени пари за да го купя....май ще трябва да се поразгледам в Продавалника ooooh!

# 283
  • Мнения: 10 026
Нагаина, бодито е  великооо! Мetallica ми бяха любимци дълги години, докато не ги заместих с Linkin Park.
Бодливка, тия бабички не знаят ли, че бирата е полезна за образуването на кърма?  Mr. Green
Честито обръщане на Ади! Моят хубостник забрави как да се обръща от корем на гръб, непрекъснато се обръща и реве да му помогна. и след ядене се обръща по корем и повръща, лудница пълна!
Добро настроение, снимката на Марто а'ла Джак Никълсън ме срази! По същия начин си е вдигнал веждата. Голяма скица!
На моите хлапета пъпчетата са в болницата. Тук им ги махат преди изписването, а аз не си ги исках. Нищо против нямам да станат доФтУри.
Днес ми дойде бебефона, още не бях имала. Реших, че ще е в помощ вече, да видим.
Лека ви нощ. Hug

# 284
  • Мнения: 819
Oххх, този Бъгстър.... Crazy влюбена съм в него, ама мъжа ми не ще и дума да чуе за нова количка Sad А най-лошото е че и аз нямам заделени пари за да го купя....май ще трябва да се поразгледам в Продавалника ooooh!

Бела, то и аз нямам, ама....ще връщам заеми после. Иначе и моят мъж не ще и да чуе, та за това не му и казах.Малко е гадничко така, но като не разбира колко ни трябва  Crazy  Mr. Green  Иначе струва 125 лв  Peace

Общи условия

Активация на акаунт