Ставрос,Аспровалта,Врасна

  • 83 658
  • 121
  •   1
Отговори
# 75
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
, така че ако някой нещо си забрави и занапред - да казва  Peace

една малка виличка си забравих... Не е кой знае какво... колкото малка прогимназия е  Joy

   bouquet

Дедо, кой е твоят хотелиер? Я сподели, че ми стана любопитен със своето гостоприемство.  Rolling Eyes

# 76
  • Мнения: 803
Шани,
бЕх тръгнал за Ставрос, но не ми хареса хотела. Рекох си, познавам Аспровалата - отиваме там. Извън сезона - все ще намерим нещо по-евтино и прилично. Но минах през Неа Врасна и в едно хотелче, новичко ни се видя/строено 2005-та/ жената слезе и ни вика - тумба слизай, тук сме. Та тариката грък ни прикътка. Нико се казва. Станахме дружки - много контактен, чак се поуплаших за китката му Joy

# 77
  • под шипковия храст
  • Мнения: 858
я да изровя темата!  Simple Smile
точно този район ме интересува!
в крайна сметка не разбрах къде е най-хубав плажа!?  Peace - плитък, с чист и ситен пясък... Crazy

# 78
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
- плитък, с чист и ситен пясък... Crazy

Олд спортчето  Heart Eyes знае. Пиши й ЛС.

# 79
  • Мнения: 3 215
Шани  Hug, видях питането, но напоследък към други подфоруми ме влече  Laughing
Плитко мисля, че не е никъде - доста бързо става дълбоко, но деца могат да си играят ( и го правят) в началото без да има някаква опасност. В Неа Врасна ( а и навсякъде) чистят плажа много добре и редовно, така че за чисто е чисто навсякъде (в сравнение с нашите плажове примерно). Ситен пясък - всеки има различна представа за "ситен" - моята е формирана в Канкун, където пясъкът е като брашно...В Неа Врасна със сигурнсот пясъкът е нормален, не е каменист. В Аспровалта на места е с по-големи камъчета...абе сега, като си мисля, навсякъде е хубаво  Mr. Green

# 80
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
- моята е формирана в Канкун, където пясъкът е като брашно...

къде е това?
... иначе (поне в БГ) ситен е пясъкът в Албена.

Спортче, ти си кърми и чат-пат поглеждай насам  Laughing Hug

# 81
  • Мнения: 803
Здравейте, момичета!
Обичам това място. Даже като ви чета и ми е приятно. Hug
По-плитко  е на Ставрос, но на мен ми хареса плажа на Неа Врасна повече.
Не знам таз година дали ще намеря няколко дни да намина там. Със загубените два-три месеца нататък програмата ми е много натоварена мога само да мечтая за делфините.

# 82
  • Мнения: 3 215
Шани, в Мексико  Whistling Държа ви под око аз  Twisted Evil
Дедо, ако все пак свариш, дай знак  Peace Може да се засечем. Ако не - ще поздравя делфините от теб! (То и аз засега само на мечти я карам, но смятам да успеем да се телепортираме и там след някой и друг месец  Thinking)

# 83
  • Мнения: 803
Олди, дано сполучиш. Заслужавате го цялото семейство Grinning
Ако тръгна, ще се обадя, непременно.
Ако пък не там, може да се засечем в Родопа Планина?
Или наблизо Laughing

# 84
  • Мнения: 3 215
Да дадете знак за срещата, ей! Да не ме забравите! Ели ми има номера  Peace

Сори, за отклонението  Blush

# 85
  • Мнения: 9 232
Шани,
бЕх тръгнал за Ставрос, но не ми хареса хотела. Рекох си, познавам Аспровалата - отиваме там. Извън сезона - все ще намерим нещо по-евтино и прилично. Но минах през Неа Врасна и в едно хотелче, новичко ни се видя/строено 2005-та/ жената слезе и ни вика - тумба слизай, тук сме. Та тариката грък ни прикътка. Нико се казва. Станахме дружки - много контактен, чак се поуплаших за китката му Joy

Знаем НИко и жена му Йорга/ много са готини/ май се казваше хотела се казва Парадайс и е на втора линия ама от терасите се вижда плажа/е поне от наште де/
ето ви линка
http://www.villaparadise.gr/en/profile.htm

# 86
  • под шипковия храст
  • Мнения: 858
а от някой от тези местенца имате ли впечатления http://www.greek-hotels.ltd.bg/03-Thessaloniki.htm
Аз искам на първа линия!  Crazy

# 87
  • Мнения: 278
МОЛЯ ЗА КООРДИНАТИ НА КЪЩА ИЛИ ХОТЕЛЧЕ В СТАВРОС!!!ИМА ЛИ ЗАБАВЛЕНИЯ ЗА ДЕЦА ТАЗИ ГОДИНА?

# 88
  • Мнения: 1 701
а от някой от тези местенца имате ли впечатления http://www.greek-hotels.ltd.bg/03-Thessaloniki.htm
Аз искам на първа линия!  Crazy
Миналата година бяхме в Катарина хаус и изобщо не ни хареса!  Naughty Плажът е близо, но е каменист, стаите са ужасно тесни, част от тях миришат на мухъл и има влага, собственичката е досадна бабичка тип реститутка, която в деня на заминаването ни от 9 сутринта обикаляше под балконите и ни сочеше часовника... Дворчето е приятно, ползвахме барбекюто с техни въглища от време на време...
Не на последно място - българските посредници ни бяха объркали датите на резервацията и за малко да останем без стаи...  ooooh!

# 89
  • Мнения: 2
Някой да знае откъде мога да си купя бг вестници или книги в Ставрос?Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт