Венцислав на Звездолина не се е появявал от месец МАЙ преди година!(може би и 2)

  • 18 165
  • 274
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 370
Със свито сърце прочетох за премеждията на Люба. Още Миленка като написа да стискаме палци и само се надявах да не е нещо такова, че на мен винаги неприятните поводи ми минават първо в главата. Както е писала Нанчи, Люба ти си желязо. Е, няма такава жена! Боли те , шеташ и пак с чувство за хумор  Wink Дано вече да си по добре и желанието ти за женско попълнение в отбора да се сбъдне!

Нанчи, на мъжа ти доста му се отдава фотографията! Поздрави за което!

Ники, и аз отпадам от срещата през уикенда. Дидо реши че имал много работа по къщата и ще я отмята тогава. Ако другия уикенд се запътим ще пиша пак.

# 31
  • Мнения: 0
Fy-че, апарата не е нещо кой знае какво - Никон Д40, но е със сменяем обектив, а то това е най-важното за качеството на една снимка, освен светлината и самия фотограф, разбира се.  Wink Иначе сега е доста евтин, но има и вече много по-добри модели от него. Обаче аз си го харесвам, а  и за любителски снимки е повече от перфектен, а ние си го ползваме и съвсем професионално, защото всички снимки на картините ни за сайта правим с него. Така че ще имаш супер качество на добра цена, но все пак проучи и за Д80, защото те непрекъснато им падат цените.

А основната заслуга за снимките е на мъжа ми - той е голям почитател на фотографията и просто се скъса от снимане, даже се карахме, защото аз ужасно се изморявах да го чакам, докато се нагласи, докато види точното място, светлина и т.н. Накрая вече не го и чаках, затова на доста от снимките съм и в гръб - той все трябваше да ме догонва.  Mr. Green

Олче, тая твойта принцеса си е само за списание - като една малка ягодка е, а Вели си е все така чаровен и добродушен на снимките.

А относно искането, аз на Гери й казвам предварително, че мога само едно нещо да й купя и да си избира. Някой път тя ме пита : Имаш ли парички сега да ми купиш това и това?  Mr. Green Но си знае, че "не" е "не" и това е, което си важи и за Явор, де. Досега не ми е изпадала в истерии за играчки, но и аз гледам да я забаламосам нещо, ако видя, че нещо се изнервя обстановката  Crazy

Люба, новините ти бяха много успокоителни.

Целувки  Heart Eyes

# 32
  • Мнения: 152
Нанчи, мерси за инфото. Аз в началото се колебаех между Никон Д40 и Д60. Гледах много снимки с такива фотоапарати и ми харесаха. Сега май клоня към Пентакс К-м, но докато си го взема може нещо друго да измисля. Определящото е цената, и какво може за тази цена да се вземе.  Simple Smile
А за искането се сетих за една случка. Баща й замина в командировка и Сиси ми казва "Сега аз ще съм ти майка и ще се грижа за теб ... и ще ти купувам колкото си искаш шоколадови яйца."  Shocked Стана ми много тъпо. Все едно нищо не съм и вземала, а такива неща обикновено не й отказвам. Казвам и да си избере едно - яйце, Милка или бонбони и го вземам. Явно детето е искало по повече неща да вземаме.

# 33
  • София
  • Мнения: 1 877
fy, мноооого благодаря за този сайт, запаметих го и ми изглежда, че и на двама ни ще се хареса, още повече,че сте го посетили лично!

сиси да се оправя скоро, само спомен далечен да е тази кашлица...

хайде, до скоро!

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 4 133
Влизам набързо да благодаря за съчувствията - вече сме добре, пупу!
Аз си бях болна още преди да тръгнем, но стоически и аз не си признавах, че съм болна, и лекарства не исках да пия че нали бебеправим  Embarassed
Обаче тука видях дебелия край - не можех да дишам н един момент и се наложи АБ...  Cry
Кали всъщност не беше болна - само повърна малко храчки една сутрин след първия праж, после спа цял ден и й мина - повечко я пазя сега от слънцето и водата.
Утре най-накрая и татито ше си дойде при нас и сме много щастливи  Laughing

Ники - аз съм ЗА среща - само в понеделник не можем, че планираме ходене до Букурещката Икеа  Mr. Green

Поздрави!

# 35
  • Мнения: 384
За непишещите: ....
На мен мноооого отдавна ми се губи елфчето. Зачезна и тя от хоризонта.
Тука вече нама как да не се включа  Wink
Не съм зачезнала, Танче, следя ви през повечето време...истината,обаче, е /да не прозвучи като оправдание само/, че толкова се бях /съм?/ 'сдухала' през последната 1/2 година, че вече не мога да трая собствената си компания, камо ли да я натреса на другите  Blush
а и някак си не намирах място м/у всички снимки на щастливи семейства и усмихнати бебоци и по-скоро се заседявах из един друг под-форум, че нали щях да сменям семейния си статус...нищо,че в крайна сметка си останах 'бракувана'.
Друг е въпроса,че на няколко пъти почвам да пиша и до там  ooooh!
Накратко за нас-20 дни неуспешно ходене на Тони на ясла /съпроводено с рев от негова страна и съответно- такъв от страна на  майка му  Blush/ реших,че тая няма да я бъде и сега продължават да се гледат с баба си, пък на есен, живот и здраве, заминава за градинка. Там какво чудо ще е не ми мисли, миналия ден едва го вкарах вътре да подадем молбата.
Иначе е магаре голямо и абсолютно неуправляем елемент, половината от 'първите седем години' сме ги изтървали направо  Crossing Arms
Ами...такива работи около нас...
Ако успея да се преборя със снимка.бг може и някое фото да постна, ама що не ми се получават нещата там,не знам  Rolling Eyes
До скоро  Hug

# 36
  • София
  • Мнения: 2 671
Elf4e,  Hug радвам се, че се появи! Пък това с почването да пишеш и с отказването - бързо се преодолява, само първите пъти е по-трудничко  Wink

Ванилка, от мен предложение за Велинград - градчето е прекрсно, идеално за хора с деца и по-това време на годината е много приятно да се спасяваш от жегите там  Peace

На почиващите - приятна почивка  Laughing

Ние вече сме в пълен състав, Коки беше много хрисим ... в първите 20 мин. след като се върна  Crazy

Даниеле, дано мине много леко!!! Чакам добрите новини всеки момент!

На всички, които писаха по болната тема за искането, мноого благодаря, поуспоких се.
Дени, аз нямам желание изобщо да не говорим на Коси за парите. Той знае, че тати поллучава парички, като ходи на работа, купува си сам сладолед и билетчета за парзалката и т.н. мисълта ми беше, че не искам да се чувства ощетен, като гледа, че в момента на някое дете купуват това, което ние сме му отказали... но трябва да свикне с мисълта, че няма как всичко да полуачва.

Последна редакция: чт, 23 юли 2009, 22:13 от Rumya on hold

# 37
  • Русе
  • Мнения: 526
   Здравейте, мили момичета!
   Ние най-после се завърнахме от разходките из Бг - първо морето, после малко на село. Дарито се налудува на воля по плажове и полянки Grinning Ние си починахме чудно, до сега не ми се беше случвало да ми дадат 2 седмици отпуска! Е, всичко хубаво свършва много бързо, сега остават  багажи за оправяне, пране, чистене и от понеделник пак на работа...
   Попрочетох малко от старата и новата тема, Любе, какво си преживяла само! Добре, че си се вслушала в съветите на мамите тук и си се отдала на малко възстановителна почивка Hug
   Змейкови, радвам се, че вече сте здрави, чакаме да се похвалите с още добри новини Wink
   Ето и малко морски снимки от нас(не знам защо не мога да завъртя снимките в албума, извинявам се за което):
   http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=13732883
   

# 38
  • София
  • Мнения: 1 877
благодаря за идеите Simple Smile

дари е толкова сладка, и сякаш голяма с тази нова прическа ми се видя Simple Smile
мими, вие с мъжа ти много си приличате , поне според мен....

лека нощ,че окъснях  Crazy

# 39
  • София
  • Мнения: 2 671
Добро утро, поспаланки, я да ви сервирам една закуска в леглото:
представете си, че отвън едва доловимо мирише на водорасли и се чува само как вълните се разбиват в брега...

Ние отиваме да се разхождаме, че днес след 11 няма да се седи отвън....

# 40
  • Мнения: 937
Леле разкошна закуска и фантазия е предложила днес Руми мммммм благодаря ти!

Ние вчера бяхна на един кьол край София с Деси и Ивайла децата чудно си играха, а ние чудно полежахме на едно одеало, докато мъжа на Деси си ловеше риба  Mr. Green Аз не носех апарат и много ме е яд.  Embarassed

Елфче, радвам се че при вас нещата са се оправили не е лесно да се вземе такова решение. Дано наесен е по лесен прехода с градината.  Praynig
Мими снимките са супер много хубова семейство сте!
Пожелавам на всички много приятен слънчев ден да носите шапки и да пиете много вода.

Малко работа на трудещите се, че в тези горещини да не се преуморите, за да имате сили за разходки с мъниците.  bouquet

# 41
  • София
  • Мнения: 8 932
Здравейте и от нас. Аз много не пиша, но пък то няма и какво. Събота и неделя бяхме извън София, на природа дет се вика, много хубав пикник си спретнахме. Децата се набесняха, а аз се попекох малко преди морето. Остава ми да избутам една седмица и излизам в отпуска. Вече хич не ми се работи. Евка довършва яслата, от септември на градина. По този повод е крайно време да махнем памперса по време на следобедният сън, защото в детската няма да ни се зарадват. И през ноща е с памперс (да не си помислите, че съм се отървала). Ама сутрин е пълен, та не знам кога ще се преборим.

# 42
  • Мнения: 4 370
Ние обедния го махнахме, вече се замислям за нощния, но вече втора седмица почти всеки ден си ака в гащите. Какво е това чудо не знам. Опитвах и с добро и с лошо и вече и вчера като ми се наака в гащите и вече взех да си мисля че няма усещане че му се ака. Възможно ли е това? Но преди ми казваше. Отивам да търся инфо в нета, че вече това поведение ме притеснява!

# 43
  • София
  • Мнения: 1 877
ани, не си го слагай едно единствено такова изпускане!
все пак са на 3, а не по големи,при всяко дете осъзнаването за позивите  идва различно като пряко се влияе от нервната система, затова внимавайте как реагирате пред детето за напишване или другото! не че поучавам, но просто е мнгоо тънка линията и самите ние често сме на път да  я прекрачим в незнанието си /например едно силно каране може да отключи у детето заекване/;

аз съм отпускарка, затова спирам с наставленията, ами ви пожелавам повече релакс и да  ядаваме лежерно в унисон с топлото време навън и предстоящите забавления Simple Smile бъдете здрави и се пазете! ще пиша отново като имам нет по пътя Hug

# 44
  • София
  • Мнения: 2 671
Жегаааа, жега! sweating sweating sweating sweating
Ама шило в торба седи ли  Rolling Eyes Косьо изтрая до 6 ч., по-точно ние с баща му му изтърпяхме мрънкането за "паркаааа" и го изведохме. Е, аз се скатавам с Ида у нас, де и хич не мисля да излизам преди да стане поне 30 градуса.

Ели, ние няма да идваме утре на форумскто парти - не ми се пътува с транспорта в тия жеги, а и ми се струва, че ще е претъпкано  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт