Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 48
Юле - ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!!!!!!!!!!! Пожелавам ти да си много щастлива и безкрайно обичана (на есен и от още едно човеченце) Hug Hug Hug

Та за изследването на гестационния диабет - не е чак такава болка за умиране! Само малко ме понаболява ръката, от която ми взимаха и трите пъти кръв... Деси малко сдаде фронта, но не беше хапвала по-сериозно от вчера следобяда и стомаха и се беше явно съвсем оголил, та върна първата доза,  после повтаряше... Дано се получат резултатите! Сега ти видях бебока - много е сладък Heart Eyes
А за гестационния диабед - както и Деси писа вчера напълно безплатно е в момента (отпуснали са им пари за изследвания на 800 жени); може да се включите до макс 30г.с., така че който има желание е хубаво да се възползва!!!

Ипаменче - жестоки са тези тениски!!!!!!!!!!!!!!

# 46
  • Мнения: X
Julianka,честит рожден ден.Много щастие,късмет и най хубавото бебче на света през октомври.  bouquet

# 47
  • Мнения: 4
И аз да се запиша в новата тема!!!

   bouquet Лек ден на  всички и само приятни изживявания!!!   bouquet

П.П.  baloni Julianka, ЧРД!!!  newsm59 baloni

# 48
  • Мнения: 203
Julianka- bdbaloniЧестит рожден ден!Бъди много щастлива и обичана жена,а през октомври и мама!

# 49
  • Мнения: 3 641
Честит рожден ден, Юле! Бъди здрава, щастлвиа и много обичана. И наесен да гушкаш сладко и здраво бебоче nbirthday  party023 newsm67
Деси, много е сладък бебока Heart Eyes
Стискам на всички палци за изследванията гест. диабет.Рони и на теб също Hug Peace
Раде, на коя дата се спирате за секциото Hug
Браво на всички момичета за килограмите. Аз все се ограничавам и пак съм 7 кг отгоре Shocked. Може би защото изведнъж спрях фитнеса и тялото ми реагира така.
Фърст, мног охубава и полезна статия Hug

# 50
  • Мнения: 152
Julianka,честит рожден ден. Пожелавам ти много късмет, щастие и здраво бебе.  bouquet  bouquet  bouquet newsm67 nbirthday  ura Tada bdbaloni

# 51
  • Мнения: 91
Благодаря ви, момичета!!!!
Да ви почерпя малко в тази жега с мааааалки парченца на тортичка (да запазим и без това бързо летящи нагоре кг-ми  Rolling Eyes):

от сутрин не слагам gsm-а на маса - дори батерия ми падна  ooooh! не очаквах толкова поздрави, смс-си  и обаждания!!!  Heart Eyes
за два дена сме в София - утре имам и жк и час при лекар и час при Велковски....
бях на море една седмица и дори успях да хвана малко тен  Simple Smile скоро пак отиваме. Надявам се този път ще имаме интернет там и ще съм на линия.
Деси - страхотни снимки на малкия!!!!  Heart Eyes
радвам се на всички ваши добри новини, надявам се и мен това чака утре!!!  Praynig
Не успях да кажа на Радост и Герчо, че искам и аз да ходя с тях.... ех... чудя се сега - има ли още някой който иска да ходим например в четвъртък в МД за този тест?!  newsm78 ако има - пишете ми на лични  Hug
Бях много изненадана от новината за вдигане на цените в Тина Киркова.... аз така и не разбрах още дали ще се наложи да доплащам като чужденка без осигуровки, а тук и това се случва....
и никой не може да даде подробна информация...офф...

ама ще оставя всичко това за после... Wink сега  се стягам да ходим на разходка и шоппинг - (трябва да се отърва днес  Laughing - имам право и повод, че в последно време само иконома....)

# 52
  • Мнения: 1 668
julianka , Честит рожден ден! Здраве, щастие и най-сладкото бебе октомври.

Отиди в администрацията на Тина Киркова и питай там (нали там щеше да раждаш). А иначе новите цени още не са сигурни и си остава надеждата, че може и да размине...

# 53
  • Мнения: X
За сега запис  Peace Аз съм в отпуска от една седмица, но все не остава време да седна пред компютъра ида ви изчета напълно. Отивам да сготвя нещо и после ще ви дочета. Честит рожден ден на julianka. Много здраве, щастие, късмет и любов  Hug Деси много ти е сладко бебчето  Heart Eyes

# 54
  • Мнения: 91
Да ви питам също: някой има ли възглавница СЪНЧО http://www.spelta.biz/mothers_hose.php - заслужава ли да я купя, че искам отдавно - имам проблеми със спане и освен това ми се вижда доста практична за после. Ама представа нямам колко е удобна с този пълнеж  newsm78
Ger4o (мерси, мила за поздрави и за безпокойство, което си проявила в моето отсътсвие- беше приятно  Hug) Утре сигурно ще разпитаме администрация като и казваш. Само сега с тези промяни едва ли ще ни дадат окончателен и сигурен отговор. И ние много се надяваме, че това е само слух и нищо повече и че дори ако и ще вдигнат цените да не е толкова много, че от 500 до 900.... това направо не е за вярване.... пък и условията са същи.... защо вдигат  newsm78

Ето ме и мен  preggohttp://www.snimka.bg/album.php?album_id=336450&pid=13684689 да видете тумбака ми на 27 седмици....  Blush

# 55
  • София
  • Мнения: 1 197
julianka честит рожден ден!!!много слънце, любов и незабравими моменти ти желая и най - усмихнатото слънце да изпълни прегръдките ти през октомври  bouquet

не знам, но на мен вчера на Информацията /Рецепцията newsm78/ в Тина Киркова ми показаха новия ценоразпис!!! уж не били сериозни увеличенията - избор на екип става 900, за секцио 1200, двойна вип 40/ от 35/ единичната не се променя. друго не можах да видя, но трябвало да има актуализирана информация в сайта след 1, или поне така разбрах! и аз не съм наясно защо ги вдигат, ама до сега това е била най - евтината болница, ама на късмет ooooh!
*Jeny* тя не ми остави много избор трябваше да решавам между 25 и 28 септември. сега помолих една позната да ми направи хороскоп и да видим коя дата е по добра, ако ще го вадя насила, поне да не му натреса някоя лоша дата Rolling Eyes нооо все се моля да си се обърне и да се появи със своята си съдба Praynig
стори ли ми се или някой каза нещо за Софийска среща Crazy Rolling Eyes Wink

# 56
  • София
  • Мнения: 1 594
Направо не е за вярване  Laughing Тази сутрин най-сетне се премерих и се оказах с 2кг + от последното мерене преди 10 дни  Confused Естествено точно си мислех как ще се оплача тук по този повод и виждам, че темата с килограмите вече е изкоментирана от повечето ви и чак ми става смешно как всеки път като си помисля да питам или да напиша нещо отварям и прочитам, че вече е обсъдено  newsm78


Юлианка, честит рожден ден и от мен   bouquet


Искам и аз Софийска среща! На миналата не успях да дойда, но тази не искам да пропускам. Само гледайте да не я организирате между 06.08 и 16.08, че няма да съм си в София и ще ядете бой  Naughty


Това с Тина Киркова нещо не го разбирам.... Така с тези нови цени излиза, че аз в частната клиника, на която съм се спряла ще платя доста по-малко отколкото ако бях отишла в Тина Киркова както мислех по едно време да направя...

Последна редакция: вт, 21 юли 2009, 14:30 от Addri

# 57
  • Лавал-Пловдив
  • Мнения: 376
Хубав ден на всички Hug
Честит рожден ден не Джулианка
Честит рожден ден на патерици на Буба Катинка
Честит сладуран на Деси
Честито на миналите теста за кръвната захар, аз съм другия четвъртък на 30.07 - тук си е задължително изследване, безплатно и никой не те пита искаш или не, направо ти дават час.
Тогава ще си запиша среща и аз обиколка на болницата. Пак задължително ми се полага една такава, около 2 часа, да гледаме стаи, родилна зала, входове, изходи и т.н.

# 58
  • Мнения: 1 107
Честит рожден ден на Джулианка!
Много хубава торта, мерси- да си жива и здрава и детенцето да те радва много!  bouquet

При нас както при Дора ни се полага нещо като училище за родители с посещение на болницата- но ще е чак края на август. Все пак обещавам като отида да опиша впечатленията.

Отивам сега до един магазин за колички- като се прибера ще пиша впечатления. Дано нещо ми хареса, че вече много се уморих от гледане на картинки в интернет Confused

# 59
  • Мнения: 63
Юле, Честит Рожден Ден и от мен!
Пожелавам ти много подаръци, но най-хубавия октомври месец Simple Smile!

Да ви питам друго нещо за отглеждането. Как трябва да се оставя бебето да спи? Лека на страна или директно по гръб? В западната литература се отрича това поставяне на страна, но в бг. знам че се практикува масово.

Общи условия

Активация на акаунт