Образование, обучение, квалификация, сертификати

  • 3 172
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 370
Мене ме интересува СИСКО, първо ниво.Имам материалите у дома, изтеглила съм ги, но ме интересува получаването на сертификат.
Къде в София съотношението добро ниво на обучение/цена на курса е най-приемливо?
Благодаря.
Тук правят он-лайн тестове и след 10 дни си получаваш сертификата.
Звънни им по телефона за подробна информация.
Ейййй, ти си слънце, благодаря ти!  bouquet

# 16
  • Мнения: 1 893
А за това имате ли някаква информация?

# 17
  • sofia
  • Мнения: 8 939
Ейййй, ти си слънце, благодаря ти!  bouquet
Ето още инфо за изпити
Курсове са организират от ФМИ


# 18
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Много благодаря!  Hug  bouquet И аз се поразрових в гугъл и ми стана донякъде ясно...
Ако има хора явявали се или смятащи да се явяват на изпити за езикови квалификации моля да се включат с информация - какви изпити, къде, кога, какви цени, каква подготовка и къде? Ще ви бъда признателна!  bowuu
Какъв език по-точно те интересува?

# 19
  • Мнения: 31 233
Да ви следя.

# 20
  • Мнения: 98
Мене ме интересува СИСКО, първо ниво.Имам материалите у дома, изтеглила съм ги, но ме интересува получаването на сертификат.
Къде в София съотношението добро ниво на обучение/цена на курса е най-приемливо?
Благодаря.

Където и да отидеш формата на обучение е "самоподготовка", сядаш пред монитора и четеш.  Важното е там където ще караш курса да има машини , които да пипнеш и разбереш. Сертификата не ти върши никаква работа, а и е валиден за срок от две години. 

В момента CCNA 3.11 излиза от учебната програма. Въведени са два нови курса Discovery  и Exploration. Проучи кой от двата изобщо има смисъл - зачетох ги ми и ми стана лошо с какви глупости започват. 

Ако нямаш достъп до реална мрежа, не мечтаеш да работиш в такава и учиш за сертификат, не си губи времето.  Satisfied

# 21
  • Мнения: 197
Много благодаря!  Hug  bouquet И аз се поразрових в гугъл и ми стана донякъде ясно...
Ако има хора явявали се или смятащи да се явяват на изпити за езикови квалификации моля да се включат с информация - какви изпити, къде, кога, какви цени, каква подготовка и къде? Ще ви бъда признателна!  bowuu
Какъв език по-точно те интересува?
Немски, английски, датски, шведски  Embarassed

# 22
  • Мнения: 5 370


Ако нямаш достъп до реална мрежа, не мечтаеш да работиш в такава и учиш за сертификат, не си губи времето.  Satisfied
Благодаря ти, Ени, напротив, бих искала да се занимавам с това, не само за сертификат.

# 23

Общи условия

Активация на акаунт