Лятна почивка в Пампорово

  • 1 649
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 178
Здравейте,
някой с пресни впечатления от Пампорово  Rolling Eyes зимата е ясно, всичко работи на макс., но сега как е ..
- топли ли са басейните
- обслужването, храната..
Има доста изгодни оферти за 1 седмица на планина.. Ако може и препоръка за конкретен хотел

# 1
  • Мнения: 6 039
Преди 2 дни се върнахме от Пампорово. Много е хубаво, спокойно, прохладно. Заведенията си работят, храната е много добра. Няма строежи.
Използвахме басейна на Мургавец, водата беше топла. Хотел не сме ползвали, но приятели спяха в Мургавец и бяха много доволни. Има изгодни оферти за лятото.
В околностите има интересни и красиви места, които може да посетите.

# 2
  • Мнения: 5 178
Благодаря!!
Местата сме ги обикаляли преди 2 години, но тогава бяхме с приятели, без деца и беше поскоро автопоход... Две нощи на едно място не сме спали, но сега с детето определено ни е нужен друг подход към почивката  Mr. Green

# 3
  • Мнения: 101
Миналото лято бяхме в хотел Белмонт за седмица. Изкарахме чудесно, макар строежите да бяха в разгара си. Белмонт е малко отдалечен от основния комплекс и е на тихо и спокойно място. Водата в басейна не беше много топла, но пък останалото беше екстра. Препоръчвам с две ръце.

# 4
  • Мнения: 68
Преди ден се завърнахме от Пампорово.Там е доста спокойно ,няма строежи ,малко са и летуващите.

# 5
  • Мнения: 5 178
А къде бяхте отседнали, а басейните как са..

# 6
  • Мнения: 68
Бяхме в хотел "Роял Лойдж",в басейна водата е около 25-26 градуса и за мен беше хладна,басейнът е вътрешен.Може да се ползва джакузито -срещу заплащане -там вече температурата на водата  е ок.

# 7
  • Мнения: 1 844
в пампорово бих ти препоръчала роял лодж.студиата са хубави,чисти,хигиената е на ниво. към басейна и спа процедурите също нямам забележка.
лично на мен единствено ресторантът и храната,която предлагат не ми допадна,но пък всеки си има вкус.

# 8
  • Мнения: 6 039
Да, там в ресторанта е доста задушно, когато се съберат много хора.
Вие да не сте били на Пейнтбола?

Общи условия

Активация на акаунт