КОЛИЙФ

  • 38 661
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 170
моми4ета, благодаря ви за отговорите!
и аз си мисля, 4е в тази жега е малко опасно да се приготвя по рано млякото.....слагам капките и давам АМ веднага, защото много се изнервя.

# 16
  • София
  • Мнения: 292
И нас ни спаси от коликите колиф-а. В началото спазвахме половин час преди хранене да го капваме. Но педиатърката каза, че няма нужда да сме така стриктни и минахме на 10-15 мин. И без това докато изяде млякото минава още толкова. Случвало се е и да мине само минута две, ако огладнее по-рано. Но гледах да приготвям храната преди да е дошъл часът за хранене. Вече започнах да намалявам дозата, защото коликите май минаха Simple Smile

# 17
  • Мнения: 657
Не винаги изчаквахме половин час, дори почти никога. Rolling Eyes Ефектът си беше на лице. Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 311
Тези капки много ни помогнаха. Спазвах 20-30 минути. Мисля, че не е правилно да се капват в малко количество и да се дават накрая. Те действат на цялото мляко, Бебчо нали яде горе долу през 3 часа - просто приготвяй храната на 2,5 часа.

# 19
  • Мнения: 4
Момичета,ами ако кърмя ,как да ги давам тези капки?

# 20
  • Мнения: 925
Принципно лекарства се приемат по начина, препоръчан или от наблюдаващия лекар или по описания такъв в листовката Peace
Няма как "Колийф"- а да подейства, ако го даваш по-рано. Всичко си е описано в листовката, включително и начинът му на действие. Предполагам се храните в определени часове и не разбирам какъв е проблема да го направиш половин час предварително.
Ето информацията от листовката: http://www.colief-bg.com/?Инструкции за употреба
Там е описано и как се прилагат при кърмени бебета Peace

# 21
  • Мнения: 9 441
Аз не съм изчаквала никога!

# 22
  • Мнения: 438
Ще отклоня малко темата, за което моля да ме извините!
Въпросът ми е : "За колко време стига едно шишенце?"
 Питам просто от любопитство.

# 23
  • Мнения: 4
Мисля че за около 7 дни.

# 24
  • София
  • Мнения: 39 771
Ще отклоня малко темата, за което моля да ме извините!
Въпросът ми е : "За колко време стига едно шишенце?"
 Питам просто от любопитство.

Цитат
Съдържание: 7 мл / 160 капки

Кърмене: 0-3 месеца - 28 капки дневно / 4 месец - 24 капки дневно

Изкуствено хранене: 0-3 месеца - 28 капки дневно / 4 месец - 24 капки дневно

28 капки дневно - 5-6 дена
24 капки дневно - 6-7 дена

# 25
  • Мнения: 651
И аз смятам да ги пробвам.Сега давам Биогая.Мисля,че и те са добри,но коликите са си колики!

# 26
  • Мнения: 4
Ние сме 3-ти ден с капките,но още си имаме колики.

# 27
  • Мнения: 52
Изпихме почти три опаковки от тези капки, първите дни давах преди всяко кърмене, изцеждах малко кърма и слагах 4 капки, след това съм давала само преди обедното и вечерното кърмене. Определено ни помогнаха. Не съм спазвала часове и да чукна на дърво не съм забелязала да имаме някакви проблеми.

# 28
  • Мнения: 200
По принцип сме гледали да изчакваме определеното време, но когато ревнеше двахме млякото. Ефект честно казано не видяхме голям. Коликите са си колики ...... Sad

Общи условия

Активация на акаунт