В горещините xа'ди на Дuaрбакърски любеници при комшийските момици-убавици–TR24

  • 18 300
  • 301
  •   1
Отговори
# 45
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Малиййййй, момичета
сериозно ли за тутуна така бееее??? Велика радост за менИ и голямо нещастие за БаткУ. Прочетох му какво сте писали за тутуна у Станбул. Не го виждам ко шЪ праЙ 6 дена Laughing Ще сЪ УпУзнава тогаз и той пред хотела със останалите и ще сЪ сближават Laughing
Ще гледам след 1 ден и аз тез невиждани нИща които сте писали за дружеското пушене по вънка smile3503 Мъжо  обаче не вярва, че е реално. Да го видя аз във понеделника колко измъчено ще изглежда като се оглежда де да изпуши поредната пущина.
Какво казват за температурите във Стамбул от понеделник нататъка мили Комшийки? Че да не стане така да лежа само У хотелчика- то не са ден два newsm78
ХАКСЕВ- честита голяма радост. Със лекота момчето да си взима изпитите, че там голямо четене падаааааа-няма мърданеееее. И да се гордеете със него-такъв лекар да стане newsm10

# 46
  • Истанбул
  • Мнения: 309
Благодаря ви момичета Hug Hug HugНали знаете ,че връзката и обичта към племенниците е по=друга Heart EyesЛорче ,при толкова много лекари в семейството ни надали е почерпил вдъхновение от мен.Важното е да не се стряска от тежкия учебен материал и наистина по=късно да работи професията си с желание.Пък ние ще помагаме с каквото и колкото можем.Той сега все още не е в състояние да разбере случилото се .Сега все още е в еуфорията от изпитите и удовлетворение от положения труд.За себе си осъзнах ,че съм лекар не когато завърших ,а едва по=късно,когато започнах работа=така вече 14 години=една огромна кръстословица ,където се опитваш да натъкмиш буквите.  bouquet

# 47
  • близо под тепетата
  • Мнения: 669
haksev ,много интересно описание на професията! Замисляла ли си се да станеш писател? Laughing
Предполагам племенникът ти е бил наясно с какво се захваща,затова никакво стряскане! Mr. Green хванал се е на хорото, нека води! Simple Smile
Аз чакам гости Joy най-после, щото тука е такава скука! Ама днес има облачета Nature Partly Sunny не знам к'ъв тен ще се прави newsm78 важното е, че вече не е такава жега като вчера и се диша без да се изплезват езици Sunglasses  отивам да готвя нещо, че да не я оставям гладна дружката

DELTA_DELTA , вярвам, че въпреки забраната, хотелите няма да се лишат от туристите си Mr. Green искрено ти завиждам, че ще ходите на почивка в тия жеги! Там сега си представям как сутрин си пийвам кафенцето на верандичката/тераскатаи подухва лек бриз, дишам йодни пари Mr. Green ( само дето кафе не пия и не мога да ставам толкова рано(камо ли на почивка като съм), освен ако няма екскурзия организирана hahaha)

tsve_te , мъжо ти добре ли е? 19 градуса? Аз тука не давам под 28 да пада! Naughty че иначе трябва да си обличам зимните дрехи! до оня ден ходих с ватиран анцуК вкъщи hahaha
Дано да имате много клиенти на автомивката и все "лъскави" коли да идват Wink Sunglasses  тази вече собстена ли е? или под наем?

Лек и успешен ден! Много усмивки и летни емоции Mr. Green
А за добро утро:



П.С. докато пишех тук и кипнах млякото smile3555 (ама то не е нещо нетипично за моя милост-готвачката  chef bowuu)

# 48
  • Varna
  • Мнения: 2 596
ДобрЮутрУУУУУУУУУУ Hug
магитооо Simple Smile Ще го успокоя мойтУ мъж тогаз Wink А във Истанбул и без организирана екскурзия кака ти Делта става ако трябва и във 5 часа сутринта. Във такава радостна еуфория съм там, че даже не ми се спи. А ще ми се наложи да стана и толкова рано, че да хващаме пътечката и за Бурса. Wink Хайде пожелавам и на тебе такава почивка. newsm10 То нащо си е живо хайтосване и се надявам малко да се е охладило. Поне тука във Варна такива грамотевици имаше и такъв дъжд валя до преди малко, че не ми се вярва, че вчера беше такава задуха. Дано и във Станбул да е така, ама каквото е писано Grinning
Закуската ти е страхотна  bouquet
Хайде момичета-комшийчета много усмихнат ден Hug

# 49
  • Мнения: 2 199
haksev много се радвам за племенника ти  Hug  Peace
Ще се справи. В този момент по-щастливи от него са родителите му и вие неговите близки  Hug
Брат ми също е приет специалността която пожела - инженер кат' мен  Laughing  Heart Eyes
Той между Дания и България избра България за радост на родителите ми  Hug

# 50
  • Мнения: 644
Здравейте момичета! Имам едно голямо питане към вас за Истанбул и надявам се да ми помогнете!

Пътувайки от Кувейт за БГ-Сф ще ни предстоят 10 часа престой на летището в Истанбул от 6ч. сутринта до 15ч. Освен на летището никога не ни е случвало досега да разгледаме самия град, а мисля че това е шанса. Бихте ли ме упътили по подробно за градския транспорт или как да стигнем до центъра на града, където да разгледаме забележителностите!
Разбрах като начало, че от летището можем да хванем метро, прави се смяна с трамвай/ кой номер и къде точно се прави смяната на коя спирка?/ и така да стигнем до площад Султан Ахмед, където на едно място са били Синята джамия, Св. София, подземното водохранилище Йеребатан и султанския дворец Топкапъ!
Това, което успях да намеря в Нет-а е карта на метрото и трамвая, но не се ориентирам, къде е летището тук. Незнам турски.
http://vorbis.files.wordpress.com/2008/05/istanbulharita.jpg
Може ли да ме ориентирате?
Също намерих тази карта със забележителностите, където отново не мога да се ориентирам в коя точка се намира долу-горе летището?
http://vorbis.files.wordpress.com/2008/05/istanbul-map.jpg
Предварително много ви благодаря!

# 51
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
Момичета, добро утро и от мен!
Тук духа със страшна сила, чак не мога да повярвам,че вчера беше 40 градуса! В резултат на което имаме откършен клон от вишната и други екстри та да се забавляваме доволноSimple Smile
Хаксев, айде , честито и да почерпиш! Твоят племенник е поредния "наследствен" доктор, за който съм чувала. В такива случаи си спомням едно интервю със собственика на клиники "Торакс", първите частни клиники по западен , ако мога така да се изразя, образе, който е трето поколение доктор и на въпроса повлиял ли е родът му върхи избора му на професия, той отговори : Това е една изключително благородна професия и ако не съм разбрал това от малък, жалко за семейните традиции и възпитанието.
Суха Мащерка, ей такива деца като твойто братче много ме радват. Simple Smile
Делтааааа, не стига че Истанбул, ами и Бурса!! Нямаш ли нужда някой да ти носи куфара? Аз много не искам, бирата сама ще си я осигурявам! Сериозно,  може ли да анимаш в Бурса и после да споделиш снимките? Simple Smile
Цвете, късмет, успех и никакви данъчни проверки !:)
На всички останали - спокоен уикенд! Аз отпочва ГОЛЯМОТО НЕДЕЛНО ЧИСТЕНЕ... clean clean clean clean prostor

# 52
  • Мнения: 247
Добър ден,момици...

анджи,при вас ватър,ама и при нас днес  е таквоз ми ти чудо... Shocked...ужас...Ние живеем на последният етаж,и като си седя и слушам какво става навън,се сещам за песента на Лилито-Вееетрооовеееееее Laughing

Във връзка с по-горе споменатата халва   chef,веднъж правих,по-точно хванаха ме за канарче да помагам с бъркането..Лелеее,голямо бъркане се иска и здрави мускули  Simple Smile Но наистина е вкусна....

хаксев,присъединявам се към поздравите за племенника ти   bouquet

цвете,стискам палци за автомивката...Ама пишеш ,че ще си заета и няма да ни навестяваш много...та да попитам...Да не би да е от тези автомивки ,дето русокоски с мокри фанелки сапунисват колите  Wink Laughing Grinning...



Щото ти отговаряш на изискванията  Grinning  Peace
Но за шефка  по -те бива   Hug
Шегичка,нали не се сърдиш  Heart Eyes  Да не вземе да ме чуе мъжа ти,че ако е като турските  newsm78

# 53
  • Varna
  • Мнения: 2 596
анджиабе има кой да ми носи куфарите ама и ти може да дойдеш. Малко закъсня със това питане за носене на куфари. Пък бирата щяха да ни черпят беей. Кавалерин има със менИ Wink  И да носи и да черпи даже Wink Ще ти пратя снимки. Да се приберем и ще метна.  newsm47

# 54
  • Истанбул
  • Мнения: 309
Отново здравейте  bouquet
Мащерке и на теб честит ти студент :hug HugАз знаех за датския вариант,е ние дето сме завършили в България да не би да сме умрели Mr. Green Heart EyesНали знаеш поговорката=у дома и стените помагат  bouquetИЛИ по нашему във всяка работа има хайър  bouquet
Снежи 20когато слезете налетището се отправяте кък метрото =има стрелки и ознечение с буквата М ,купувате си жетони и слизате по ескалатора и се качвате на метрото,няма как да го объркате =линията е една =отива до летището и се връща,на спирка Зейтинбурну слизате и се прехвърляте на трамвай=ама той прилича на влакче,на което пише Зейтинбурну=Кабаташ=Zeytinburnu-Kabataş.И така отивата където искате  bouquet
Ангелинкеизчисти ли къщата .Абе тя къщната работа край няма  bouquet
Бенмаритук няма вятър ,обаче е едно задушно,дано да завали та д аси вземем малко дъх Hug
Магии аз като тебе покрай компа ще ми загори манджата  bouquet

# 55
  • Варна
  • Мнения: 924
Суха Мащерка,поздравления за братлето!!!
Пожелавам му здраве,любов и късмет!
Кой университет избра братчето ти? Интересува ме къде в наши дни се получава добро инженерно образование.
magito1986,много ми харесаха снимките ти,размечтах се...
И вие сте големи сладури! Пу-пу-пу ... Laughing Все такива влюбени бъдете!!!  loveuuu

Последна редакция: нд, 26 юли 2009, 21:32 от Lora-Di

# 56
  • Мнения: 58
Привет момичета,

Аз .. пиша да се отсрамя  ooooh! Embarassed
Сладка хапка, браво на сина ти. Нека от тук да стартира с големи крачки към житейските успехи. Hug
Хаксев, браво на племеника ти  Hug
Цвете, успех и хаирлия да е на начинанието  bouquet
На новодошлите момичета - добре дошли в темата.
Бз, страхотна темичка си направила, ще седна някой ден по-сериозно да се поровя в блога   bouquet
Джорди, как върви диетата?  Hug
Анджи, вие кога тръгвате за Широка поляна? Бипни едно телефонче като минавате през Пловдив.
Суха Мащерка, браво и на твоя брат  Peace
Маги, как си, отдавна не съм чувала от теб?  Hug
Кайги, и вие сте се завърнали по по-западните земи.  Hug

Ние направихме един лонг уикенд до морето, така малко за тен, другата седмица сме на сватба, та един куп занимания по това. Знаете как е. Айде до скоро от мен  bowuu

# 57
  • Мнения: 6 243
Хайде по нощите и аз да се разпиша чак на 4та стр!

Честито на племенника ти, Хаксев!
Анджи, ела ми на гости - тук в квартала всички дини са като от Диарбакър - поне 11 -12 кила. Едвам ги качвам в колата ooooh! Ама са сладки!!! Айде, пък аз ще те върна после дома Wink
Суха мащерка, поздравления за братчето!
Бенмари, стискам палци скоро да свършите ремонта и за майстор да не се сетиш поне 50 години
Цвете, радвам се, че Ивчо вече се чуства добре на градината, дано повече да нямаш старите притснения. Успех в новия бизнес.
Айде, спирам до тук - кайги, Ghosn, лора-Ди, Делта - поздрави!

Аз имам купища нови снимки от Будапеща и от Дъблин, както и купища работа ( даже и вчера ходих за малко да свърша някои спешни неща). Май ще ги оправям и качвам чак като ми дойде отпуска. Което е почти след месец... Вече нямам търпение.

Айде - лека и спорна седмица на всички!

# 58
  • Мнения: 1 243
Benmary  Joy посмях се с тези голи мацки. Сетих се, че Краси искаше да наеме на първата мивка момичета да се разхождат по бански и да имитират миене на коли, докато миячите вършат истинската работа, но се отказа в последствие. Надали и клиенти и миячи щяха да се съсредоточат  Wink
Благодаря на всички за пожеланията. Ние днес впрегнахме всички причтели да чистим и боядисваме барчето и стаята за персонала. утре ще чистят самите клетки. Има много работаи много ремонти. На 1 август трябва да отворим. Дано успеем.
Кой имал нужда от носач на куфари? Laughing И аз да си предложа помощта. Оставям мивка, работници и дете и тръгвам  Rolling Eyes Само някой да ме цани за носач. Заплата не искам-очи да видят и ръце да пипнат е достатъчно  Joy Ехххх как ще ми се размине Турциа тази година (за голяяямоооо съжаление).
Сладка хапка позравления за брат ти. Страхотно е, че избрал Бг за обучение. ти няма ли да идваш към Шумен или Варна. Да с еобадиш този път, ей  Hug
Ghosn къде бяхте на море?
Какво стана със Снежи и Дениз? Отдавна  май не е писла или аз се заблуждавам
Джорди, Bz, Kajgi, Delta, Sladka, Haksev, Ange, Lora, Magito, dano ne   propuskam nqkoj  Hug
Лека нощ от мен, че утре съм на тръстиката отново!

# 59
  • Мнения: 759
Здравейте! Много се извинявам, че така нахълтвам във вашата тема, но реших все пак да ви попитам, защото помислих, че повечето от вас понякога се завръщат в БГ и са запознати Wink) Знаете ли случайно дали тази билка (или каквото е там) салеп се продава и тук в България?

Общи условия

Активация на акаунт