121–Слънце жарко над арабско грее–да се сбъдне това,за което всяка от нас копнее

  • 22 331
  • 295
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 3 804
хадил изгревът е прекрасен . bowuu

алвера не съм си сменила ника още ,кръстницата не ми е дала нов   Wink

беба никой няма да изисква или да очаква от теб да го спазваш,просто малко по дискретно.Ние миналата година в началото на Рамадана си бяхме в БГ и там постихме,е малко е по-трудно,като се има предвид ,че около теб никой не пости,но пък щом човек е решил,ще се справи.
М/у другото днес е средата на месец шабан-та който е решил пости,затова няма да си взема от почерпката.

ди видях чашите ,но не знам къде са  Embarassed
Понеже вече сме на 20 стр,ако никой не изяви желание аз мога да пусна новата тема .

# 286
  • София
  • Мнения: 18 056
Здравейте дами,
Едва сега се поосвободих и се захванах с обещаното.Този път пътуването ще е кратичко- 12-13дневно Wink
На снимката по-долу съм ви изготвила и маршрута.За неигралите досега да обясня.Тръгваме от синьото кръгче с бялата точка и 12-13 дни по-късно се предполага да пристигнем в червеното кръгче.До изходната точка ще летим със самолет.От крайната дестинация насам - също ще ползваме услугите на авиолинии. PeaceМеждинно ще пътуваме и ще се наслаждаваме на лукса на круизен лайнер.Всяка междинна точка представлява спирка-град, в който ще разглеждаме редица забележителности.Няма да упоменавам по никакъв повод нито имената на градовете, нито на архитектурните паметници и забележителности в тях.Ще давам словесни жокери и снимки за обектите.Едва при отгатване на всичко зададено за една дестнинация, можем да отпътуваме славно към следващата.И една последна уговорка - на който не му се нрави подобна игра, нека не  изразява недоволството си жлъчно и иронично, а просто да пропуска нежеланите постове! Praynig

# 287
  • Мнения: 1
 newsm78 А как стана номера с точките и стрелкичките, ай ти генийче?  newsm78

# 288
  • Мнения: 3 804
newsm78 А как стана номера с точките и стрелкичките, ай ти генийче?  newsm78
Аз имам идея -да видим дали съм познала,сваляш картата и от някоя програма,например художник използваш гумата,така ,ще се виждат само границите ,без подробности.

# 289
  • София
  • Мнения: 18 056
Exactly! Laughing

# 290
  • Мнения: 1
ама че съм сляпа....с такива наръфани брегове трябваше да се досетя, че е играла гумата...ама аз повече се фокусирах върху точките и стрелките, че много ми харесаха  Peace

# 291
  • В един зелен, неспирен поглед, там далеч...
  • Мнения: 942
[
алвера не съм си сменила ника още ,кръстницата не ми е дала нов   Wink

А има, има, КИКОТ ! Peace Или ти вече беше Кикот  newsm78. Не помня  Embarassed
По отношение на питането ти за душевната нищета- моят отговор е  #2gunfire

НСЕ, хайде да пуснеш загадката и в новата тема, да не се връщаме непрекъснато назад.
Monsoon_rain , аз се предавам, къде е сервизчето ?!!!

Последна редакция: чт, 06 авг 2009, 13:36 от alvera

# 292
  • София
  • Мнения: 18 056
Тъй като няма полет на наши или тамошни авиолинии до въпросния град-стартова точка на нашето пътуване, ще ползваме услугите на Lufthansa.Наместете се удобно , отлитаме....Кацаме в град, находящ се в държава в Южна Азия, чието население е второ по големина в света след Китайското.Градът е разположен на остров  в западната част на страната,до 1995 година е познат с друго име.Представлява финансов център на въпросната държава, а успоредно с това е и най-голямото пристанище в нейната западна част.Настаняваме се, не къде да е, а в луксозния, 5-звезден хотел Амбасадор.Отпочинете си,защото  след това ни чака разглеждането на много интересни неща.....Но за да имате право да разглеждате и да се потопите в магията на този град, първо ми кажете, кой е той. Peace

# 293
  • Мнения: 2 171
Тъй като няма полет на наши или тамошни авиолинии до въпросния град-стартова точка на нашето пътуване, ще ползваме услугите на Lufthansa.Наместете се удобно , отлитаме....Кацаме в град, находящ се в държава в Южна Азия, чието население е второ по големина в света след Китайското.Градът е разположен на остров  в западната част на страната,до 1995 година е познат с друго име.Представлява финансов център на въпросната държава, а успоредно с това е и най-голямото пристанище в нейната западна част.Настаняваме се, не къде да е, а в луксозния, 5-звезден хотел Амбасадор.Отпочинете си,защото  след това ни чака разглеждането на много интересни неща.....Но за да имате право да разглеждате и да се потопите в магията на този град, първо ми кажете, кой е той. Peace


Мумбай?  Simple Smile

# 294
  • сред маслини и портокалов цвят
  • Мнения: 1 265
Айде да се пробвам и отивам да си готвя зеления фасул Mr. Green

Градът е Мумбай(бивш Бомбай), държавата Индия, о-в Салсет.

П.П. Изпревариха ме Mr. Green  bouquet

# 295

Общи условия

Активация на акаунт