Августинки 2009 - тема № 52

  • 10 634
  • 293
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 154
Дано тази тема се напълни с много бебенца и само хубави новини  Hug

# 31
  • Мнения: 485
                Hug    ДАНО  Hug

# 32
  • София
  • Мнения: 12 284
  Хайдe да споделя, че една моя близка приятелка, която е августинка, но не съм сигурна дали пише, но знам че ви четеше роди днес  Simple Smile
  Младежа се казва Борис и е почти 3300 гр и 51 см. Мисля че термина и беше около 12 август  Simple Smile

Последна редакция: ср, 22 юли 2009, 21:21 от Aila

# 33
  • Мнения: 219
Aila кажи и мамата как се казва, че да я сложим на 1-ва станичка Simple Smile
Много бебчета почнаха да излизат вече Simple Smile Айде темичката да е само с бебчета, леко и бързо родени  Praynig

Янче, дала си го като цитат, ама нищо де, като дойде време ще оправяме, че то ще има и нови бебета, и ще трябва да се добавят, пък и да се даде линк към тази темичка. Има време, добре, че си я сложила от профила на Август2009 Simple Smile

Аз няма да дойда на срещичката в петък, колкото и да ми се иска - в тия жеги не ми се рискува, пък и малката не искам да я оставям на леля й, и без това достатъчно ми помага, да не се натрапвам.

# 34
  • Мнения: 485
Да й е жив и здрав младежа Борис , Бързо възтановяване на маминка.   bouquet

# 35
  • Мнения: 1 569

Янче, дала си го като цитат, ама нищо де, като дойде време ще оправяме, че то ще има и нови бебета, и ще трябва да се добавят, пък и да се даде линк към тази темичка. Има време, добре, че си я сложила от профила на Август2009 Simple Smile


Еми нали уж като цитат се дава? Как иначе да го сложа все едно АЗ съм го писала?  newsm78 Тамън се зарадвах, че съм чатнала как се пуска тема, а то...  ooooh! Cry

# 36
  • Мнения: 27
Писах на Петя смс, че само с мислене не става. Цитирам:
"Аз съм като патка замаяна от високото кръвно, но тоновете на бебо са добри! Утре трябва да ме види кардиолог. Поздрави на всички! Лека нощ."
Не ми стана ясно дали е в болница, но не ми беше удобно да я разпитвам с друг смс. Надявам се тя самата да ни пише утре  Peace Praynig

Айла, да е жив и здрав Борис!
(съименник на моя Бобко Heart Eyes)

# 37
  • Мнения: 735
Момичета,много ме боли кръста.Нито мога да стоя като хората,нито да лежа.Не знам как ще я изкарвам тая нощ. #Crazy

# 38
  • Мнения: 370
Момичета,много ме боли кръста.Нито мога да стоя като хората,нито да лежа.Не знам как ще я изкарвам тая нощ. #Crazy

Накарай мъжа ти да ти го разтрие малко.Много олеква,като се загрее.Само да не се почва и при теб,че имаш още време  Naughty

# 39
  • Мнения: 735
А, мъжа ми отдавна спи.Сега и аз си лягам.Мисля,че не почва раждане, просто ми тежи корема и ми е неудобно като седя и от там.Ще стискам още кълки. Praynig Praynig Peace

# 40
  • Мнения: 367
Аз пък преди няколко часа си взех изследванията и видях - хемоглобинът ми е 78, при норма над 120 Rolling EyesМалее дали бебо е добре!? Утре ще ги занеса на гинеколога...Лека нощ, момичета Simple Smile

# 41
  • Мнения: 285
Аз пък преди няколко часа си взех изследванията и видях - хемоглобинът ми е 78, при норма над 120 Rolling EyesМалее дали бебо е добре!? Утре ще ги занеса на гинеколога...Лека нощ, момичета Simple Smile
Ейми, това е много лошо. С такъв нисък хемоглобин може да се наложи кръвопреливане. Така бебето не се снабдява достатъчно с кислород. Пиеш ли желязо?
Пиши утре след прегледа какво ти е казал доки. Успех  Hug

# 42
  • Мнения: 439
Честито на мама Айс Куийн! Да е здравичък бебе Александър! на мама бързо възстановяване!

Честито бебче Борис на августинката мама с термин 12 август! Много да папка и коро у дома!


На Петя и Бояна стискаме палци!
Дано кардиолога да каже хубава новина и дано не й оттичат крачетата,ама миналия петък маа гащи, та дано и сега има разходки до термина.
Боянче, леко секцио и скоро да гушниш бебчо.

Захира, като отидеш на преглед, кажи на акушерката да те пипне.

Шайн, можеш законно да сиседиш вкъщи една година, като ти плащат 90% . ако все пак отиваш на работа, наистина се уговори предварително да ти ги плащат НОИ, а оттделно и заплата. Няма да компенсира връзката през деня с бебето, а също по закон имаш право да излизаш през деня два пъти за кърмене, ако живееш по-далеч, да си тръгваш по-рано. Проучи го, моля те.

Доллс, къде си направила обиколка?

Аму81, предписаха ли ти какво да приемаш за хемоглобина?
Напоследък много ядем кайсии, дано хемоглобинът да ми е добре, ще отида да направя изследванията, а и доктора да каже за вагиналния секрет какво да предприемем

# 43
  • София
  • Мнения: 42
  Здравейте,момичета,
  ЧЕСТИТИ НИ НОВИ БЕБЧЕТА!!!ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ И МНОГО ДА РАДВАТ РОДИТЕЛИТЕ СИ!!!
  И АЗ СТИСКАМ ПАЛЦИ НА ПЕТЯ И БОЯНА!!!ДАНО ВСИЧКО ДА  НАРЕД И СКОРО ДА СА ЗАЕДНО С БЕБЧЕТАТА СИ!!![/b][/i]
  За лекцията в петък аз ше дойда,но може би няма да мога да остана много след това,че пак ще пътуваме.Май ще раждам някъде по пътищата  Grinning Иначе не можах да изтрая да чуя лекцията (нали темата е за избора на педиатър) и днес ходих да запиша л.лекар на бебка.По-скоро да ми потвърди дали приема нови пациенти,че нали не искали да записват новородени,защото имало много работа около тях-ваксинации,консултации всеки месец и т.н.Лекарката е около 50 год.,малко строга,но може би само на мен така ми се стори,чух доста добри отзиви за нея.
  Хайде,до утре и сладки сънища!

# 44
  • Мнения: 15
Данче,то така е по-добре да ти кажа,тамън са си в границите на нормалното, нито са дебели нито слаби,а и се радвам че отървах секциото(надявам се де) newsm17
ох дано Петенцето се оправи милата Praynig
на Боянчето стискам палци всичко да мине леко и безпроблемнно,и да си гушка живо и здраво бебче Peace

Общи условия

Активация на акаунт