Къде в София продават чанти Louis Vuitton?

  • 89 925
  • 147
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 172
Сега случайно, тичайки по "Шишман" в обедната, забелязах,че продават чанти от тази марка в магзин "Алекс". Намира се досами ъгъла с "Юри Венелин", малко магазинче,но натъпкано с чанти. Имаше няколко с букви,които не харесвам, и една огромна виолетова, велурена с метална пластинка, която ми спря дъха! Може и други да е имало от марката,но тези различих поради набиващите се в очи LV.

# 16
  • Мнения: 3 315
Много харесвам тези чанти  Crazy

# 17
  • Мнения: 600
Сега случайно, тичайки по "Шишман" в обедната, забелязах,че продават чанти от тази марка в магзин "Алекс". Намира се досами ъгъла с "Юри Венелин", малко магазинче,но натъпкано с чанти. Имаше няколко с букви,които не харесвам, и една огромна виолетова, велурена с метална пластинка, която ми спря дъха! Може и други да е имало от марката,но тези различих поради набиващите се в очи LV.

е, тези, както стана ясно, трябва да са оригинални от илиянци и капалъто...

# 18
  • Мнения: 156
мисля че най близо до българия оригинали има в Австрия. Магазин в Виена и Залцбург на главната.

# 19
  • Мнения: 4 717
Прага също

# 20
  • Мнения: 156
може и в софия да има скоро ако се съберат достатъчно можещи Simple Smile. като се има предвид че една кучешка кайшка е около 100-300 еуро

# 21
  • Мнения: 0
momicheta az imam edin poznat koito prodava takiva chantichki na louis vuitton e ne sa orginalni no stava,ako iskate kazvaite i ako ima vashiq model nqma problem shte moga da go vzema Simple Smile

# 22
  • Мнения: 4
Само не разбирам защо се правите на луди (аз търся една чанта -а пък мой познат продава почти същите)айде стига стия реклами на черно на магазини.

# 23
  • Мнения: 0
ne sa nikakvi reklami,prosto si predlagam pomoshtaaaaaaaaa

# 24
  • Мнения: 1
Ще кръщаваме внучката ми искам да и подаря икона .Къде мога да купя?

# 25
hei, pebuls4e, az iskam edna 4anta na LV
http://i2.iofferphoto.com/img/item/425/290/31/WhiteSpeedy.jpg eto modela, iskam cena i da kaje6 kva e procedurata

# 26
  • Мнения: 133
На сайта на Louis Vuitton има и онлайн магазин, но дали доставят до Бг не е ясно можеш да питаш.

# 27
  • Мнения: 1 207
hei, pebuls4e, az iskam edna 4anta na LV
http://i2.iofferphoto.com/img/item/425/290/31/WhiteSpeedy.jpg eto modela, iskam cena i da kaje6 kva e procedurata
Една позната си взе такава от магазин за 2-ра употреба.

# 28
# 29
  • София
  • Мнения: 2 044
На сайта на Louis Vuitton има и онлайн магазин, но дали доставят до Бг не е ясно можеш да питаш.
Не доставят

Общи условия

Активация на акаунт