Az sam ot drugata srana

  • 2 191
  • 16
  •   1
Отговори
  • там край реката
  • Мнения: 104
Az sam ot lo6ite momi4eta ,sigurno 6te me upreknite no ni6to 6te priema vsqkoo mnenie.Rabotata e v tova 4e se zapoznah s edin jenen maj i mi e hubavo da si govorim i da se vijdame ,no ne mislq 4e sam gotova da go napravq ne o6te \posledniq pat kato se vidqhme behe v hotelska staq\,za kapak na vsi4ko i jena mu go podozira,gadna rabota.Za sega sprqhme da se vijdame i neznam dali 6te mi se obadi.Vie kak gi vijdate ne6tata.

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 839
Не се забърквай !

# 2
  • Мнения: 939
 newsm81 а парички има ли?

# 3
  • Мнения: 4 380
В хотелска стая без да го направите....зле ги виждам нещата. Laughing

 Не му е станала патката- няма да ти се обади, не чакай!

# 4
  • Мнения: 12 722
Още като ти видях маймуницата, разбрах, че си от друга страна.

# 5
  • Мнения: 47 212
Ще се изчукате 1-2-5-10 пъти, точно колко не знам, после ред сълзи, ред сополи от твоя страна, от негова чао и пак всичко тръгва по старо му ...

# 6
  • Мнения: 589
Ще се изчукате 1-2-5-10 пъти, точно колко не знам, после ред сълзи, ред сополи от твоя страна, от негова чао и пак всичко тръгва по старо му ...
Тц.Щом не му е пуснала в хотелската стая- да чака от умрял писмо...

# 7
  • Мнения: 4 380
Ще се изчукате 1-2-5-10 пъти, точно колко не знам, после ред сълзи, ред сополи от твоя страна, от негова чао и пак всичко тръгва по старо му ...

Еее...що така песимистично? Ако бившата която и без това подозира намери случайно смс-чета, може да го изхвърли ненужен и тогава авторката ще си го прибере. Laughing

Ако въобще му става на човека. newsm78

# 8
  • Мнения: 47 212
Недейте така, не му ставало, не я отчайвайте  Mr. Green прави се на джентълмен, тя е много важна, затова не налита, духовна връзка, ала бала, омайва я, докато тя не издържи, не му скочи и си затвори очите за всичките му лъжи напълно.

# 9
  • Мнения: 4 380
Недейте така, не му ставало, не я отчайвайте  Mr. Green прави се на джентълмен, тя е много важна, затова не налита, духовна връзка, ала бала, омайва я, докато тя не издържи, не му скочи и си затвори очите за всичките му лъжи напълно.

Сами в хотелска стая и се прави на джентълмен? Joy Ти ме разби. Това няква нова перверзия ли е? Laughing

# 10
  • Мнения: 12 722
Ама и тя е една сериозна мадама. Отива в хотелска стая, пък не му пуска. Сигурно си е мислила, че е наел стаята да си четат приказки на спокойствие.

# 11
  • Мнения: 47 212
Не е перверзия, а манипулиране на психиката й. Един мъж, който така и така прави секс (с жена си), може да си позволи да задържи положението, докато мацката тотално му повярва.

Ама и тя е една сериозна мадама. Отива в хотелска стая, пък не му пуска. Сигурно си е мислила, че е наел стаята да си четат приказки на спокойствие.

Може да работи като камериерка  Grinning


# 12
  • Мнения: 589
Недейте така, не му ставало, не я отчайвайте  Mr. Green прави се на джентълмен, тя е много важна, затова не налита, духовна връзка, ала бала, омайва я, докато тя не издържи, не му скочи и си затвори очите за всичките му лъжи напълно.

Сами в хотелска стая и се прави на джентълмен? Joy Ти ме разби. Това няква нова перверзия ли е? Laughing
Ми не е ли джентълменско да метнеш драматичното "Жена ми ме подозира, няма да се виждаме засега", вместо "Като не ми пускаш-айде, друм!" ?!

# 13
  • Мнения: 12 722

 Ми не е ли джентълменско да метнеш драматичното "Жена ми ме подозира, няма да се виждаме засега", вместо "Като не ми пускаш-айде, друм!" ?!

Особено след като е инвестирал в хотелската стая.

# 14
  • Мнения: 589

 Ми не е ли джентълменско да метнеш драматичното "Жена ми ме подозира, няма да се виждаме засега", вместо "Като не ми пускаш-айде, друм!" ?!

Особено след като е инвестирал в хотелската стая.
Джентълмен, та дрънка!

Общи условия

Активация на акаунт