Поискай Енергийна помощ

  • 29 721
  • 747
  •   1
Отговори
  • Мнения: 364
Нека в тази тема се отправя искане за Енергийна помощ (за себе си или за свои близки) - било то за дистанционно Рейки & Co или само за изпращане на положителни мисли и Енергия.

Пишете име, град и кратко описание на проблема.

Мисля, че не е необходимо да се пълни с "изпратих", пожелания за оздравяване и благодарности. Така всеки, който иска да помогне, ще го прави, като види заявките.

Вярвам, че много от нас ще се включват, и ефектът ще е подобаващо силен.    Heart Eyes


N A M A S T E!      Two Hearts




Последна редакция: чт, 23 юли 2009, 15:19 от Amitola

# 1
  • Universe
  • Мнения: 1 556
 smile3547 Момичета, имам хроничен апендикс, който от вчера е много обострен, засяга и други органи и ... /другото няма да пиша, защото е енергия и.../  -
 PraynigПомолете се за мен - организмът ми да се справи бързо и по естетствен начин

Лениела  -  гр. Пловдив
Благодаря и бъдете Flowers Four Leaf Clover

Изпращам на всички любов Two Hearts Two Hearts Two Hearts

# 2
  • Мнения: 831
Аз съм зле с неврите. Изпадам в крайни състояния като паника и ми е трудно да се контролирам понякога.
Другият ми проблем е с паметта - не мога да помня имена напоследък, както и думи от чужди езици.
Възможно ли е да се оправя?
Мирослава - гр. София

 newsm51

# 3
  • Мнения: 917
Аз също, ще помоля за енергийна помощ Rolling Eyes

Проблемът ми е, задържане на течности в организма.
Ще съм благодарна, ако тялото ми се освободи от излишните течности  Praynig

Пожелавам здраве и щастие   bouquet

# 4
  • Варна
  • Мнения: 242
Здравейте! Моят "проблем" не е здравословен, а е свързан с утрешния ми разговор с шефа за завръщането ми на работа /в момента съм в майчински/. Притеснено ми е доста /и аз незнам защо/, понеже разбрах че заплатите са понижени и изобщо условията са напълно променени от преди една година, когато работех там. Моля се срещата да мине спокойно и гладко, с резултат, който да ме зарадва  Praynig
Теодора- град Варна.

# 5
  • Мнения: 627
Параноичка съм, за здравето на децата. Моля, помогнете, че с тези притеснения и лоши мисли за това, което може да им се случи, въобще не им помагам. Благодаря ви Hug

# 6
  • Мнения: 902
Имам хронична уртикария от 3 години, както и хашимото, хипофункция и други по-малки здравословни проблеми. Определено имам нужда от положителна енергия Praynig
Боряна

# 7
  • Мнения: 468
Факт е, че чашата е наполовина пълна. Факт е че чашата е наполовина празна. Ти каква чаша виждаш? Изпращам Рейки, но ако чашата я виждаш наполовина празна....

# 8
  • Мнения: 836
Факт е, че чашата е наполовина пълна. Факт е че чашата е наполовина празна. Ти каква чаша виждаш?

а ако е сбъркан размерът на чашата...  Mr. Green
 Hug

# 9
  • Мнения: 416
Момичета, моля за енергийна подкрепа- зъболекаря ми е на море и ми препоръча негов колега при когото вчера престоях 3 часа.И тази вечер съм с подут венец и постоянни болки.Моля се събота и неделя да не стана като балон в главата.
       Донка- Ямбол.
Благодаря ви  Hug

# 10
  • Мнения: 730
Много важно уточнение !-  Енергията следва мисълта  Необходимо е  лечението да започне отвътре, да се задвижи процеса на личностно ниво.
Енергията, която се получава отвън е само патерица, помощно средство!!!

# 11
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Необходимо е  лечението да започне отвътре, да се задвижи процеса на личностно ниво.

 Peace

# 12
  • Мнения: 668
Много важно уточнение !-  Енергията следва мисълта  Необходимо е  лечението да започне отвътре, да се задвижи процеса на личностно ниво.
Енергията, която се получава отвън е само патерица, помощно средство!!!

Dani, моля те, обясни ми как да започна лечение отвътре като не знам как? От ~ 3години ме боли коляното на левия крак, а напоследък започнаха да ме болят тазобедрената и глезенната стави - доста рядко за сега, но все пак е неприятно. Като претоваря краката си, левия ме боли почти до сълзи... Струва ми се, че най-често ме боли отзад, май е някакво сухожилие от външната страна. Преди години тренирах фигурно пързаляне и често падах, а преди ~ 5год. едно куче ме захапа точно за коляното.
Не понасям мазила и, когато ме заболи много се мажа с Rescue remery, но почти не действа...
Можеш ли да измислиш нещо?

Ако някой може да ми помогне енергийно, ще съм безкрайно щастлива. Казвам се Ина, от София съм.

# 13
  • Мнения: 288
Dani  Hug, ще те помоля да отговориш в темата ,че и мен ме интересува методът за лечение от вътре

  bouquet

# 14
  • София
  • Мнения: 606
Аз моля за енергийна помощ на детенце - Едуард Александър на почти 2 год. София. Вчера си навехна много лошо крачето и сега му предстои оздравяване... Моля ви, да му изпратите положителна енергия, за да може бързичко да се възстанови и да започне да стъпва на крачето.  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт