JP - жк.Младост 1 -София

  • 5 538
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 63
Здравейте,не знам дали точно тук трябва да сложа тази тема,но все пак ще опитам.Преместихме се в София да живеем и трябва да си сменям личният лекар,но идея си нямам за лекари тук в София.Също съм и бременна и си търся хем да ми е личен ,хем да е и педиатър.Посъветвайте ме мами от Младост,казаха ми че наблизо са 25 и 27 поликлиника.Дайте мнения за лекари тук.Благодаря Ви предварително!

# 1
  • София
  • Мнения: 4 575
Не разбрах в кой блок си, но близо ти е поликлиника Младост. 25та е в Младост 3, което зимните месеци, ако си без кола няма да ти е близо. Пуснах темата на приятелка, която скоро роди и Джи пи то им е в п-ка Младост, дано помогне с мнение.

# 2
  • Мнения: 4 428
Здравей  Grinning

За мен става дума  Laughing 25-та поликлиника наистина е далечно от Младост1. Пък и за там не мога да ти препоръчам никого. Там мога да ти кажа при кой да НЕ ходиш  Mr. Green
За Младост 1 аз поне имам два вариант. Единия е тази поликлиника Младост. Тя е на 3 етажа и е само с Джи Пита  Peace На нас педито на малката ни е там и вече и моето и на мъж ми Джи Пи. Много съм доволна от педиатъра на дъщеря ми - д-р Ивайло Димитров  Peace Но той има доста пациенти и ние, като искахме да се запишем при него, отидох да говоря лично и да питам  Peace
От нашето с мъжа ми ДжиПи още нямам никакви впечатления, защото се прехвърлихме сега юни и въобще ен съм я виждала от тогава  Laughing Но отпред пациентите бяха доволни.
Другия вариант е педито на голямата ми дъщеря - д-р Мая Стефанова. И тя е много готина. Тя е в една малка клиника близо до пощата - МЕД 1. Там са повече специалисти  и има само две ДжиПита - тя и един мъж. От мъжа нямам много добри впечатления. Но при нея се чака много, защото освен деца има и много възрастни пациенти.
Ако имаш и други въпроси - питай  Peace

# 3
  • Мнения: 63
Благодаря за инфото на ЖК ще се запиша в 25та а  GP още не съм решила мисля го, а и към педиатър трябва да се насоча ,че преди раждането да се уговоря с него.

# 4
  • София
  • Мнения: 2 430
Само да уточня,че в поликлиника "Младост" освен JP-та има и на последният етаж специалисти:кардиолог,офталмолог(София Якимова),ендокринолог(Соня Галева),има и други ,но в момента не се сещам.
Някой ти препоръча Иво Димитров, Peace аз съм за наистина е много внимателен ,като педиатър.

# 5
  • България, София
  • Мнения: 16
Здравейте!

Още едно положително мнение, за доктор Димитров поликлиника Младост. Вече 4та година ми е личен лекар, винаги се е отзовавал! Винаги е бил много любезен. Пътувам от другия край на София, но не съжалявам нито за миг! Един от малкото останали лекари, със самосъзнание, чувство за отговорност, висок професионализъм!

Благодарности, доктор Димитров!

# 6
  • Мнения: 63
До колкото разбирам д-р Ивайло Димитров е и ДжиПи и педиатър и практикува в клиниката Младост, а не в 27 дкц.Май ще се насоча към него гледам че повечето мами са доволни

# 7
  • София
  • Мнения: 4 575
До колкото разбирам д-р Ивайло Димитров е и ДжиПи и педиатър и практикува в клиниката Младост, а не в 27 дкц.Май ще се насоча към него гледам че повечето мами са доволни
Беше в 27ма, сега е в Младост. Не съм чула някой недоволен, освен, че мнооооого се чака винаги при него.

# 8
  • Мнения: 63
Еми ще чакаме какво да правим .Благодаря Ви ! txtloves newsm51

# 9
  • Мнения: 63
А може ли да ме опътите как да стигна до клиника Младост, къде се намира тя?

# 10
  • Мнения: 8
София 1784, жк. Младост 1, бл. 37Б - Поликлиника Младост

http://bgmaps.com/map.aspx?sid=109dec47fa70f55329c5fa4746824326&tip=1

# 11

Общи условия

Активация на акаунт