Ако можем да помогнем на 10 месечната Елица...

  • 5 169
  • 58
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 336
Кате, а колко операции ще са необходими знаеш ли?
Мисля, че това ще стане ясно след като се направи диагностика в Германия

Момичета, благодаря на всички, които помагат  Hug  Ще ви държа в течение за всичко, което се случва.

# 31
  • Мнения: 42
Милата, малка, сладка душица! Дано всичко се нареди и детенце се оправи. Ще помогна с колкото мога и ще чакам и дарителския номер, за да пускам и смс-и. Много сила на родителите, не мога да си представя какво изживяват!

# 32
  • Мнения: 3 743
Малката Ели е толкова сладко бебе. И аз ще помогна. Колко време е необходимо за включване на дарителския номер за смс-и?

# 33
  • Мнения: 1 336
Малката Ели е толкова сладко бебе. И аз ще помогна. Колко време е необходимо за включване на дарителския номер за смс-и?
Процедурата е в процес, миналата седмица говорих с бащата и той ми каза че евентуално тази седмица ще се активира номер

# 34
  • В облаците
  • Мнения: 63
ПрокредитБанк има пред блока ми. Минах оттам сутринта. Дано по-бързо се съберат парите. Сега ще пусна на всичките си контакти в електронната поща няколко реда и линкове, надявам се все някой да преведе по нещичко  Praynig

# 35
  • Бургас
  • Мнения: 529
Такава сладурана е, наистина, дано по-скоро се съберат парите и в Германия да успеят да излекуват детенцето колкото се може по-скоро.  Hug Hug Hug
Ще преведа и аз утре парички и ще следя развитието, дано успеят хората по-скоро да заминат Praynig

# 36
# 37
  • София
  • Мнения: 372
браво!
аз веднага пратих  Praynig чаках го този номер ...

Последна редакция: ср, 05 авг 2009, 18:21 от addicted™

# 38
  • Мнения: 1 336
Нека всички да изпратим поне по един смс 17 777 код на SMS: DMS ЕLICA
http://www.dmsbg.com/projects_details_actual.php?id=104&start=0

Последна редакция: чт, 06 авг 2009, 14:39 от EkaterinaM

# 39
  • Мнения: 3 743
И аз изпратих смс. Сега пращам номера на всичките си контакти в Скайп. Дано има повече хора с добри сърца Praynig. На Еличка пожелавам да бъде здрава и късмет в живота Hug Hug Hug

# 40
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Наистина сладко бебе...  Hug
Скъса ми се сърцето, като научих, че е болничко... Помагам и аз и дано бързо съберем паричките  Praynig

# 41
  • Мнения: 1 336
В дъждовния 5 август в карето между няколко блока в столичния квартал "Манастирски ливади" десетки приятели и съседи на Росица и Николай Христови се събраха с една обща цел - да помогнат на Елица.
Хората сами бяха изградили сцена. Избраните цветове неслучайно бяха все розово и бяло - знак за надеждата, че всичко с детето ще бъде наред. Сами бяха направили и плакати, и кутии за събиране на пари.
В инициативата безвъзмездно се включиха актьорът Деян Ангелов, фолклорна група, певицата Валя и колегата ú Искрен Пецов. Двамата пяха благотворително за Елица. Организаторът на събитието Тони Демирева покани Валя да стане публичното лице на каузата за лечението на малкото момиче, за да може нейният апел да стигне до максимално много хора. След своята изява певицата и Искрен Пецов останаха до края, за да могат да разговарят с родителите и да помогнат с каквото могат.
"За мен е изключително вълнение да бъда част от вечерта на Елица. Аз съм безкрайно емоционална и като видях мъката на тези хора, се опитах да им вдъхна надежда. Защото знам, че дъщеря им ще бъде здрава. Само трябва да отворим сърцата си за нея и всеки да помогне, както намери за добре. Моята помощ е музиката и песните. Ще се постарая да популяризирам тази кауза, защото Елица се нуждае от още средстава за лечение в Германия.", сподели с насълзени очи Валя.
Събитието от 5 август доказа, че в България все още хората могат да бъдат съпричастни към страданието на другите и че помощта между съседи, между почти и напълно непознати, съществува.

# 42
  • Мнения: 2
Поздравления за организаторите на вечерта! Дано има повече хора като вас готови да помогнат. За съжаление 5 август беше дъждовен и много хора може би са се отказали да присъстват заради това. Нека всички да разпространим номера за СМС-и на приятели и познати и да помогнем на Еличка!
Аз вярвам че тя ще оздравее  Praynig Hug

# 43
  • Мнения: 3 743
Присъединявам се към поздравленията за успешното начинание в помощ на Еличка Hug. Можете ли да ни информирате какви суми са събрани да бъдем в течение Peace

# 44
  • Мнения: 1 336
Присъединявам се към поздравленията за успешното начинание в помощ на Еличка Hug. Можете ли да ни информирате какви суми са събрани да бъдем в течение Peace
Доколкото знам сумата е над 50 000 лева и може би до края на месеца семейството ще пътува до болницата в Германия, когато имам потвърдена информация ще ви пиша

Общи условия

Активация на акаунт