ОКТОМВРИйката отива на море,шоколадов тен да събере!

  • 10 563
  • 294
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 1 595
Здравейте мамита,
  Днес бях на ЖК в поликлиниката. Като се показа доктора от кабинета се усмихна и каза "Здравейте, момичета", а аз възмутено му отвръщам "В моя слуай сме момиче и момче!", а той се смее "Аз  на останалите чакащи говорех ама нищо..."  Laughing
 На видеозон не ме гледаха, но ме премериха, скараха ми се, че съм качила 3.5кг от миналия месец насам и чуха сърчицето на бебо. Побъзикаха ме малко с моя прословут запек и ми казаха щом не помага Дуфалак да си взема Лактулоза и да си ги пия заедно, и ако може да си намеря от някъде зелени джанки щом като сливите, кивито, крушите и активията не ми действат. Аз се опитах да се оправдая, че заради този си проблем съм толкова тежка, а не заради всичките шоколади и кроасанчета, които изяждам, но не мисля, че ми повярваха  Laughing Така или иначе нищо конкретно не ми казаха за бебо, но така или иначе на 1 август съм на истински преглед в Щерев и ще получа там повече информация Simple Smile
 От 14 ми започва болничния по майчинство, но ще си взема преди това малко отпуска и реално на края на август ми е последния работен ден. Преди това от 6 до 16 пак съм отпуск и смятаме с мъжа ми да попътуваме малко - до Крушуна, Велико Търново, Варна и на връщане Пловдив. Мисля, че няма да имам проблеми с пътя, като цяло се чувствам доста добре и нямам търпение да се разнообразя малко  Simple Smile

На връщане от консултацията минах през аптеката и мацката там нали ми е приятелка ми набута сумати мострички на разни продукти на Веледа. Намазах се вече с маслото против стрии за бременни. Доста мазничко ми идва за тези жеги, но пък кожата ми стана такава мекинка, че с кеф си галкам шкембито Simple Smile  Имат и антицелулитно масло, което е от изцяло натурални продукти и няма кофеин, но все пак се чудя дали да го използвам. Определено имам нужда, но ме е страх, че при масажите, с които се втриват подобни продукти ще разнеса токсините от целулита из тялото и може да навредя на бебо. А пък просто да се мажа без да разтривам хубаво с антицелулитния масажор не мисля, че има голяма полза.  Вие чели ли сте нещо по въпроса?
 

# 61
  • Мнения: 93
Вижте нещо от ноемврийките го  видях:
http://www.vbox7.com/play:28eecdd0
http://www.vbox7.com/play:7fb387c1

# 62
  • Мнения: X
MVinzens пия Пропицил в момента по 1 сутрин,бяха ми го спрели,ама хормона пак взе да пада и се наложи пак да го пия.
А след раждането живот и здраве,може би ще ме оперират. Rolling Eyes
Малко съм стресната сега,защото нз дали ще си изкарам бременноста до края,дано това не е предпоставка за преждевременно раждане. Praynig

Последна редакция: пт, 24 юли 2009, 13:09 от Анонимен

# 63
  • София
  • Мнения: 48
Само се записвам - офейкваме довечера на село в планината при моите родители: ще водим семейството на брата на Румен на гости, а там вече са и моета рода с все челядта, та няма да е баш почивка с всичките дребосчета, ама нали трябва да се свиква вече....
Мислим съботата да я удавим в някой от басейните в Априлци, Шипково, Чифлика... там някъде, всичките са ни наблизо.
Пожелавам ви на всички чуден уикенд - много да се забавлявате и до писане!!!

П.С.: Вчерашната група за гест. диабет - как са резултатите?

# 64
  • Мнения: 20
Кака Дора, това наистина е страшно гадно, не си представям как си се чувствала, това е такъв стрес..... Hug И ние с онзи ден преживяхме подобно нещо, прибирам се и гледам патронника на вратата на земята Shocked Опитали са се да но оберат, но не са успели да влязат. Така се притесних и аз. Но това пък да го видиш....нямам думи просто!

Адри  и baby one, радвам се,че сте добре и дано отмине този запек  на адри.

Ронка  Hug за теб и принцеската ти.

# 65
  • Мнения: 22
Здравейте мами! Имам нужда от малко помощ. Каква количка ще ми препоръчате до 600 лв? Благодаря Ви предварително   bouquet

# 66
  • Лавал-Пловдив
  • Мнения: 376
Мерси за подкрепата, като натура съм много спокойна и хладнокръвна, но вчера ми се събра много. На връщане от курорта видяхме много гадна катастрофа ( първата ми за тук с жертви), през нощта това - просто за няколко часа си е прекалено. Така или иначе от 3 до сега не съм спала, гледам филми, вече ми минава, но вече ще имам едно наум. Надявам се бебето да е добре, рита си там, ама другите двама се стреснаха и сега спят на дивана при мен, че ги било страх в детската им.  Sad

# 67
  • Мнения: 32
здравейте мами,
Кака Дора - съжалявам за това, което ти се е случило, дано крадеца си получи заслуженото.
Анхелика стискам палци всичко да е наред и да нямаш проблеми с бременноста.

Момичеата аз днес ходих при лекарката си и малко ме стресна, каза ми че плацентата ми е малко състарена????????????????? За съжаления точно докато ме преглеждаше и се обадиха за спешен случай и не можа да ми разясни какво всъщност означава това??? Утре пак ще отида да ми изпише магнезий и да ми разясни всичко. Но моля ако някой е запознат или има такав проблем да ми даде малко повече информация, че не мога да открия нищо в нета?? Иначе с бебето всичко е ОК  Simple Smile
Благодаря и приятен ден!
Стойте си вкъщи, че е много горещо!!!! Simple Smile

# 68
  • Sofia
  • Мнения: 26
Цитат
П.С.: Вчерашната група за гест. диабет - как са резултатите?
Сега се обадих на Д-р Бояджиева и ми каза,че нямам гестационен диабет, но "има нарушения и на по-късен етап ще трябва да се повтори тестът..."  newsm78 В понеделник ще мина да си взема резултатите и да ми обясно по-подробно,но като знам и аз колко сладко ям в последно време  ooooh!

# 69
  • Мнения: 1
 Hug Здравейте моми4ета  Hug

Кака Дора ,представям си как си се стреснала,явно трябва решетки на прозорците,кофти е на първия етаж.Много хубави снимки,красив курорт.

Моя беб4о напоследък много хълца,по4ти всеки ден.
Приятен ден.

Последна редакция: пт, 24 юли 2009, 13:51 от peteto_83

# 70
  • Мнения: 2
Здравейте и от нас,

Дорче, съчувствам ти за преживяното.  CryСега ти трябва да се успокоиш и ако можете да се откъснете от къщи за някой ден, ще се почувстваш по-добре. Много смело момиче си, възхищавам ти се. А, и снимките от курорта са страхотни !
Деси, на хай-трека (едни познати я имат) и се откачат гумите много лесно и сгъната не заема много място в багажника. Но е доста широка за тукашните тесни тротоари. Аз я бутах малко с коша за кола и беше много удобна, но бебето беше малко в нея.  Thinking
Яна, не съм чувала за състарена плацента  newsm78
Джулианка, много хубави пеленки си си избрала и са ти излезли по-евтинко от моите. WinkЩе разказваш по-нататък дали си доволна от тях. За тези неща човек наистина трябва да е мотивиран и да има за себе си сериозни основания. Затова другите мамчета да не се чувстват виновни, важното е да си отгледаме децата  Wink
Ронка, добър избор (колко съм нескромна  Blush). Ние се спряхме на него, защото е едно от малкото имена, които се изговарят точно като на български, само "н"-то е носово тук, а при нас е звучно.
понеже говорите за уроци, имам право на 8, напълно безплатни. Понеже вече знам теорията от миналия път сега имам избор да ходя на водна гимнастика- акушерките водят бъдещите мами на басейн  GrinningЗапочвам идния месец.

# 71
  • Бургас
  • Мнения: 420
Добър ден! Господи колко е жегаааа!  Crazy пфууу

Кака-Дора, какъв ужас! Радвам се че сте добре всички Hug Мога да си представя какъв ужасТен УжасТон е било!

Да ви се оплача - май съм си навехнала яко ръката...не мога да я мръдна от болки (в китката). Сега трябва да ходя на лекар,а но исках да попитам, рентгена не е ли е вреден по време на бременност?  newsm78 Само дано не съм за гипс Cry Един път вече съм си чупила ръката (пак лято беше) и е некЪв ад, просто!

Въпрос: Кога се прави 3-та ФМ? (до коя седмица беше)?

# 72
  • София
  • Мнения: 1 595
дано отмине този запек  на адри.


От твоята уста в божийте уши... и в моите черва  Laughing

Не ви разказах аз за моите вчерашни бременски изцепки. Утре съм на сватба и реших, че трябва да си купя някоя дрешка за въпросното мероприятие.  Набутах се в първия магазин и изхарчих набързо 100 и кусур лева за парцали. Естествено много доволна от новите придобивки си се прибрах в къщи и пак ги напробвах....иииииии като реших, че ми седят ужасно и че съм страшно дебела и като му друпнах един рев. Цял зоопарк спретнах - магарешки рев с крокодилски сълзи, а лицето ми червено като маймунски... Идва мъжа ми да ме пита какво става, а аз се хиля през сълзи и му обяснявам. Спука се от смях човека, а аз се гушкам в него и продължавам ту да се хиля, ту да рева и да нареждам  "мнооого съм дебела, и целулит имам, и бутовете ми са огромни, мрън, мрън..." Страшна работа. Накрая млъкнах и мъжа ми пита "Успокои ли се вече?" и мен пак ме напуши и "уааааааааааааааа, ти си виновен! Ти и твоите диети! Намери кога да отслабваш когато аз съм бременна и дебела....уааааааааа"- и още един рев.
 Съвсем изкуфях, момичета. Добре, че човекът е подготвен и не ми се впечатлява особено  Laughing

# 73
  • Мнения: 1 107
Деси, мерси за съвета! Вече не знам с тези колички. ТРиколка е хубаво, ама повечето не са много стабилни. Май-клоня вече към Бугабоо или Макси Кози, ама с 4 гуми (малки предни).

MVinzens,ето тук има хубава демострация на Бъгабу - сгъване, разгъване, кошове.

Здравейте мами! Имам нужда от малко помощ. Каква количка ще ми препоръчате до 600 лв? Благодаря Ви предварително   bouquet

Може да погледнеш промоциите- тук и тук. Понякога съм виждала много хубави колички на напълно приемливи цени, просто са модел от миналата година.

# 74
  • Бургас
  • Мнения: 420
Адри, изречението "дебела съм"е доста употребявано сред бренните дами ми се струва:-) радвай се, че мъжо ти е спокоен:-) моя от едно известно време, с толкоа много любов ме нарича все Мише, мише...и аз си викам, тва ще да е от мишленце Heart Eyes Дрън-дрън - оказа се, че умалително от ...Мишелин #Crazy не му говорих два дни и го оставих на самоприготвени пържени яйца Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт