Може ли...

  • 3 009
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 838
Може ли все пак да се забременее при секс с презерватив?

# 1
  • Мнения: 233
стига да се е спукал или да се скъсал

# 2
  • Мнения: 1 047
Няма невъзможни неща.
Може да е пробит или скъсан.
Може да е поставен късно.
Може да се е изхлузил.
Може да е протекло извън кондома.
Може ако след еякулацията пак сте си играли, без да сте се измили и изпишкали.

# 3
  • Мнения: 46 565
Щом е имало секс, всичко може, без значение дали си на презерватив, хапчета, гелове или спирала.

# 4
  • Мнения: 1 047
То и без секс може, та какво остава след секс.

# 5
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 506
Може, за съжаление.Няма 100% предпазване, пише го на всички противозачатъчни, презервативи, диафрагми и т.н.

# 6
  • Мнения: 113
Ами ако е поставен както трябва и няма дупчици не би трябвало,обаче не е един случая на забременяване с презерватив  Crazy

# 7
  • Мнения: 233
-По зле не може!- казал песимиста
-Може, Може!- казал оптимиста

# 8
  • Мнения: 491
възможно е но трябва да се скъса  Flutter

# 9
Здравей - ако питаш принципно - мисля че хората преди мен отговориха точно.
Но ако се съмняваш че е станало нещо, или пък те обвиняват и ти приписват че си направил ти нещото провери - има си начини.
Естествено може да се гледа и от положителната страна - ако се надяваш да е станало нещо.
При всички случаи провери Simple Smile
Успех!

# 10
  • Мнения: 366
Виждам, че само жени са ти отговорили.
Опа и един мъж -извинявам се.
Трябваше да зададеш въпроса в друг подфорум, тук всички ще отричат.
Кажи на някой, с който си правила секс с презерватив, че си бременна от него и ще разбереш какъв е  отговора. Whistling

# 11
  • Мнения: 8 163
Разбира се, че може!

Има производствени дефекти, може срокът на годност да е изтекъл или презервативът да не е сложен/употребен/махнат правилно... Процентът на бременности настъпили след употреба на кондом е 10-18%. Разбира се с нарастване на опитността рискът намалява, но не на изчезва напълно.

Единственият сигурен метод за предпазване, доколкото това зависи от мъжа, е васектомията.

# 12
  • Мнения: 58
Има производствени дефекти, може срокът на годност да е изтекъл или презервативът да не е сложен/употребен/махнат правилно... Процентът на бременности настъпили след употреба на кондом е 10-18%. Разбира се с нарастване на опитността рискът намалява, но не на изчезва напълно.
Е хайде сега, % бременности... гледайте по-оптимистично: % произведени презервативи, към % дефектни/дефектирали. Така че, няма страшно, но все пак си имай едно наум (или две - за близнаци).

Sick  Sick

# 13
  • Мнения: 608
Вместо отговор-виц.
След секс момичето пита-
  -Ами сега,ако съм забременяла какво ще правим?Ще се ожениш ли за мен,как ще кръстим детето?
Мъжа най-спокойно сваля презерватива,връзва го на възел,мята го през прозореца и отговаря
  -Ако се измъкне и успееш да забременееш-Дейвид Копърфийлд.

# 14
  • Мнения: 620
Четох някъде,че вече прилагали "временна" вазектомия,колко е достоверно не знам.Явно китайците и в това отношение са по-напред.

"В Китай същото се прави и без намесата на скалпел. Методът е усъвършенстван така, че семепроводът се прихваща през кожата на скротума и в него се инжектира еластомерна течност, която се втвърдява за 1.0-2.0 минути. Получава се нещо като тапа с размерите на оризово зрънце, която затваря централната тръба на семепровода. При же­лание процедурата е обратима, като се направи малък раз­рез на скротума под местна упойка и „тапата” се избута навън.


При всички положения не е приятна процедура,както и абортът Confused
Моя съвет е - правете секс с акъл,не разчитайте на случайности.

Общи условия

Активация на акаунт