ПЕРЛА - борбата за една споделена любов 7

  • 31 323
  • 439
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 2 518
Аз пък не харесвам Мехмед.  Crossing Arms
Въх!Сакън! ooooh! Ей сега ще ти скочат сигурно - как може да не го харесваш?  #Crazy Mr. Green


btw, МехмеТ или Мехмед?  newsm78

# 406
  • Мнения: 1 325
Аз на черното не мога да кажа бяло!Хубаво си е момчето, но чак пък супер красив.... има къде къде по-красиви мъже.
Замислих се, дали щеше да ми направи впечетление ако го видя на улицата и ако не беше известен newsm78 ....определено да!Щях да си кажа, ех че хубаво момче и да го подмина Simple Smile

# 407
  • Мнения: 6 417
Аз пък не харесвам Мехмед.  Crossing Arms
Въх!Сакън! ooooh! Ей сега ще ти скочат сигурно - как може да не го харесваш?  #Crazy Mr. Green


btw, МехмеТ или Мехмед?  newsm78
Е, що? Тъкмо по-малка конкуренция.  Rolling Eyes

# 408
  • Мнения: 33
Това се опитвам да кажа и аз, но много почитателки  много нещо Two Hearts

Пише се с "Т"

# 409
  • Мнения: 2 518
Аз пък не харесвам Мехмед.  Crossing Arms
Въх!Сакън! ooooh! Ей сега ще ти скочат сигурно - как може да не го харесваш?  #Crazy Mr. Green


btw, МехмеТ или Мехмед?  newsm78
Е, що? Тъкмо по-малка конкуренция.  Rolling Eyes
Ама тъй пък фен-клубът ще пострада Outta Joint

# 410
  • Мнения: 1 815
Кажи тогава,Шушон,кой харесваш?

# 411
  • Мнения: 33
Аз пък си харесвам Онур, но първо ще го прекарам през кола маска

# 412
  • Мнения: 1 815
ха-ха-ха-ха-да,той също е образец на любящ съпруг и баща,но Мехмед го бие по точки.

# 413
  • Мнения: 33
Какво му има на момчето? Много си е "убаво"!

# 414
  • Мнения: 1 815
 Странното е,че и Панар и Онур започнаха любовта си заедно с Мехмед и Инджи,но някак при тях не се налага непрекъснато да си доказват,че се обичат.Да,знам по-нататък какво ще стане и си мисля,че Панар зорлен си прави проблеми,защото момчето много я обича,обича и детето си.
А при Мехмед и Инджи е направо болезнено да си доказват непрестанно,че се обичат.

# 415
  • Мнения: 0
Странното е,че и Панар и Онур започнаха любовта си заедно с Мехмед и Инджи,но някак при тях не се налага непрекъснато да си доказват,че се обичат.Да,знам по-нататък какво ще стане и си мисля,че Панар зорлен си прави проблеми,защото момчето много я обича,обича и детето си.
А при Мехмед и Инджи е направо болезнено да си доказват непрестанно,че се обичат.

Да, съвсем вярно! А Къванч си е красив каквото и да говорите! Може да не е нечий тип, но това не променя факта.

# 416
  • Мнения: 33
Все се каня да споделя и сега се сетих, че в този филм голяма реклама на спално облекло и чаршафи има. Гледала съм до края филма и по-нататък е така. Явно много пари са дали тези спонсори. И много са ми смешни, като започнат да си лягат с чорапите и с обувки.

# 417
  • София
  • Мнения: 30 209
Цитат
А колкото до Кавънч, ще ме прощават обожателките му , но пропускат момента на грим и фотошоп, който доста променя нещата. Когато го гледах на яхтата без всичко това не ми беше толкова магнетичен. Просто едно хубаво момче, което малко се е запустило около тази критична за мъжете възраст 26 години. Повечето тогава се променят и губят от чара си.

още един който се е замислил над това, след като е гледал снимките на яхтата!  newsm78 Че е симпатичен спор няма, ама аз и преди това бях споделила, във филма е красив, а на яхтата нещо не ми хвана окото, а принципно на яхтата си е баш, както изглежда, без грим. Ама ще си го гледаме във филма де  Wink
Иначе и към края на филма е доста променен (понапълнял и т.н.), все пак е сниман 2 години  Simple Smile

А и като знам тези гримьори какви чудеса правят  Wink

Ама ще си го гледкаме де  Wink

# 418
  • Мнения: 51
Абе хубавото си е хубаво спор няма.И във филма и на яхтата и с 20кг отгоре пак си ми харесва.Обаче не мога да разбера тия хора с панталоните ли си спят.Как пък не го видях Мехмет по боксерки или там каквото бельо носи.Представяте ли си колко ще е секси тогава.

# 419
  • Мнения: 33
Аз оценявам истинската красота, а не напудрена и подправена. Кавънч е много красив на 23 години, на 26 е вече само хубав, а по нататък как ли ще изглежда, когато наистина възмъжее?

Това е все пак Турция и по-разголените сцени не се допускат явно

Общи условия

Активация на акаунт